הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן. - עמוד 26 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן.

lmlm

Recommended Posts

אוקיי, רשמים ראשוניים

המפרט E6600 | p5w-dh |4gigs ram |2x320gb | 8800gt gigabyte

ההתקנה עברה חלק הבעיה היא שהדרייברים הבאים עם הכרטיס הם מסוג INTERNATIONAL בשפה העברית (חסרון עצום)

דרייברים עדכניים באתר של אינם תומכים עדיין בכרטיסי ה- 8800GT (אפילו לא הבטא)

סוגיית ה-AA

המשחק FLIGHT SIMULATOR 2004 משום מה לא עובד עם AA למרות שהגדרתי בדרייברים שאני רוצה שיהיה AA X4 וב-ANTIALIASING MO בחרתי

OVERIDE ANY APPLICATION SETTINGS

HL2 EP1 רץ חלק על 1920X1200

זהו בינתיים

יש למישהו אולי עצה מה אני עושה בקשר ל-AA ו FS2004 ?

בקשר לדרייבר.. אין לך מה לחפש באתר, הכרטיס רק יצא והדרייבר שבא איתו הוא הכי עדכני שיכול להיות כרגע. בקשר ל AA תבדוק על CRYSIS או משחק יותר חדש, אולי זה המשחק. ד"א איזה מסך יש לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חבל שאתם מזנקים ישר על זה כשגם המחירים ירדו וגם תבוא תחרות מצד ATI. אז נכון, אולי קשה לכם עם גרפיקה גרועה, אבל ידוע על לפחות שני כרטיסים שיצאו בחודש הקרוב אז שווה להתאפק.

אולי מספיק עם התגובות הדביליות שלך תגובך הינה ספאם ולא תורמת בכהוא זה לשיחה.

HUHXD :

DELL 24

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

8800GT נראה הכרטיס מסך הכי משתלם שהיה פה בשנים האחרונות, הביצועים שלו לעומת העלות הם פשוט מעולים, ביחוד למשתמשים שלא מפעילים משחקים על רזולוציות שעולות על 1600X1200, זה נראה כמו כרטיס must buy בשביל אלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים,אלף כל בATI אני לא מתחשב בכלל,אין לי שום ציפיות מהם,ואני דיי בטוח שנתאכזב שוב.

לגבי הGTS החדש,אם הוא באמת ימוקם בין בGT לGTX הוא לא יעלה 1500-1600,הוא יעלה 2000+-.

זאת דעתי על המצב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים,אלף כל בATI אני לא מתחשב בכלל,אין לי שום ציפיות מהם,ואני דיי בטוח שנתאכזב שוב.

לגבי הGTS החדש,אם הוא באמת ימוקם בין בGT לGTX הוא לא יעלה 1500-1600,הוא יעלה 2000+-.

זאת דעתי על המצב

הוא לא יהיה בין GT ל GTX.

הוא כניראה יהיה בין GTX לULTRA לפי הפרטים שלו.

והוא יעלה 1700 שקל בערך,אם באמת לא יקפיצו את המחיר אני ב17-20 לחודש קונה אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...