בעליהם של כרטיסי סידרה X1950 נא להכנס - עמוד 10 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעליהם של כרטיסי סידרה X1950 נא להכנס

Guarding angel

Recommended Posts

• תגובות 238
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ה AA ב COD4 כן עובד, אבל קשה מאוד להבחין בזה :-\

אתם מציינים משחקים שה AA שלהם קשה להבחנה, וזה לא רק בכרטיס שלי אלה גם בכרטיסים אחרים

תציינו לי משחקים שה AA נראה בברור לעין :jump:

אתה רוצה משחקים שAA שם מזעזע אממ תן לזכור . בCall of Duty 4 תסתכל על החיילים שאיתך בעיקר בחושך תראה AA לא חלק בכלל למרות שיש עוד מקומות במשחק אבל עדיין במשחק הזה זה לא AA מזעזע. בשחקים כמו

Soldier of Fortune Payback

Ghost Recon Advanced Warfighter 2 לזה יש AA מזעזע ולמשחק הראשון בכלל אין על מה לדבר מחקתי אותו אותו רגע איאפשר לשחק ככה.

וגם רנבוי סיקס ווגאס שם מזעזע.

בקיצר תבדוק אותם. אהה וגם היטמן 4 ו מזעזע . שיצא המשחק שיחקתי בו במחשב של אחי עם הכרטיב 5600 משהו כזה והיה נראה נפלא . אתה יכול לדפדף כמה דפים אחורה מישהו כאן נתן עם X1950 PRO מזעזע .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

COD 4 בעיות הצללה וארטיפקט מוזר

יש מישו בעל כרטיס של שיעשה screenshots בדיוק של הקטעים הללו במשחקים שדנו עליהם? בכדי שנעשה השוואות

סיימנו עם המכתב עכשיו נשאר רק לעשות את ההשוואות הללו של ATI VS בדיוק באותם בקטעים

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

COD 4 בעיות הצללה וארטיפקט מוזר

יש מישו בעל כרטיס של שיעשה screenshots בדיוק של הקטעים הללו במשחקים שדנו עליהם? בכדי שנעשה השוואות

סיימנו עם המכתב עכשיו נשאר רק לעשות את ההשוואות הללו של ATI VS בדיוק באותם בקטעים

כן גם אצלי ככה. משום מה אמרו לי פעם שהצלליות זה קשור למשחק אבל מוזר לחשוב שמשחק כזה יהיה לו כזאת בעיה של צללית. לכן כמו שאמרת שמישהוו יתן תמונה עם כרטיס של נוודיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה משחקים שAA שם מזעזע אממ תן לזכור . בCall of Duty 4 תסתכל על החיילים שאיתך בעיקר בחושך תראה AA לא חלק בכלל למרות שיש עוד מקומות במשחק אבל עדיין במשחק הזה זה לא AA מזעזע. בשחקים כמו

Ghost Recon Advanced Warfighter 2 לזה יש AA מזעזע ולמשחק הראשון בכלל אין על מה לדבר מחקתי אותו אותו רגע איאפשר לשחק ככה.

וגם רנבוי סיקס ווגאס שם מזעזע.

בקיצר תבדוק אותם. אהה וגם היטמן 4 ו מזעזע . שיצא המשחק שיחקתי בו במחשב של אחי עם הכרטיב 5600 משהו כזה והיה נראה נפלא . אתה יכול לדפדף כמה דפים אחורה מישהו כאן נתן עם X1950 PRO מזעזע .

Ghost Recon Advanced Warfighter 2

FAR CRY

Call of Duty 4

אלה משחקים בעלי מנוע גרפי ישן, ולכן אין להם AA ברמה גבוה

ותפסיקו להגיד שצלליות זה קשור ל AA, כי זה לא

ולכול הנובים שלא מבינים, כן המנוע של COD 4 זה מנוע ישן בעל שיפורים

ולמשחק GHOST אין AA

זה ההודעה האחרונה שלי בנושא, אתם רוצים תיקנו ב4000 שקל כרטיס ואז תבינו שאתם פשוט אידיוטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ghost Recon Advanced Warfighter 2

FAR CRY

Call of Duty 4

אלה משחקים בעלי מנוע גרפי ישן, ולכן אין להם AA ברמה גבוה

ותפסיקו להגיד שצלליות זה קשור ל AA, כי זה לא

ולכול הנובים שלא מבינים, כן המנוע של COD 4 זה מנוע ישן בעל שיפורים

ולמשחק GHOST אין AA

זה ההודעה האחרונה שלי בנושא, אתם רוצים תיקנו ב4000 שקל כרטיס ואז תבינו שאתם פשוט אידיוטים

אתה אדיוט הכי גדול . אני אומר לך בכל משחק אין AA חלק ולא מדבר על צלליות בכלל אלה על AA בלבד . ועם הכרטיס 6800GS ראיתי את כל המשחקים חלק. אז די כבר לבלבל את השכל .

