Crysis Singleplayer DEMO-יצא! - עמוד 27 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis Singleplayer DEMO-יצא!

PuG3o6

Recommended Posts

• תגובות 894
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

תמונה אחת שווה אלף מילים:

יש אנשים שלא מעריכים השקעה.

הסאונד במשחק פשוט מדהים,גראפיקה יוצאת דופן,הכל נשבר,הקטע של החליפה כיפי ונותן לך הרבה דרכים להפתר מהאוייבים.

לא יודע מה אנשים מתלוננים שהכוונת גרועה,שאני מכוון להם לראש תוך יריה אחת הם מתים.

בדמו אפילו נקלתי במצב שהיה לי עודף של כדורים.

המשחק פשוט מצויין מכל הבחינות לדעתי!

רק דבר אחד חסר,ביצועים...

אם זה לא יתוקן זה יהיה חבל מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שחיק, ועוד עם 4 עלוב ומסכן אני די בטוח שאתה מרמה את עצמך, המעבד חלש ברמות ובעיקר למשחק כמו CRYSIS, יכול להיות איזור שאתה משיג ת30FPS אבל באיזור יערי או בקרב+פיזיקה המשחק אינו חלק.

לפי הדמו, למשחק יש פונציאל אבל ללא ספק כמו שאמרתי הוא OVERHYPED ובגדול, אין בו שום דבר שריגש אותי להגיד וואו, שום משחק בזמן האחרון לא עשה זאת.

מה אתה רוצה תמונה? שאני יפעיל את Benchmark_C/GPU.bat

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמונה אחת שווה אלף מילים:

עם כל הכבוד, התמונות האלה ישנות מאוד, ותמונות כאלה לרוב לא מייצגות דבר וחצי דבר מהמראה האמיתי של המשחק. כמו בכל קמפיין שיווק אגרסיבי, יש הבדל בין שמרונדרות ע"י המנוע הגראפי לצרכי שיווק ופרסום, שנה וחצי לפני שהמשחק יוצא (שזה בדיוק המקרה כאן), לבין screenshots מהמשחק עצמו.

אז אני מצטער, שנועדו לקידום מכירות וליצירת רושם והייפ בלבד לא משכנעות אותי. (והן לא שכנעו אותי גם כשראיתי אותן לראשונה, לפני כ"כ הרבה זמן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש 1 גיגה זכרון

7950 gt עם 512 mb

וraid0

ואני מריץ הכל על הכי גבוה של דירקטס 9 ואין תקיעות (חוץ משפותחים את המשחק אבל זה מסתדר תוך חצי דקה)

בקשר למשחק הוא אחד הטובים בפעם הראשונה ששיחקתי לא ממש הבנתי מה לעשות וכתוצאה התאכזבתי אבל ידוע שלא שופטים משחק לפי ריצה אחת אז ניסיתי עד פעם לשחק ובפעם השנייה זה היה מדהים כל כך כיף לשחק עם החליפה אחרי שאתה מתרגל ולומד להשתמש בה כי היא גמישה אפשר להיות טנקים עם מצב הגנה ולא לפחד לקבל כמה כדורים אפשר להיות רוצחים שקטים ואפשר לעשות שילובים ...

אני הכי אהבתי שבמצב הסוואה לבוא מאחורי אויב להחליף לכח ולהרוג אותו עם מכה בעזרת הנשק וזאת גם הדרך הכי שקטה להרוג אויב.

בקשר לכדורים... תאספו תחמושת מחיילים ולא תיהיה בעיה לא תאספו תדפקו.... חוץ מזה שגם בלי תחמושת אפשר להרוג אויבים בקלות בזכות החליפה (בעיקר בדרך שהזכרתי מקודם)

אין מילים המשחק מעולה והאפשרויות של הרובה והחלפיה גאוניים אני לא מבין איך לא עשו את זה עד עכשיו.

גראפיקה וסאונד מדהימים שאין מישהו שהתקרב אי פעם לכזאת שלמות.

בקיצור מגיע למשחק לפחות ציון 97

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אנשים שלא מעריכים השקעה.

הסאונד במשחק פשוט מדהים,גראפיקה יוצאת דופן,הכל נשבר,הקטע של החליפה כיפי ונותן לך הרבה דרכים להפתר מהאוייבים.

לא יודע מה אנשים מתלוננים שהכוונת גרועה,שאני מכוון להם לראש תוך יריה אחת הם מתים.

בדמו אפילו נקלתי במצב שהיה לי עודף של כדורים.

המשחק פשוט מצויין מכל הבחינות לדעתי!

רק דבר אחד חסר,ביצועים...

אם זה לא יתוקן זה יהיה חבל מאוד.

יש אנשים שמשחקים על רמה יותר גבוהה מnormal

אולי אתה מכוון שעה ואז כשהראש על הכוונת אתה יורה אבל אם היית אמיתי הייתי מנסה להזיז את הכוונת מהר ולתתHS וזה לא אפשרי כי הכוונת זוועתית

וגם שצריך לרסס שנה לבטן כדי שמישהו ימות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אנשים שמשחקים על רמה יותר גבוהה מnormal

אולי אתה מכוון שעה ואז כשהראש על הכוונת אתה יורה אבל אם היית אמיתי הייתי מנסה להזיז את הכוונת מהר ולתתHS וזה לא אפשרי כי הכוונת זוועתית

וגם שצריך לרסס שנה לבטן כדי שמישהו ימות

אתה מדבר שטויות.

הכוונת מאוד מציאותית וכל תזוזה קטנה מזיזה את הרובה לכיוון הנגדי בידיוק כמו במציאות.

בניגוד למשחקים אחרים שהכוונת מקובעת כמו לא יודע מה גם כשאתה הולך ומכוון (עם MOUSE 2)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראהה לי זה רק אצלך

אני על 1680 על 1050 על מדיום עם 1950 פרו המשחק טס אצלי

....

הממ הייתי מאוד רוצה להאמין בזה, אבל די קשה לי מכיוון שה8800GTS מתקשה מאוד לעמוד ברזולוציה הזאתי בהגדרות האלו, אם תעשה את הBENCHMARK הבנוי לGPU ולCPU, אז נראה אם להאמין לך או לא, אבל טס הוא בחיים לא יטוס אצלך ובטח שהוא לא טס בשום מחשב.

ואכן, כמו שידידנו ה"מלאך" אמר, המשחק הזה הוא CRYSIS לכל מחשב, כנראה זאתי המשמעות האמיתית של המשחק, לעורר משבר במחשב של כולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד, התמונות האלה ישנות מאוד, ותמונות כאלה לרוב לא מייצגות דבר וחצי דבר מהמראה האמיתי של המשחק. כמו בכל קמפיין שיווק אגרסיבי, יש הבדל בין שמרונדרות ע"י המנוע הגראפי לצרכי שיווק ופרסום, שנה וחצי לפני שהמשחק יוצא (שזה בדיוק המקרה כאן), לבין screenshots מהמשחק עצמו.

אז אני מצטער, שנועדו לקידום מכירות וליצירת רושם והייפ בלבד לא משכנעות אותי. (והן לא שכנעו אותי גם כשראיתי אותן לראשונה, לפני כ"כ הרבה זמן)

נכון ברוב המקרים יש באמת הבדל גדול מאוד בין התמונות שנועדו לשיווק ולבין המציאות אך במקרה הזו הגראפיקה באמת כל כך טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...