Crysis Singleplayer DEMO-יצא! - עמוד 44 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis Singleplayer DEMO-יצא!

PuG3o6

Recommended Posts

ה-HIGH ב-XP ובויסטה לא אמורים להיות אותו דבר???

לא.

הבדל ראשון, XP עובד עם DX9 ו- עם DX10.

הבדל שני, ויסטה כבדה יותר.

אולי אחרי SP1 ופאצ'ים נוספים הן ישתוו במשחק הכבדים באמת.

אבל אני מדגיש, אולי.

גלית, הנה קיבלת עוד הוכחה לגבי השוואת ביצועים XP מול על אותה המערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 894
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

לי יש 8800GTS 320MB ועכשיו הורדתי את המשחק לאחר ששבוע לא היה לי ( :pissed: :pissed: :pissed:).

בכל מקרה, ב- על HIGH זה זז "חלק" על 25-35FPS, אל זה נראה באמת חלק. אבל, כשיש הרבה עצים או פיצוצים זה יורד לאיזה 15 לכמה שניות...

ואני מריץ ויסטה במקביל ל-, ומשום מה בויסטה יש לי בממוצע 10FPS(!!!) עם VHIGH ובערך 15-16 על HIGH.

ה-HIGH ב- ובויסטה לא אמורים להיות אותו דבר???

ועכשיו אני מתקין את הדרייבר האחרון לראות אם יהיה שינוי כלשהו...

25 FPS זה ממש לא חלק וכשזה יורד ל 15 FPS בהמון חלקים במשחק זה בשבילי לא שחיק. :nono:

ובגלל זה לא ממש שיחקתי הרבה במשחק רק איזה 5 דקות כי זה לא מהנה לשחק ככה.

Amnesia גם אני מקבלת 25 FPS ב HIGH.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקבל 30 ב-HIGH על הכל ההגדרות ואפילו יותר (30~ זה הממוצע)

זה פועל פנטסטי וחלק לגמרי ואני לא יודע מה אתם רוצים בכלל,

הם רשמו שהדרישות המומלצות זה 8800 640 +CORE 2 DUO 2.2 GHZ וזה באמת מומלץ (עזבו שהדרישות מאוד גבוההות- אני מדבר על ההמלצה ואיך שהיא מיושמת במציאות).

מה שיכול למנוע שזה יפעל חלק כמו שצריך על כל ההגדרות ב HIGH זה לשחק בויסטה ו\או רזולוציות גבוהות

(אני על 1680X1050 ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקבל 32 ב-HIGH על הכל ההגדרות ואפילו יותר (32 זה הממוצע)

זה פועל פנטסטי וחלק לגמרי ואני לא יודע מה אתם רוצים בכלל,

הם רשמו שהדרישות המומלצות זה 8800 640 +CORE 2 DUO 2.2 GHZ וזה באמת מומלץ (עזבו שהדרישות מאוד גבוההות- אני מדבר על ההמלצה ואיך שהיא מיושמת במציאות).

מה שיכול למנוע שזה יפעל חלק כמו שצריך על כל ההגדרות ב HIGH זה לשחק בויסטה ו\או רזולוציות גבוהות

(אני על 1680X1050 ).

אין מצב שאתה על 32 FPS ממוצע בכזאת רזולוציה כשכל ההגדרות על HIGH.

יש לי בערך אותו מפרט כמו שלך רק כשהמעבד כרגע עומד על 3400MHZ , ואני מקבל 30-32FPS ממוצע על רזולוציה של 1280X1024.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מצב שאתה על 32 FPS ממוצע בכזאת רזולוציה כשכל ההגדרות על HIGH.

יש לי בערך אותו מפרט כמו שלך רק כשהמעבד כרגע עומד על 3400MHZ , ואני מקבל 30-32FPS ממוצע על רזולוציה של 1280X1024.

