בעליהם של כרטיסי סידרה X1950 נא להכנס - עמוד 7 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעליהם של כרטיסי סידרה X1950 נא להכנס

Guarding angel

Recommended Posts

אתה מכליל סתם, אז מה שלסדרה אחת של ATI יש חיסרון ב - AA לעומת סדרה אחת של ?

זה לא אומר כלום באופן כללי ולגבי הסדרות הבאות.

אתה צודק וגם אני צודק. אבל איך אני ידע 100 אחוז על הסידרות האחרות? יתחיל לשאול כל אחד עם הסידרה הזאת איך אצלו הAA ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 238
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

כן.

אני עדיין לא מבין למה לא הזכירו את זה בשלל הביקורות על סדרת X1950 אם זה כל כך משמעותי... :nixweiss:

אולי כי תמיד לרוב בודקים את הביצועים . הכי מצחיק ששלחנו לATI את התמונות אם התחילו לבלבל את השכל .

תראה אם היה בכל משחק קצת בעיית AA אז זה היה בסדר. אבל תראה את התמונות שהביא nore0 זה לא נראה הבדל משמעותי? כי לי זה נראה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל ההגדרות והפילטרים על הכי גבוהה, כל כך נדהמתי מהאיכות שהייתי חייב לצלם בפלאפון

רואים ממש ממש חלק עם ה-7900GT

אז אמרתי בוא נראה איך הוא על ה-X1950GT התקנתי והתמונה בכלל לא חלקה כאילו שה-AA לא פועל בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכול על הכי גבוה לא אמור לי כלום.

תדבר לעניין ותציין במדוייק: רזולוצייה, הגדרות, רמת פילטרים AA ו - AF בכל מערכת עם כל כרטיס (רצוי גם לציין את המערכות בקצרה).

וצריך אותן כמו שכבר אמרתי.

צריך לעשות את זה באופן הכי מדוייק ומקצועי שאפשר בשביל להבחון את ההבדלים באמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכול על הכי גבוה לא אמור לי כלום.

תדבר לעניין ותציין במדוייק: רזולוצייה, הגדרות, רמת פילטרים AA ו - AF בכל מערכת עם כל כרטיס (רצוי גם לציין את המערכות בקצרה).

וצריך אותן כמו שכבר אמרתי.

צריך לעשות את זה באופן הכי מדוייק ומקצועי שאפשר בשביל להבחון את ההבדלים באמת.

נו באמת אתה רציני? אמרתי שגם אצלי היה נראה ככה כמו אצל nore0 . הכל על שיא גרפיקה ורזולציה גבוהות. ולא חסר עוד משחקים שהAA מזעזע. ואתה מתחיל לעצבן אחי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל-ATI תמיד הייתה איכות תמונה טובה יותר.בדור הקודם -ל-X1950PRO היו כמה בעיות עם ה-AA בגלל הדרייברים וגם זה קרה רק במשחקים בלי AA בהגדרות המשחק והאפשרות היחידה הייתה לקבוע AA בדרייבר וכאן ה-AA לא הופעל בפועל.

ATI מאז ומתמיד היו משתלמים יותר מ-NV ביחס למחיר\בצועים,הבעיה העיקרית של ATI היא חום ושימוש רב בהספק חשמלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז לכל המתווכחים פה

לי היה 7900GT תקופה ארוכה, והAA שלו היה מדהים,מושלם וחלק!

אבל הכרטיס כל פעם עשה באגים במשחקים כי הוא התחמם או משהו כזה אז החליפו לי אותו ל1950 PRO

וה1950 יש לו AA חרא, רוב המשחקים הוא לא עובד וזה מעצבן לגמרי

וגם הצלליות בחלק מהמשחקים מפוקסלות בצורה מוזרה,אבל זה רק לפעמים...

בתכלס אבל זה כרטיס פצצה שמריץ כל משחק היום חלק אפילו קרייסיס על HIGH

אבל כל הקטע של הAA זה מעצבןןןןןן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז לכל המתווכחים פה

לי היה 7900GT תקופה ארוכה, והAA שלו היה מדהים,מושלם וחלק!

אבל הכרטיס כל פעם עשה באגים במשחקים כי הוא התחמם או משהו כזה אז החליפו לי אותו ל1950 PRO

וה1950 יש לו AA חרא, רוב המשחקים הוא לא עובד וזה מעצבן לגמרי

וגם הצלליות בחלק מהמשחקים מפוקסלות בצורה מוזרה,אבל זה רק לפעמים...

בתכלס אבל זה כרטיס פצצה שמריץ כל משחק היום חלק אפילו קרייסיס על HIGH

אבל כל הקטע של הAA זה מעצבןןןןןן

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר ברגע זה כל מתלונני הX1950PRO שיקומו מהכסא יעשו שני סלטות באוויר ויקפצו לAti- "שדפקה אותם"... ;D

די לבכות אני מרוצה מהכרטיס לא רק מהביצועים אלה גם מהפילטרים ורוני הוכחתי לך את זה כבר ואז התירוץ שלך היה אבל יש לך 512MB בכרטיס חח :kopfpatsch:

הייתי אצל חבר שלי ויש לו 7600GT הוא שם pro street גם על 8XAA וגם על 4XAA ובשניהם זה היה נראה כאילו אין AA בכלל ויש לי עין אחושרמוטה מזוינת לAA :lol: ואצלי על 4XAA נראה מצוין אחושילינג.. אין בעיית AA הכי קטנה אפילו

תנגבו ת'דמעות X1950PRO כרטיס ליגה (יחסית לשוק שהוא נמצא בו...) ה-1000שקל הכי משתלמים ששמתי במחשב הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב נסכם את הדיון

אכן עקב ריבוי התלונות על סידרת X1950gt\pro\xt ניתן להבין ולראות שיש בעיות AA \ SHADOWS PIXIES קשות מאוד

כמובן שמצורפים גם Screenshots שמראות את הבעיה

אשב לכתוב וננסה לסיים את העיניין כמה שיותר מהר לרווחת משתמשים הפורום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר ברגע זה כל מתלונני הX1950PRO שיקומו מהכסא יעשו שני סלטות באוויר ויקפצו לAti- "שדפקה אותם"... ;D

די לבכות אני מרוצה מהכרטיס לא רק מהביצועים אלה גם מהפילטרים ורוני הוכחתי לך את זה כבר ואז התירוץ שלך היה אבל יש לך 512MB בכרטיס חח :kopfpatsch:

הייתי אצל חבר שלי ויש לו 7600GT הוא שם pro street גם על 8XAA וגם על 4XAA ובשניהם זה היה נראה כאילו אין AA בכלל ויש לי עין אחושרמוטה מזוינת לAA :lol: ואצלי על 4XAA נראה מצוין אחושילינג.. אין בעיית AA הכי קטנה אפילו

תנגבו ת'דמעות X1950PRO כרטיס ליגה (יחסית לשוק שהוא נמצא בו...) ה-1000שקל הכי משתלמים ששמתי במחשב הזה...

עזוב אתה לא רואה טוב :silly: . וגםםםםםםםםםםםם אם אין לך בעיות בכרטיס. זה לא אומר שלאחרים הכל טוב כי לרוב יש בעיה . [לפי איך שאני ראיתי לכל מי שבדקתי היה לו בעיה של AA .] איזה משחקים יש ל על המחשב עכשיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...