הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן. - עמוד 67 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן.

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אולי תענו לי על השאלות בבקשה

1) יש לי מסך 17 א'נץ רחב אז אני משחק בכל המחשקים על 1024X768 כאשר אני יקנה תכרטיס אם אני יגדיל תרזולציה במשחקים האם הגרפיקה תשתפר(אני יראה הבדל,ואם כן על איזה רזולוציה מומלץ לי לסים במשחקים?)?

2) איזה טפרטורה מקסימלית שהכרטיס מסך יכול לשרוד לפני שהוא ישרף או יפגע?

3)אך אני יכול לבדוק את הטמפרטורה של הכרטיס במאמץ?אני יודע אך במנוחה (אם EVEREST)אבל במאמץ אני לא יודע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) כן אתה תראה שכל הGAMPLEY יותר "מוגמר"...חד וברור

2) בעיקרון לכל כרטיס זה שונה, אבל יש סף שהוא 80-85 מעלות בערך שלא כדאי להגיע אליו ובטח לא לעבור אותו =\

אבל ראיתי שיש לאנשים כרטיסים שבאמאץ מגיעים רק ל60+ ...

3) אפשר לבדוק עם התכונה AtiTool

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יקר, לא שווה לקנות.

לך על משהו זול יותר ותעשה OC לבד.

לא שאלתי מבחינת מחיר גבר.

נגיד ואני יכול להשיג את זה במחיר יחסית זול (ואני יכול), מבחינת רעש\חום איך הוא יחסית לאותו כרטיס בלי OC ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ככה אז בסדר גמור, אין הרבה הבדלים מבחינת רעש וחום (יהיה חם יותר בכמה מעלות בודדות, לא בטוח שהמאוורר יצטרך להגביר את מהירותו בגלל זה ולכן הוא לא יהיה רועש יותר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי תענו לי על השאלות בבקשה

1) יש לי מסך 17 א'נץ רחב אז אני משחק בכל המחשקים על 1024X768 כאשר אני יקנה תכרטיס אם אני יגדיל תרזולציה במשחקים האם הגרפיקה תשתפר(אני יראה הבדל,ואם כן על איזה רזולוציה מומלץ לי לסים במשחקים?)?

2) איזה טפרטורה מקסימלית שהכרטיס מסך יכול לשרוד לפני שהוא ישרף או יפגע?

3)אך אני יכול לבדוק את הטמפרטורה של הכרטיס במאמץ?אני יודע אך במנוחה (אם EVEREST)אבל במאמץ אני לא יודע..

לא, זה לא יעלה לך את הרזולוציה אלא אם כן המסך שלך תומך ברזולוציה גבוהה יותר. לא ראיתי איזה כרטיס יש לך אבל אם זה כרטיס מסדרה 7XXX של או X1XXX של Radeon תרגיש שיפור ניקר בביצועים(=תוכל להעלות את ההגדרות).

הרזולוציה המומלצת במשחקים היא הרזולוציה הטבעית של המסך.

הטמפ' המקסימלית משתה מכרטיס לכרטיס. יש אחד שיעמוד ב-80 מקס' ושני ב130.

יש תוכנות מסויימות כמו RIVATUNER לכרטיסי או ATITOOL לכרטיסי .

אם היית רושם את המילים:

רזולוציה או טמפרטורה היית מוצא את התשובה הנ"ל.

תחפש בפעם הבאה.

מקווה שעזרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, כל הכרטיסים הם בידיוק אותו דבר? (חוץ מאלה שכבר יש עליהם OC).

אני לא רוצה לקנות את הכרטיס הכי חלש מבין כל הסוגים.

ושאלה,

בימי הקיץ החדר שלי לוהט, ואין לי מזגן.

למארז מתוכנן 4 מאווררים+מאוורר פירזר פרו למעבד. הכרטיס יחזיק בחום הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הבנת את הנקרא אז נכתב שמתוך 22 שלושה הגיעו מתים, לא עבדו כלל.

זו לא נראית כבעיה שתתרחש בהמשך שימוש בכרטיס תקין.

מעבר לזה הם לא צופים בעיות מיוחדות ואם הגיע אליך כרטיס לא מת, לך ויחליפו לך בחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל זאת אני חושב שלאור המחירים שהוצגו כאן, בעיקר עם כרטיס הASUS, מי שגר קרוב ל ראשון לציון יכול בשקט לקנות אותו ב1570 שקל ולגמור עניין.

מי שחשקה נפשו להתחיל לשחק עם תוכנות וכולי במחשב הביתי ועוד לא נמאס לו מזה - שייהנה.

דניס, אתה לא צריך להוכיח לי כלום, אמרתי שנראה שמישהו יגיע לתוצאות של כרטיסים עם OC עם כרטיסי STOCK ואכן הגיעו. באיזה מחיר? רעש של 100% ? עם RIVA TUNER. נו ובשביל מה צריך את זה, בשביל כמה FPS מסכנים? זאת בדיוק הנקודה, שבמאה שקל האלה מקבלים הכל מוכן.

שוב, זה טוב למי ששבע כבר מלשחק מחדש עם כל כרטיס שהוא מקבל. לי אישית נמאס ואני רוצה את זה מוכן ומיד ובסכומים האלה זה שווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הויכוח פה, מי שירצה לחסוך לעצמו שיקנה כרטיס רגיל ומי שאין לו כוח להמהיר אותו בעצמו שיקנה כרטיס מומהר.

בסופו של דבר הם יגיעו פחות או יותר לאותם הביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכרטיס מומהר מראש לא יהיה שקט יותר מכרטיס רגיל שהומהר ע"י RIVATUNER, מאיפה ההמצאות האלו אלכס ?

אל תנסה לשכנע שזה משתלם לקנות כרטיס מומהר שעולה 200 ש"ח יותר כי זה לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...