Crysis Singleplayer DEMO-יצא! - עמוד 26 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis Singleplayer DEMO-יצא!

PuG3o6

Recommended Posts

זה היה רק בשביל אלה שבודקים ברזולוציה הזו...בעמוד 17 או 19 פירסמתי את התוצאות ברזולוציה הטבעית 1680X1050 עם AF X16.

כן אני יודע אבל אתה יכול בבקשה לבדוק עם AAX2?

ממש אודה לך.

ד"א אתה בודק על HIGH או על VERY HIGH?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 894
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

רק לשם השוואה, ברזולוציה של 1024X768, הכל על מקס, ללא AF וAA .

!TimeDemo Run 0 Finished.

Play Time: 37.15s, Average FPS: 53.84

Min FPS: 36.31 at frame 1962, Max FPS: 71.42 at frame 1020

Average Tri/Sec: 54686496, Tri/Frame: 1015791

Recorded/Played Tris ratio: 0.90

!TimeDemo Run 1 Finished.

Play Time: 33.88s, Average FPS: 59.04

Min FPS: 36.31 at frame 1962, Max FPS: 78.74 at frame 94

Average Tri/Sec: 60619360, Tri/Frame: 1026829

Recorded/Played Tris ratio: 0.89

!TimeDemo Run 2 Finished.

Play Time: 33.81s, Average FPS: 59.15

Average Tri/Sec: 60825076, Tri/Frame: 1028276

!TimeDemo Run 3 Finished.

Play Time: 33.94s, Average FPS: 58.93

Average Tri/Sec: 60538028, Tri/Frame: 1027273

TimeDemo Play Ended, (4 Runs Performed)

החלטת לדכא אותי? :)

אתה בנוסף לכל על OC, לא?

אולי הגיע הזמן לעשות OC לכ.מ שלי...

@!Amnesia: אפשר גם 1280*1024 עם AA*2 ?? כי ככה התוצאות לא משהו אבל עוד איכשהו סביר לדעתי

אני אבדוק מחר.

כמו שאתה רואה, בכל מקרה התוצאות מדכאות.

נקווה לשיפור בדרייברים ובגרסה הסופית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק אני או שהקול של הבחור שמדבר בקשר דומה לקול של ההוא מSPLINTER CELL ואני לא מדבר על סם השני השחור?[br]פורסם בתאריך: 29.10.2007 בשעה 00:00:12

אצלי על P4 3,2 X1950PROזה עושה לי בין 30 ל 25 FPS על HIGH סיימתי את הדמו. היה סבבה על HIGH
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה אחרי שעשיתי OC ל-8800 שלי

יש הבדל די משמעותי של 3-4FPS בערך

הנה קטע שאני רץ ביער והוא מראה לי FPS 29~ (ההגדרות הכי גבוהות + 1680X1050 )

נחמד מאוד..עכשיו זה שחיק לגמרי

FRAPS בפינה

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את המשחק הזה אפשר לסכם בשלושה מלים: "קריסיס עם חליפה", עם כל הכבוד להייפ העצום שהיה למשחק הזה אני חייב לשאול על מה?

על חליפה מטופשת שנמאס ממנה אחרי 15 דקות, הרי בסוף זה FARCRY אחד לאחד...אם אותו .

אותי זה ממש איכזב, שלא תבינו לא נכון אני אשחק אותו אבל הציפיה למשהו חדש באמת גרמה לי להתבדות. :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הורדתי רק בשביל לבדוק את הגרפיקה כי כולם היללו אותה... וישם לי 2900 PRO אז למה לא...

בכל מקרה הורדתי, ואני חייב להגיד שזה פשוט משחק מפגר! דבר ראשון, מה עם החליפה הזאת? זה דיי מעצבן שלוקח לך זמן להעביר בין בשטויות בה... וגם ההיעלמות, דיי עלוב... למה אי אפשר לתקוף בלי שהיא תישאר?? דיי טיפשי...

דבר שני למה נונתים איזה 5 כדורים על שלם?נגמרו לי כל הכדורים אחריי שהרסתי את הראדאר הזה... אין לי איך לתקוף מה הולך פה??? בכל מקרה אני לא מאוכז כי לא ציפיתי לשחק בזה.. אבל עדיין זה פשוט מטומטם שגרפיקה מצויינת נותנת תירוץ למשחקיות דפוקה כלכך.. וגם מה עם הכוונת? ניתי לחסוך כדורים ע"י זה שאני יורה עם הכוונת.. ו.. זה בכלל לא פוגע!!!! עדיף כבר בלי הכוונת המטומטמת הזאת שרק מחטיאה יותר...

לסיכום משחק דפוק עם גרפיקה מהממת! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הורדתי רק בשביל לבדוק את הגרפיקה כי כולם היללו אותה... וישם לי 2900 PRO אז למה לא...

בכל מקרה הורדתי, ואני חייב להגיד שזה פשוט משחק מפגר! דבר ראשון, מה עם החליפה הזאת? זה דיי מעצבן שלוקח לך זמן להעביר בין בשטויות בה... וגם ההיעלמות, דיי עלוב... למה אי אפשר לתקוף בלי שהיא תישאר?? דיי טיפשי...

