Crysis Singleplayer DEMO-יצא! - עמוד 41 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis Singleplayer DEMO-יצא!

PuG3o6

Recommended Posts

• תגובות 894
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

עזבו המשחק המלא לא כזה כבד , זה הכל קונספירציה...

תחשבו על זה המשחק CRYSIS עובד על מנוע גרפי של - הוא פותח באיזה שהוא שיתוף פעולה עם נוידיה...

עכשיו במקרה הדמו המאוד כבד הזה גרם להרבה אנשים לרצות להחליף את כרטיס המסך שלהם למשהו שיחזיק את המשחק...

לא נורא כמה ימים אחרי יציאת הדמו מושק כרטיס מסך חדש 8800GT שממש זול ביחס לתועלת שלו... נראה כמו הפיתרון המושלם בעיתוי הכי נכון שייש ובמקרה כל השמועות וההדלפות לגבי הכרטיס נכונות...

בקיצור הדמו הזה מקדם מכירות לNVIDIA...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יזיק לנסות ^^

סבבה אני יעבוד על זה מחר.

אני ינסה לעשות כל מה שאני יכול :cool2:[br]פורסם בתאריך: 31.10.2007 בשעה 03:51:05

עזבו המשחק המלא לא כזה כבד , זה הכל קונספירציה...

תחשבו על זה המשחק CRYSIS עובד על מנוע גרפי של - הוא פותח באיזה שהוא שיתוף פעולה עם נוידיה...

עכשיו במקרה הדמו המאוד כבד הזה גרם להרבה אנשים לרצות להחליף את כרטיס המסך שלהם למשהו שיחזיק את המשחק...

לא נורא כמה ימים אחרי יציאת הדמו מושק כרטיס מסך חדש 8800GT שממש זול ביחס לתועלת שלו... נראה כמו הפיתרון המושלם בעיתוי הכי נכון שייש ובמקרה כל השמועות וההדלפות לגבי הכרטיס נכונות...

בקיצור הדמו הזה מקדם מכירות לNVIDIA...

בידיוק על זה חשבתי ואמרתי לעצמי "בטח עושים את זה בכוונה,במלא זה יעבוד הרבה יותר טוב"

אני מקווה שאני ואתה צודקים לגביי זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדאי שתערכי את ההודעה, כי אסור לפרסם פה פורומים או אתרים מיתחרים.

מאיפה הבאת את הקשקוש הזה?

אין שום בעיה לעשות את זה, כל עוד זה לא נעשה לצורך פרסום. (ז"א בסגנון "כנסו לאתר החדש שלי!!!11אחד")

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון שאפשר לשחק את הדמו על מעבד 4400 עם לוח פשוט מאוד ו8400GS ושני ג'יגה על 30-35 FPS אבל הכל בLOW ואיך שרואים תמונה זה פשוט מזעזע.בתור אחד שקנה מחשב בהרבה מאוד כסף אני מצפה ממנו שיריץ הכל.לכן אם אתם באמת צודקים והמלא ירוץ הרבה יותר טוב הרי שכולנו נהיה שמחים .אם אתם טועים נראה לי שהרבה אנשים יעדיפו להמתין שנה או שנתיים כדי להחליף מחשב ולשחק את המשחק הזה ברמת הגרפיקה הראוייה לו.עוד דבר קטן לגבי המשחקיות.החליפהדורשת הסתגלות בהתחלה לא אהבתי את הדמו בגלל כמות המקשים שצריך להשתמש בהם.אני אהבתי את הFAR CRY כיוון שהוא היה מדהים גרפית לתקופתו ופשוט ומהנה למשחק(אני מאלה שלא צריכים עלילה רק תנו לי לרסס מישהוא מה זה משנה למה צריך לרסס אותו.הוא התאום המרושע שלי או שהוא מייצר טכנולוגיית חייזרים על איזה אינידח או שהוא סתם פושע שהורג אנשים).מה שהכי יפה בחליפה זה שהיא מרחיבה את אפשרויות ההרג לכל נקודת משמר של חיילים או לכל אוייב שאתה נתקל בו.בקיצור כמעט כמו כולם אני ממתין למשחק המלא ומקווהשיהיה קל יותר עם שימוש טוב של מרובי הליבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו מה אתם אומרים נפתח אשכול של באגים וכאלה וכל מי שמגלה באג יגיב שם ובסוף נשלח את זה לCRYTEK

בתיקווה שהם יתקנו את זה לקראת המשחק המלאה .

אז מה אתם אומרים ?

:lol: :lol: :lol:

נשארו קצת יותר משבועיים לתאריך השחרור הנוכחי.

למה נראה לך שעוד עובדים על המשחק הזה?! :screwy: :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol:

נשארו קצת יותר משבועיים לתאריך השחרור הנוכחי.

למה נראה לך שעוד עובדים על המשחק הזה?! :screwy: :screwy:

אני בספק אם הם עובדים על המשחק...

זה נראה לי יותר עבודה על ההפצה ושיווק,

מקווה שאני טועה אבל לא נראה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אני יגיד לכם אני ממש מתבאס מרמת הגרפיקה במשחק [DX9 ] ולפי דעתי איך כזה הבדל בין די אקס 9 לבין די אקס 10 כי לחבר שלי יש 8800GTX ומעבד מרובע והוא משחק על אותו הגדרות ממש בושה ליוצרים ולחברה המסריחה הזאת :pissed:

תגידו נראה לכם שיפרו את זה? במלא נוכל להריץ תמשחק חלק ויותר יפה?

או שיצא פאצים משו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו לי, איפה לעזאזל הדם במשחק?

שיורים עלייך אז יש כיאלו על המסך :) וגם שאתה יורה על אחרים לא חסר.. חלק מהדם ניתז גם כזה וחלק מטפטף מהם אחרי שהם כבר מתים ושוכבים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...