הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן. - עמוד 112 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן.

lmlm

Recommended Posts

אני חושב אותו דבר.הייתי קרוב לרכישה של ה 8800GT ואחרי דיונים פה החלטתי לוותר ולחכות (עוד 3 חודשים למנייאק) ;D ;D

ואז אין סוף לדבר. אני מתכוון לקנות בקרוב 8800GT ולשדרג שנה אחרי +- במחיר שפוי יותר ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ואז אין סוף לדבר. אני מתכוון לקנות בקרוב 8800GT ולשדרג שנה אחרי +- במחיר שפוי יותר ;)

מה זה אין סוף? עכשיו יש לי כסף לקנות ואני מתבאס מזה שאני לא קיבלתי ב 8800GTS שחיכיתי לו כמה שבועות תמורה למחיר שלו.

כרגע אני מחכה לצ'יפסטים P45 ו X48 שייצאו אחרי הקריסמס בינואר. אז אולי אני כבר אקנה משהו, ממילא חבל לי לקנות מחשב מבוסס שיתיישן עוד חודש.

ובאשר לכרטיסים מסדרה 9 שני דברים:

א) הם כן יהיו חזקים הרבה יותר, הרי בין כל סדרה היה מעבר חדש, בעיקר באחרונות

http://www.fudzilla.com/index.php?option=com_content&task=view&id=4763&Itemid=1

ב)אני מעדיף לקנות כרטיסים מהדור החדש עם כל החידושים שהם יציגו על פני הדור הישן. תמיד שנאתי לאורך הדורות לקנות את כרטיס ה ULTRA כשבפתח עומד דור חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה אין סוף? עכשיו יש לי כסף לקנות ואני מתבאס מזה שאני לא קיבלתי ב 8800GTS שחיכיתי לו כמה שבועות תמורה למחיר שלו.

ב)אני מעדיף לקנות כרטיסים מהדור החדש עם כל החידושים שהם יציגו על פני הדור הישן. תמיד שנאתי לאורך הדורות לקנות את כרטיס ה ULTRA כשבפתח עומד דור חדש.

לפי מה שרשמת בסעיף ב', מה יקרה כשתצא סידרה 9 ולאחריה יכריזו על סידרה יותר חדשה שתהיה דור יותר חדש ממנה?

תחכה גם לה? תגיד את אותו משפט גם על סידרה 10 והלאה?

אתה לא יכול לחכות לקנות לתמיד כי תמיד יצא משהו יותר חדש.. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שרשמת בסעיף ב', מה יקרה כשתצא סידרה 9 ולאחריה יכריזו על סידרה יותר חדשה שתהיה דור יותר חדש ממנה?

תחכה גם לה? תגיד את אותו משפט גם על סידרה 10 והלאה?

אתה לא יכול לחכות לקנות לתמיד כי תמיד יצא משהו יותר חדש.. :nixweiss:

בהחלט . . . לפעמים החלק החושב זה החלק היושב :hi:

אמרתי שכל שנה אני מחליף כרטיס מסך כשמגיע דור חדש עכשיו זה יהיה 9XXX. איך הגעת לרעיון שאמרתי לחכות שנה עד לקנייה :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן חברה

ברשותי כרטיס מסך מסוג 8800GT 512MB SUPERCLOCKED.

כמובן שאני מרוצה ממנו מאוד והמשחקים רצים אחלה (אפילו CRYSIS !), אבל מענין אותי לבדוק משהו.

האריזה שלי היא אריזה של 8800GT 512MB רגיל, עם מדבקה שכתוב עליה SUPERCLOCKED.

אני רוצה לבדוק אם זה באמת SUPERCLOCKED או שסתם מישהו (החנות לדוגמא) שמה את המדבקה הזאת ומכרה ביותר.

מותקן אצלי EVEREST ULTIMATE זה מביא לי הרבה פרטים גם על הכרטיס מסך שלי.

מישהו יכול להגיד לי איזה ערכים אני צריך לבדוק ולהשוות כדי לראות אם הכרטיס מסך שלי באמת עבר OC והוא מקורי של עם OC שלהם ?

תודה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוצאה של 8000 ב 3DMARK06

עבור המפרט שלי לכרטיס 8800GT היא סבירה?

או שמא משהו מהרכיבים שלי גורם לצוואר בקבור ??

בדקתי את כל האופציות הקיימות

כל הדרייברים הכי מעודכנים, אפילו הורדתי את ה DUAL OPTIMAIZER שראיתי כהמלצה באיזה מקום

אז מה אתם אומרים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבעלי 8800GT של אסוס שהיה להם בעיה לבדוק טמפרטורה

כניראה אסוס ישתמשה במד טמפרטורה שונה מהרגיל אז הם הוציאו עדכון לתוכנה שלהם לבדוק את זה

זה התוכנה בגירסה האחרונה שאמורה להראות טמפרטורה-

http://rapidshare.com/files/77934177/SmartDoc5084.zip

עוד לא בדקתי אבל אני יבדוק בקרוב

דרך אגב איך בודקים טמפרטורה במשחק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב איך בודקים טמפרטורה במשחק ?

אממ אני אישית משאיר ATI TOOL רץ ברקע ואז באמצע משחק מוריד את המשחק למטה בעזרת לחיצה על ALT-TAB ומסתקל מה הטמפ' באותה השנייה...

אולי יש איזה תוכנה שמראה את הטמפ' ברקע כמו שFRAPS מראה FPS אבל לא שמעתי על דבר כזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב בדקתי תתוכנה

יש תטמפרטורה בבירור וגם את מהירות המאוורר

המאוורר בדיפולט על 60% אבל אפשר לעשות הגדרות אוטומטיות או ידניות לכוון תעוצמה

עשיתי אוטומטי

במנוחה אני על 48-49C

עוד מאט אני יבדוק במשחק ונקווה שההגדרות האוטומטיות יעבדו

אבל אם למישהו יש רעיון איך שיראו טמפרטורה במשחק זה יתקבל בברכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוצאה של 8000 ב 3DMARK06

עבור המפרט שלי לכרטיס 8800GT היא סבירה?

או שמא משהו מהרכיבים שלי גורם לצוואר בקבור ??

בדקתי את כל האופציות הקיימות

כל הדרייברים הכי מעודכנים, אפילו הורדתי את ה AMD DUAL CORE OPTIMAIZER שראיתי כהמלצה באיזה מקום

אז מה אתם אומרים ?

זה לא צוואר בקבוק מה שיש לך, זה פשוט מעבד חלש. נותן ציון גבוה יותר למעבדים טובים יותר. עם ה8800GTS 320MB שלי אפשר להגיע ל10K בקלות עם מעבד מתאים, אני עם הE6300 מגיע ל8K.

אתה מנצל את כל הכרטיס שלך, אל תדאג לגבי זה, אבל הוא פשוט מלווה על ידי מעבד לא אימתני כמו אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...