תסתכל כמה דפים אחורה מישהו נתן כאן תמונה של FAR CRY יותר נכון 2 תמונות של הכרטיס 7900GT ו2 תמונות עם הכרטיס X1950 PRO ואתה תראה הבדל של שמים וארץ. ואני גם שיחקתי עם הX1950 PRO שלי במשחק הזה וראיתי כמו בתמונות שהוא שלח ומחקתי מיד את המשחק כי איאפשר לשחק ככה. פשוט גועל. אני נשבע לך שעם ה5600 שהיה לאחי אז . ראיתי יותר חלק את המשחק הזה .http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=298372.80

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי ת7600GT שגם בו הAA לא היה חלק, וכמובן לא הופיע בשום משחק מבוסס UTIII וזה ברור מאליו, וגם בGHOST RECON I+II לא הופיע כי כנראה המשחק לא תומך, ובעוד כמה לא הופיע הAA, ככה שהבעיה היא לא אקסלוסיבית לATI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי ת7600GT שגם בו הAA לא היה חלק, וכמובן לא הופיע בשום משחק מבוסס UTIII וזה ברור מאליו, וגם בGHOST RECON I+II לא הופיע כי כנראה המשחק לא תומך, ובעוד כמה לא הופיע הAA, ככה שהבעיה היא לא אקסלוסיבית לATI.

אתה מדבר על כמה משחקים בודדים. ואני מדבר על כל משחק שבחיים לא ראיתי AA חלק . יודע מה נראה לי שהמשחקים שיש להם AA ממש גרוע אז כניראה למשחק עצמו יש בעיה של AA וגם בכרטיסים של נוודיה לא יראה טוב. אבל זה גם מוזר כי בX1950 PRO ראיתי מגעיל וב5600 ראיתי יפה. והיטמן והייף לייף 2 ראיתי מגעיל יותר נכון את היטמן 4 יותר מגעיל וב6800 GS ראיתי חלק מאוד . או יודע מה אין הבדל בין ATI לנוודיה אלה יש כרטיסים שיש להם AA חזק ויש שיש להם AA חלש ולא משנה עם הכרטיס הזה הוא דור מתקדם או דור ישן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לקנות כרטיס בטווח מחירים הזה... מה אתם אומרים? לקחת תX1950PRO? או 8600GTS.... יש לי בעיה של מקום במארז אז אני לא יכול לקחת HD2900\8800\3850 זה האופציות היחידות... אני מעדיף את ה8600GTS בגלל הDX10 כי אני לא יודע כמה זמן אני יתקע איתו אולי שנתיים אולי 4.... אולי חצי שנה.... אבל עדיף לי להיות עם DX10 שמריץ DX9 די טוב...

מה אתם אומרים? בכל זאת לקחת סיכון ולקנות X1950?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין זה לא נכנס לי במארז האידיוטים מנוידיה וAMD ייצרו כרטיסים בגודל של מפלצת איזה טיפשים זה פשוט לוח אם שני במחשב קיבינימאט מטומטמים איזה מעצבן זה! אין אני חייב לבחור או 8600GTS או X1950PRO או HD2600XT DDR4 שראיתי ב670שח http://ksp.co.il/hmain.php?uin=4877

או להישאר עם הHD2400PRO ולחכות לדור הבא של כרטיסי הביניים ואז יהיה לי כרטיס די חזק =]

נ.ב

אני מריץ CSS על הגדרות הכי גבוהות ברזולוציה של 1024X768 חוץ מVSYNC ועוד משו ואני מקבל 90FPS בלי דרופים... מינימום שזה מגיע זה 70 מקסימום עשיתי FPSMAX 91...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי משחק על רזולוציה כ"כ נמוכה??? ^_^ מי שיש לו מסך 37 ג'נרי.... זה הרזולוציה המקסימלית... או 1280X768... אחלה רזולוציה למסך הזה.... עובד מעולה ובאמת מהנה....

אה כן ומשחקים על רזו' נמוכות בדרך כלל כדי לשפר ביצועים ולהפוך את המשחק ליותר מהיר ככה יש השחקן משתפר גם כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...