הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן. - עמוד 34 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן.

lmlm

Recommended Posts

CRYSIS הוא לא אידיקציה, הוא כבד יותר בהרבה מכל משחק שיש עכשיו ושייצא בעתיד הקרוב.

אני גם בטוח שהביצועים בו ישתפרו עם חדשים וטלאים למשחק, הוא לא אמור להיות עד כדי כך כבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

CRYSIS הוא לא אידיקציה, הוא כבד יותר בהרבה מכל משחק שיש עכשיו ושייצא בעתיד הקרוב.

אני גם בטוח שהביצועים בו ישתפרו עם חדשים וטלאים למשחק, הוא לא אמור להיות עד כדי כך כבד.

מי שהיה בצבא יודע טוב מאוד את המשפט הבא:

"אמור", זה שם של דג . . . וגם אותו אוכלים ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקטע לכבד:

זה שהוא משחק ממש מדהים (מבחינת גרפיקה) ,גדול וכבד אני יודע...

אבל קראתי איפה שהוא שתיכננו את המנוע הגרפי בצורה ממש חכמה שידע לנצל כמו שצריך את המחשב ולא להיות כל כך כבד (לעומת אובליביון כשיצא)

ולפי דעתי יהיו עוד חברות שיקנו זכויות להשתמש במנוע ויהיה עוד לא מעט משחקים עם המנוע הגרפי הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם 1280X1024 עם AAX2 הכל על HIGH ויש לי 20-22 FPS.

הסתכלתי על המפרט שלך וכל מה שיש לי להגיד זה אאוץ' :bash:

יש לי מפרט מאוד דומה לשלך אם תסתכל, רק כ.מ יותר חלש, נורא עצוב, אני באמת נורא מקווה שהמשחקים העתידיים לא ילכו בעקבות קרייסיס ויטחנו כמו שזה טוחן את המחשבים הכי חזקים אפילו. לדעתי קרייסיס זה משחק שבצורה כלשהי פשוט הקדים את זמנו, שמצד אחד זה טוב כי הוא ידרבן להוציא חזקים ומצד שני זה רע כי הוא עלול לגרור אחריו עוד משחקים כאלה. נקווה שהפאטצ'ים יתקנו את העומס שהוא יוצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסבירו לי משהו הנה המידע שאספתי:

Shader Clock /Core Clock /Memory Data Rate

1800 /624/1566 BFG

1500/ 1600/ 660 zotac

???/1800/ 600 Leadtek

950 / 1650/ 660 MSI

900/1728 /675 SPARKLE

INNO3D 700/1680/1000

670/1950/ XFX XXX

מה יותר חשוב שיהיה יותר MEMORY DATA RATE או CLOCK או SHADER CLOCK??איזה מהכרטיסים הבאים לפי הנתונים שנתתי יותר כדאי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיזה חברה אז כדאי להזמין את הכרטיס מסך 8800GT?

BFG, Leadtek, Sparkle, או משהו אחר? חלק ממה שציינתי עדיין לא הגיע לחנויות אבל אני מניח שיגיע בימים הקורבים... השאלה היא האם יש הבדל בין הכרטיסים?

חשוב לציין שהשקט חשוב לי נורא, וגם שהכרטיס לא יפיץ יותר מדי חום.

מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיזה חברה אז כדאי להזמין את הכרטיס מסך 8800GT?

BFG, Leadtek, Sparkle, Gigabyte או משהו אחר? חלק ממה שציינתי עדיין לא הגיע לחנויות אבל אני מניח שיגיע בימים הקורבים... השאלה היא האם יש הבדל בין הכרטיסים?

חשוב לציין שהשקט חשוב לי נורא, וגם שהכרטיס לא יפיץ יותר מדי חום.

מה אתם אומרים?

תחכה ל- לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מי היה פה בתקופה של לפני III (אני כבר בן 23) אבל היה OVERHYPE מטורף עליו. אני זוכר שה6600GT שלי לא החזיק כלום אז

וכשיצא ה ALPHA שהיה LEAKED ע"י חברת ATI, אז באמת אמרו שאין מצב שזה יהיה כזה חזק . . .

כשהוא יצא . . . הייתה בו אפשרות של 512 גרפי, יענו רמת גרפיקה LOW MEIUM HIGH ו ULTRA שיכל להריץ רק מישהו עם כרטיס 512 מגהבייט.

מה קרה? כל מי שרצה לשחק על ULTRA נאלץ לקנות 512 מגהבייט באיזה 2500 שקל . . . אז תבינו - כמה שCRYSIS לוקח יותר, זה מצויין, זה אומר שתשדרגו יותר חזק.

ולכן מי שרוצה לשחק CRYSIS על מסך רחב של 20 או יותר אינץ' ומעלה על הכי חזק, ובאמת להנות מה250 שקל שיבזבז על המשחק עצמו כשיקנה אותו, חכו לכרטיסים מהירים יותר .

נקווה שה8800GTS מבוסס G92 החדש, באמת יהיה ה-כרטיס ל CRYSIS, כי ATI עם ה RV670XT לא עומדת להביא לנו בשורה, מקסימום 8800GT במחיר זול בכמה מאות שקלים פחות.

לסיכום - אל תקנו עכשיו, שלא תבכו אח"כ שיצא 880GTS בטיפה יקר יותר וה CRYSIS לא רץ לכם מיטבי על 8800GT שלכם שקניתם בעקבות כל הHYPE הזה פה. זה סבבה כרטיס, אבל לא בשביל CRYSIS, אלא אם כן יש לכם מסך קטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...