Crysis Singleplayer DEMO-יצא! - עמוד 28 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis Singleplayer DEMO-יצא!

PuG3o6

Recommended Posts

הממ הייתי מאוד רוצה להאמין בזה, אבל די קשה לי מכיוון שה8800GTS מתקשה מאוד לעמוד ברזולוציה הזאתי בהגדרות האלו, אם תעשה את הBENCHMARK הבנוי לGPU ולCPU, אז נראה אם להאמין לך או לא, אבל טס הוא בחיים לא יטוס אצלך ובטח שהוא לא טס בשום מחשב.

ואכן, כמו שידידנו ה"מלאך" אמר, המשחק הזה הוא CRYSIS לכל מחשב, כנראה זאתי המשמעות האמיתית של המשחק, לעורר משבר במחשב של כולם.

אולי המשחק "טס" לו על 20-25 FPS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 894
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

הממ הייתי מאוד רוצה להאמין בזה, אבל די קשה לי מכיוון שה8800GTS מתקשה מאוד לעמוד ברזולוציה הזאתי בהגדרות האלו, אם תעשה את הBENCHMARK הבנוי לGPU ולCPU, אז נראה אם להאמין לך או לא, אבל טס הוא בחיים לא יטוס אצלך ובטח שהוא לא טס בשום מחשב.

ואכן, כמו שידידנו ה"מלאך" אמר, המשחק הזה הוא CRYSIS לכל מחשב, כנראה זאתי המשמעות האמיתית של המשחק, לעורר משבר במחשב של כולם.

בנאדם איך הגעת למסקנה הזאת?

תסתכל במפרט שלי עשיתי גם OC ל 8800 וזה משחק לי על ההגדרות הכי גובוהות +1680X1050 על ~29 FPS בקטע אקשן שאני רץ ביער גם.

שחיק לגמרי..

(אתה יכול להסתכל כמה עמודים קודם צרפתי תמונה עם FRAPS )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרו מתישהו לפני שהדמו יצא שהמשחק רץ על 8800GTS 320MB (או משהו כזה) חלק על הגדרות הכי גבוהות ?

מה הם התכוונו שאמרו הגדרות הכי גבוהות ? הכל על HIGH ? פילטרים ?

כי אני שם לב שהמשחק די כבד.

לי עם E6600 ו-8800GTX לא רץ חלק שהכל על HIGH.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרו מתישהו לפני שהדמו יצא שהמשחק רץ על 8800GTS 320MB (או משהו כזה) חלק על הגדרות הכי גבוהות ?

מה הם התכוונו שאמרו הגדרות הכי גבוהות ? הכל על HIGH ? פילטרים ?

כי אני שם לב שהמשחק די כבד.

לי עם E6600 ו-8800GTX לא רץ חלק שהכל על HIGH.

כמה FPS אתה מקבל?

כי אצלי זה שחיק אחרי שעשיתי OC ל8800

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העירו בפורום שלא ניתן להשאר בלתי נראה לאורך זמן. שימו לב שהאנרגיה של החליפה במצב זה יורדת לפי קצב ההליכה שלכם, ואם עומדים במקום או זוחלים ניתן להשאר זמן רב במצב זה. זה מאד שימושי בעיקר כשהאויבים באים אליך ואפשר לחכות עד שהם עם הראש בדיוק על הכוונת. אגב, יש לזה גם איזהשהוא הגיון פיסיקלי. החליפה עשויה מננו-חלקיקים (חלקיקים קטנים מאד), וההעלמות נעשית ע"י החלפת צבעי החליפה לצבעי הסביבה. לכן בכל פעם שיש תנועה, הם צריכים לשנות את הצבע וכשנשארים במקום לא. קצת קלוש אבל מילא.

אגב, היה יכול להיות נחמד אם היו מתחילים בלי יכולות מיוחדות, וצוברים אותם כבונוסים על משימות. אולי אז אנשים היו יותר מעריכים את כל מה שאפשר לעשות עם היכולות האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...