הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן. - עמוד 31 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן.

lmlm

Recommended Posts

אוקיי אז ככה: הקירור של הכרטיס די טוב.. לגבי הרעש זה פשוט חירשי.. לא שומעים כלוםםםםםם!! פשוט אבל הוא א ממש מקרר טוב.. לכן!!!

מצאתי תוכנה שקוראים לה ntune ששמה יש אפשרות להעלות את המאווורר ל 100%.. זה פשוט דבר קטלני משהו פחד! אומנם זה עושה רעש כל כמה אחוזים שמעלים.. יש לזה רמות וזה.. על100% זה הרבה רעש אבל שווה אחרי איזה משחק ששיחקת, כבר כזה.. ככה שממש אין צורך בקירור אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ככה שממש אין צורך בקירור אחר.

כדאי לך ללכת לבדיקה שמיעה, כי ביקורות כתבו שהכרטיס מפיק 44 דציבלים @ 75 ס"מ.

ויש אנשים שעוצמת קול כזאת מאד מפריעה להם, אז אני ממליץ לך לדבר בשם עצמך.

אתה בטח גם בודק כשהכרטיס במנוחה, שזו ממש לא אינדיקציה.

סתם לידע כללי שלפי החוק בישראל אסור להפיק רעש בעוצמה של מעל 45 דציבלים בשעות הלילה למשך יותר מ-30 דקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מדויק במקרה הנ"ל כי יש פה גניבת אינפורמציה מסויימת.

רק אתמול אנבידיה התהדרה בכרטיס מסך,לצורך הענין 8800GTS 320MB בכך שהוא DX10 והכי משתלם למחירו

פירסמה בכל אתר ידוע-שם וסיפקה בשורה התחתונה נתונים לא מדוייקים.

לא צריך לנחש שבאנבידיה ידעו טוב מאוד כבר לפני די הרבה זמן שהכרטיס שעליו מתבסס הדיון הנוכחי יביס את הכרטיס המסורס,

אז מה? ממשיכים לדחוף אותו בכל מקום פוטנציאלי למכירות.

אני בסך הכל טוען,שבתור לקוח של אנבידיה ,הייתי מרגיש מרומה.

SIMONSIX צודק, רוב או אפשר לומר כל האנשים כאן שרכשו לאחרונה את כרטיסי ה-8800 בדגמי 320\640 מרגישים מרומים ללא יוצא דופן, הם שילמו על כרטיס הרבה מאוד כסף ופתאום מפתיעה אותם בזמן קצר עם כרטיס זול ומשתלם יותר על המדף.

שימו לב לתגובות כאן, אנשים כבר מתכננים למכור את הכרטיסים שלהם.

שלום, רכשתי מחשב מ TMS לפני כחודש שכלל 8800GTS, האם ישנה אפשרות להחזיר את הכרטיס לחנות ולשדרג ל 8800GT ? הכרטיס עלה (ועדיין עולה) 1570 שח, ואילו ה GT עולה 1450. האם נהוג לעשות דברים כאלו ? האם זה אפשרי? אם דרושה תוספת כספית זה בסדר מבחינתי

תראו, הילדים כאן בהיסטריה!!! זה לקוח מרוצה.

דרך אגב ולא משהו אישי, אל תצפו מאנשים כאן שקנו את הכרטיס לדיעה אובייקטיבית, רובם כאן הם "קידס" ועדיין בגדר התלהבות ואובר הייפ מהכרטיס.

הבאנצ'ים סיפקו לכם את כל המידע שאתם צריכים ועל זה צריך להסתמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדאי לך ללכת לבדיקה שמיעה, כי ביקורות כתבו שהכרטיס מפיק 44 דציבלים @ 75 ס"מ.

ויש אנשים שעוצמת קול כזאת מאד מפריעה להם, אז אני ממליץ לך לדבר בשם עצמך.

