הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן. - עמוד 24 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן.

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני היחיד ששם לב, שלפי הביקורת של TOMS, אם הGT לא היה קיים, אזי ה2900XT היה הופך לכרטיס המשתלם ביותר? תסתכלו איפה הוא נמצא ברוב הבחינות, מעל הGTS הישן וקרוב לGTX, בWIC הוא אפילו מעליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שראיתי- tweaktown.com מיקמו את הבודק 2CM מהמאוורר, וtomshardware דווקא 7CM. לא יודע אם זו הסיבה להבדל כזה, אבל זה שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחח איזה קטע' date=' כל אלה עם ה-GTSים הולכים לאכול ת'לב.... :lol:

[/quote']

אם הם קנו בשבועיים האחרונים אז כן.. אבל לפני זה ממש לא.. תשמע הם נהנו ממנו וגם עכשיו הם ימשיכו להנות ממנו.. תפסיקו לעשות מהכרטיס הזה חרא.. לפני שבוע הוא היה אחד הטובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אמרתי את זה ואני אומר את זה עכשיו..

הכי נהנה זה מי שקנה 8800GTX ב2006 ויהנה ממנו גם שנתיים אחרי זה ב2008. זה אחד הכרטיסים הבודדים שאני זוכר שהחזיקו כל כך הרבה זמן בראש הפירמידה. במיוחד ה 8800 GTX שיצא אז ועודנו חזק מה ULTRA ומביא 13K ב3DMARK06.

נ.ב- חצי אלף תגובות, יש לי OVERDOZE של הZONE בורידים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן 8800GT עדיף היום גם המחיר שלו טוב, אבל בבדיקות היה גם אפשר לראות של2900XT לא היו בעיות בשימוש בפילטרים שכל הזמן צצים פה בפורום כנגד הכרטיס וזה בהחלט לא בעיה בחומרה, כמו כן הוא עקף את ה GTS (גם את GT\GTX פה ושם) איתו הוא מתחרה ברוב הגדול של המבחנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס מרשים ברמות! אבל בכל אופן אני מחכה לראות מה ATI יוציאו, בהתחשב בעובדה שמבחינת חומרה הם יותר מתקדמים אני מעדיף את ATI, מה הסיכוי שהביצועים יהיו דומים ל-8800GT? קלושים לצערי אבל ניתן להם צ'אנס :hi:

מבחינת הביקורות ב-Tom's הכרטיס נראה מעולה גם מבחינת קירור/רעש ... יופי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...