דבר שני למה נונתים איזה 5 כדורים על שלם?נגמרו לי כל הכדורים אחריי שהרסתי את הראדאר הזה... אין לי איך לתקוף מה הולך פה??? בכל מקרה אני לא מאוכז כי לא ציפיתי לשחק בזה.. אבל עדיין זה פשוט מטומטם שגרפיקה מצויינת נותנת תירוץ למשחקיות דפוקה כלכך.. וגם מה עם הכוונת? ניתי לחסוך כדורים ע"י זה שאני יורה עם הכוונת.. ו.. זה בכלל לא פוגע!!!! עדיף כבר בלי הכוונת המטומטמת הזאת שרק מחטיאה יותר...

זה שאתה לא מצליח לעבור זה משהו אחד.

להגיד שהמשחק מעאפן בגלל זה, זה משהו אחר.

בלתי נראה- למה ציפית שזה יהיה לעד?

זה כל הקטע תתמוד עם המצב.

ולמה אתה מנטרל את הרדאר עם יריות?

נגשים אליו וזהו.

תבוא לחלק הזה בלתי נראה וכל פעם אחרי שאתה יורה בקוריאני תסתתר איפשהו ותחזור שוב לבלתי נראה.

אני אוהב תדמו :D

פשוט נהדר,

אבל עוד לא סיימתי :smile1:

בתור אחד שלא שיחק בבטא ולא היה עד עכשיו פריק של משחקי מחשב כבדים, זה דיי קשה.

אבל ממש אחלה של משחק ולא מבין למה אנשים לא נהנים פה :|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי זה שאתה לא יודע לשחק ולא יודע לירות זה לא אומר שאין מספיק כדורים וזה לא אומר שהכוונת לא טובה ..

וגם את הראגר צריך פשוט לכבות לא להרוס..

וגם אתה יכול להרים נשקים מהרצפה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי זה שאתה לא יודע לשחק ולא יודע לירות זה לא אומר שאין מספיק כדורים וזה לא אומר שהכוונת לא טובה ..

וגם את הראגר צריך פשוט לכבות לא להרוס..

וגם אתה יכול להרים נשקים מהרצפה .

בסך הכל אמרתי את דעתי.. ואוליי שחכתי לציין שאני משווה את המשחק למשחקים אחרים שאני כן אוהב אפילו אם אני לא טוב בהם.. כמו

COD1,2,4

ET:QW

WAR ROCK

CS

וכאלה... ואני לא ממש טוב בהם, אני בסדר אבל עדיין, לפי דעתי כאני משווה את המשחק למשחקים^^ אני חושב שהוא דפוק... :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה אני מודה שהקטע של החליפה ולהעביר את הכוחות מאוד מסובך וגם לי לקח זמן להתרגל אבל אחרי שחרשתי על הבטא

אני כבר שולט בחליפה בעיניים עצומות וזה מאוד קל להעביר ממצב למצב. זה רק תרגול.

אתם עוד תשלטו בזה ותראו שזה ממש קל.

את הדמו סיימתי בקלות יתרה, זה קלי קלות יחסית למשחק הרשת עם אנשים.

מבחינת משחק זה FARCRY עם גרפיקה משופרת.

אני לא התלהבתי המהסינגל פליי ב-FARCRY, העלילה לא עשתה לי את זה אך כמשחק הוא אחד הטובים ביותר, אם לא הטוב ביותר!

אני מקווה שקרייסיס ילך באותה הדרך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק אני או שהקול של הבחור שמדבר בקשר דומה לקול של ההוא מSPLINTER CELL ואני לא מדבר על סם השני השחור?[br]פורסם בתאריך: 29.10.2007 בשעה 00:00:12

אצלי על P4 3,2 X1950PROזה עושה לי בין 30 ל 25 FPS על HIGH סיימתי את הדמו. היה סבבה על HIGH

לא שחיק, ועוד עם 4 עלוב ומסכן אני די בטוח שאתה מרמה את עצמך, המעבד חלש ברמות ובעיקר למשחק כמו CRYSIS, יכול להיות איזור שאתה משיג ת30FPS אבל באיזור יערי או בקרב+פיזיקה המשחק אינו חלק.

לפי הדמו, למשחק יש פונציאל אבל ללא ספק כמו שאמרתי הוא OVERHYPED ובגדול, אין בו שום דבר שריגש אותי להגיד וואו, שום משחק בזמן האחרון לא עשה זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק לגמרי

הכדורים נגמרים מהר מידי וזה מעצבן לרות אליהם ולהרביץ להם \ לזרוק עליהם דברים

הכוונת לא מדויקת בכלל גם עם הלייזר וגם עם המתכת

החליפה נגמרת מהר מידי מצב של בלתי נראה

וצריך מחסנית שלמה כדי להרוג איזה אפס אחד

רק אם הוא מקבל לראש הוא מת מהר - מזה פה CS?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...