אתה בטח גם בודק כשהכרטיס במנוחה, שזו ממש לא אינדיקציה.

סתם לידע כללי שלפי החוק בישראל אסור להפיק רעש בעוצמה של מעל 45 דציבלים בשעות הלילה למשך יותר מ-30 דקות.

מה אתה עושה צחוק? מה יש לי לעבוד עליך? בדמו של קרייסיס זה לא נקרא העמסה?? פשוט לא שומעים כלום..!!!!!! אל תתווכח. ד"א אל תגיד שאני בטח על הגדרות נמוכות כי אני על 1280X1024 עם קבצים של DX10 הגדרות HIGH ו AAX2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה עושה צחוק? מה יש לי לעבוד עליך? בדמו של קרייסיס זה לא נקרא העמסה?? פשוט לא שומעים כלום..!!!!!! אל תתווכח. ד"א אל תגיד שאני בטח על הגדרות נמוכות כי אני על 1280X1024 עם קבצים של DX10 הגדרות HIGH ו AAX2.

בוא נסכם בזה ש-אתה- לא שומע כלום.

סלח לי שאני מעדיף להאמין לתוצאות מדידות של אתרי ביקורות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נסכם בזה ש-אתה- לא שומע כלום.

סלח לי שאני מעדיף להאמין לתוצאות מדידות של אתרי ביקורות.

וואי אחי.. מה יש לך לא להאמין לי?

תחשוב מה שאתה רוצה.. רק אם יהיה לך אותו ותתחרט על מה שאמרת פה עכשיו אני מבקש הודעה פרטית עם התנצלות :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SIMONSIX צודק, רוב או אפשר לומר כל האנשים כאן שרכשו לאחרונה את כרטיסי ה-8800 בדגמי 320\640 מרגישים מרומים ללא יוצא דופן, הם שילמו על כרטיס הרבה מאוד כסף ופתאום מפתיעה אותם בזמן קצר עם כרטיס זול ומשתלם יותר על המדף.

שימו לב לתגובות כאן, אנשים כבר מתכננים למכור את הכרטיסים שלהם.

תראו, הילדים כאן בהיסטריה!!! זה לקוח מרוצה.

דרך אגב ולא משהו אישי, אל תצפו מאנשים כאן שקנו את הכרטיס לדיעה אובייקטיבית, רובם כאן הם "קידס" ועדיין בגדר התלהבות ואובר הייפ מהכרטיס.

הבאנצ'ים סיפקו לכם את כל המידע שאתם צריכים ועל זה צריך להסתמך.

אנשים פה חובבנים, מה לעשות?

במקום לרדת עליהם אתה יכול לעזור להם להבין יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מודעים לכך שהשמיעה של כל אחד זה דבר אישי ושונה מאדם לאדם, נכון ? בשביל אדם מסויים רעש אחד יכול לא להישמע כלל וכלל ובשביל אדם אחר יכול להיות רעש וזה יכול להפריע.

בכל מקרה Huxd, קנית את הגירסא של Gigabyte? ומאיפה הזמנת?

וייצא בקרוב עוד גירסאות של הכרטיס? של חברות אחרות וכדומה ועם קירורים פאסיביים אולי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי SKYPC יביאו עוד כרטיסים חוץ מה GIGABYTE? בדרך כלל יש להם כרטיסים של ו CLUB3D במחיר זול יחסית.

רק שלא יתנו ל מחיר גבוה מידי, הוא אמור להיות הכי משתלם כי הוא היחיד שמגיע עם משחק טוב :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא טועה, הכרטיסים כבר שנה בשוק והגיע הזמן לרענן/להחליף אותם.

זה שאתה קנית את 8800GTS לפני חודשיים/חודש ,אתה עדיין נענע ממנו למרות שהערך שלו ירד.

תראה את R600, בשוק בקושי חצי שנה וכבר באים HD3850/HD3870 מה יגידו בעלי HD2900XT? יתלוננו ל ATI?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...