הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן. - עמוד 25 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן.

lmlm

Recommended Posts

חחחחחחח איזה קטע' date=' כל אלה עם ה-GTSים הולכים לאכול ת'לב.... :lol:

[/quote']

אני לא אוכל את הלב שלי כי אני נהנה מכל רגע שאני משחק בCRYSIS, WIC, UT3, וכל משחק שאפשר לחשוב עליו.

אם נלך בגישה שלך גם מי שרכש את ה2900 למינהם יצא פראייר בענק. הXT שעולה 1000 שקל יותר לא מצליח להתמודד כראוי עם הGT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ממש קדחת ה-8800GT

הכי קטע יצא ה-8800GTS ויעלה 300 שקל יותר ואז כולכם תתפוצצו. ;D

או ש-ATI יוציאו משהו חזק כפליים ויעלה אותו מחיר.

pckaputdz9.gif

תשמע.. למה שנתפוצץ? הכרטיס רק יצא ומביא ביצועים (לפי הביקורות) ממש מעולים! אולי יצא עוד שבועיים כרטיס יותר טוב אבל בשנתיים הקרובות 2 הכרטיסים יספקו ביצועים מעולים ולא יהיו כאלה הבדלים. לפחות אני ממש לא אתבאס גם אם יצאו עוד 7 כרטיסים בחודש הבא.. אני יודע שהכרטיס הזה יספק אותי מספיק זמן. אין גבול לדברים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד שלך יהיה צוואר בקבוק במשחקים שדורשים כוח עיבוד רב.

אני לא מבין לא למה כולם ממהרים להזמין את הכרטיס, קשה לחכות קצת שיגיע מלאי מסודר ומגוון וירדו המחירים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע.. למה שנתפוצץ? הכרטיס רק יצא ומביא ביצועים (לפי הביקורות) ממש מעולים! אולי יצא עוד שבועיים כרטיס יותר טוב אבל בשנתיים הקרובות 2 הכרטיסים יספקו ביצועים מעולים ולא יהיו כאלה הבדלים.

אין חכם כבעל ניסיון, אף אחד לא יכול לחלוק על ביצועי הכרטיס, נכון לעכשיו הוא הכרטיס שנותן את הערך הטוב ביותר ביצועים\מחיר.

לבוא ולומר שהוא יחזיק שנתיים(על מקס') אנחנו לא יודעים את זה.

תראה לדוגמא את קרייסיס, המשחק קורא תיגר על HIGH END בימינו ופשוט משפיל אותם(יחסית)

אז לך תדע אם המשחקים הבאים יישרו קו או יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד שלך יהיה צוואר בקבוק במשחקים שדורשים כוח עיבוד רב.

אני שוקל לשדרג גם אותו בקרוב.. אבל השאלה שלי היא אם הספק הזה יחזיק את המערכת

ואם הוא יחזיק אותה אם אני אשדרג את המעבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין חכם כבעל ניסיון, אף אחד לא יכול לחלוקעל ביצועי הכרטיס, נכון לעכשיו הוא הכרטיס שנותן את הערך הטוב ביותר ביצועים\מחיר.

לבוא ולומר שהוא יחזיק שנתיים(על מקס') אנחנו לא יודעים את זה.

תראה לדוגמא את קרייסיס, המשחק קורא תיגר על HIGH END בימינו ופשוט משפיל אותם(יחסית)

אז לך תדע אם המשחקים הבאים יישרו קו או יותר.

לדעתי לא יצאו משחקים ממש יותר חזקים מקרייסיס.. יצאו משחקים באותה הרמה.. תסתכל על המשחק, פשוט מציאות.. הוא וביושוק הם 2 המשחקים ברמה הכי גבוהה כרגע.. סתכל 2 משחקים לפניהם - פשוט רמה אחרת לגמרי. לפחות בשנה הקרובה לא יהיו משחקים ברמה שונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, רשמים ראשוניים

המפרט E6600 | p5w-dh |4gigs ram |2x320gb | 8800gt gigabyte

ההתקנה עברה חלק הבעיה היא שהדרייברים הבאים עם הכרטיס הם מסוג INTERNATIONAL בשפה העברית (חסרון עצום)

דרייברים עדכניים באתר של אינם תומכים עדיין בכרטיסי ה- 8800GT (אפילו לא הבטא)

סוגיית ה-AA

המשחק FLIGHT SIMULATOR 2004 משום מה לא עובד עם AA למרות שהגדרתי בדרייברים שאני רוצה שיהיה AA X4 וב-ANTIALIASING MO בחרתי

OVERIDE ANY APPLICATION SETTINGS

HL2 EP1 רץ חלק על 1920X1200

זהו בינתיים

יש למישהו אולי עצה מה אני עושה בקשר ל-AA ו FS2004 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שאתם מזנקים ישר על זה כשגם המחירים ירדו וגם תבוא תחרות מצד ATI. אז נכון, אולי קשה לכם עם גרפיקה גרועה, אבל ידוע על לפחות שני כרטיסים שיצאו בחודש הקרוב אז שווה להתאפק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...