הFSB שלך יותר נמוך וגם זכרון המטמון

לא נראה לי שזה הבדל משמעותי כל כך אבל עדיין יש הבדל ואין לי הסבר למה אתה מקבל ככה כי אתה צריך לקבל יותר FPS במיוחד ברזולוציה הנ''ל

ואגב צרפתי כמה תמונות עם FRAPS בתרד הזה...אתה יכול להסתכל ולהיווכח בעצמך

יכול להיות שהFPS המומצע שלי יותר נמוך, לא עשיתי בדיקה יסודית פשוט אני משחק ותמיד מסתכל למעלה ב FRAPS וזה מה שהוא מראה לי פחות או יותר

מה שחשוב זה שהמשחק שחיק אצלי לגמרי ואין ספק שהוא שווה קניה

אגב עשית עדכון ובאיזה אתה משחק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גלית את מפונקת בטירוף. כנראה בחיים לא ראית 25 FPS אז פעם ראשונה כואבת. אני כבר התרגלתי כשהיה לי כרטיס ON BOARD. אולי פשוט תורידי רזולוציה וגמרנו עניין? למה לוותר על משחק כי הוא לא רץ על הכל הכי גבוה? כי זה לא מתאים למעמד החברתי שלך? תורידי בהגדרות טיפה, אולי גם תעברי לXP ותהני כמו כולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני רואה שלחלק מכם יש כמה בעיות עם המשחק אז אני רק אגיד בינתיים שיצא כבר TIMESHIFT שנראה כמו משחק מעולה להעביר את הזמן ומה שבטוח הוא יעבוד יותר טוב מCRYSIS שבינתיים חוץ מדיבורים לא ראינו משהו מיוחד ממנו.

פייר ? הרבה יותר נהניתי מהדמו של טיים שיפט ביחס לקרייסיס, וגם מהעובדה שהרצתי את הדמו של שיפט יחסית ממש ממש טוב ויפה בהתחשב בעובדה שיש לי כולה 6800GT מזדקן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גלית את מפונקת בטירוף. כנראה בחיים לא ראית 25 FPS אז פעם ראשונה כואבת. אני כבר התרגלתי כשהיה לי כרטיס ON BOARD. אולי פשוט תורידי רזולוציה וגמרנו עניין? למה לוותר על משחק כי הוא לא רץ על הכל הכי גבוה? כי זה לא מתאים למעמד החברתי שלך? תורידי בהגדרות טיפה, אולי גם תעברי לXP ותהני כמו כולם.

מעמד חברתי?? פחחחח מה הקשר? :lol:

אני לא מריצה על הכי גבוהה אני מריצה על גבוהה ואני מקבלת 25 ולא על הכי גבוהה הכי גבוהה זה VERY HIGH

תיקון לכמות ה FPS שאני מקבלת בהגדרות HIGH

כשאני נמצאת במקום שיש בקושי עצמים ואין אנשים אני מקבלת גג 25. :pissed:

ככה שלמעשה רוב המשחק אני מקבלת 19 FPS וזה עוד כשהכרטיס מסך שלי נמצא על OC גבוהה.

:s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק כזה שווה לשחק רק על HIGH .. במדיום זה נראה בדיוק כמו פאר קרי .. לכן אני מחכה עם המשחק הזה עד שיהיה לי איזה G92 שיכול להריץ אותו ב HIGH

עם FPS של 40 ומעלה... אחרת זה סתם יהרוס לעבור אותו ב FPS נמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק כזה שווה לשחק רק על HIGH .. במדיום זה נראה בדיוק כמו פאר קרי .. לכן אני מחכה עם המשחק הזה עד שיהיה לי איזה G92 שיכול להריץ אותו ב HIGH

עם FPS של 40 ומעלה... אחרת זה סתם יהרוס לעבור אותו ב FPS נמוך.

1.הוא נראה הרבה יותר טוב מ- וסיימתי איזה 4 פעמים

2.למה אתה בוחר משחקים לפי הגרפיקה? :pissed: :pissed: :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קשור ללבחור משחק לפי גרפיקה.. לקריסיס יש גרפיקה הכי טובה שיש ואני רוצה להנות ממנה בפריים רייט טוב מאשר לשחק ב 29 FPS עם קירטועים שיש קרבות ומלא פיצוצים במסך...

דיברתי על זה שאתה שם הכל על מדיום אתה רואה שהעצים למשל מקבלים גוון של ירוק כמו פלסטיק והאוירה הראליסטית יורדת חזק...

לפי דעתי במדיום המשחק נראה ממש כמו FAR CRY

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...