הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן. - עמוד 85 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן.

lmlm

Recommended Posts

אם לא היו מספיק קירקורים סביב Crysis דעתך לא הייתה כזו , ושאר החברים אוהבים לקנות אנשים כמוך כגימיק ותו לא , תמשיכו לבזבז את כספכם הרב על גימיקים (לא אמרתי ש8800GT זה גימיק , אבל Crysis כן).

בכל מקרה אני אחכה לראות מה המצב עם משחקים אחרים פרט לCrysis המיוחצן יתר על המידה.

עישנת איזה משהו?

להגיד שCRYSIS זה גימיק זה כמו להגיד שנשיא איראן חבר שלנו

:lol: :lol:

תשחק אצל חבר שלך ב GTX ותראה מזה....

זה הגרפיקה הכי טובה שיצאה עד היום ..ובאמת COD4 זה פאקמן ליד CRYSIS כפי שמאסיב טען.

139461-Crysis-02.jpg

גימיק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני דורש בתוקף להפסיק לפרסם של CRYSIS על FULL DETAILS !

מכרתי את המחשב, ואני יושב עם לפטופ עם 8400 GS (שלא יכול להריץ אפילו את סרטון הפרסומת של EA בהתחלה) וובוהה בDELL בדמעות ביודעים שיהיה לי מחשב מורכב רק עוד חודשששש :((((((((((((((((((((((((

וזה כואב :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עישנת איזה משהו?

להגיד שCRYSIS זה גימיק זה כמו להגיד שנשיא איראן חבר שלנו

:lol: :lol:

תשחק אצל חבר שלך ב GTX ותראה מזה....

זה הגרפיקה הכי טובה שיצאה עד היום ..ובאמת COD4 זה פאקמן ליד CRYSIS כפי שמאסיב טען.

ולא רק זה.

עוד לא דיברנו על הסאונד המדהים שיש בCRYSIS.

יש לי פה מערכת קולנוע ושאני שחקתי בבטא על גבוה ודרכתי על קליימור אני כל פעם קפצתי מהכיסא מחדש,אין פשוט מדהים.

רימון מתפוצץ את מרגיש בצליל ממש את ההדף.

בCOD4 שרימון מתפוצץ זה נשמע כיאילו מישהו הפיל כופסאת מעליים.

הM4 נשמע כמו דפיקות על שולחן,כנ"ל הAK47,משתיק קול נשמע כמו פיצוח גרעינים,ושמסוק יורה זה נשמע כמו אוזי בכלל.

COD4 זה עוד משחק ביינוני,משCRYSIS ממש לא.

ודיי לבכות כבר על זה שאי אפשר להריץ את המשחק על 50FPS. אין מה לעשות! תפנימו! המשחק ירוץ לכם סבבה עלVH על רזולוציה 1280X1024 עם AAX2 עם 8800GT.

עוד מעט יהיה 8800GTS שאני בטוח שהוא יסתדר מצויין עם המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לבכות

למי שיש GTX/GT 8800

יכול לשחק גם ברזולוציה של 1680X1050 על 36 FPS

שזה כבר שחיק בכל הגדרה

אבל בכל מקרה זה לא המקום של הדיון

:)

אהה . . . זה נורא עצוב אתה יודע ש גם GTX מביא תוצאות כאלה.

זה אומר שבעלי 24 אינץ' ומעלה יכולים לשכוח הממשחק הזה . . . לא נעים. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לבכות

למי שיש GTX/GT 8800

יכול לשחק גם ברזולוציה של 1680X1050 על 36 FPS

שזה כבר שחיק בכל הגדרה

אבל בכל מקרה זה לא המקום של הדיון

:)

לא דיברתי עליך,בכללי...

המשחק ניראה כל כך מדהים,מה אנשים מצפים.

נכון גם אני חשבתי שהוא יעבוד יותר טוב אבל כניראה שזה בלתי אפשרי פשוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא התלהבתי מקריסיס.הוא הקדים את זמנו.ומשחק בסדר גודל כזה חייב היה בתמיכה מסיבית בDX10 מה שאין לו.בנוסף חוץ מ3 כרטיסים , אף כרטיס לא מריץ אותו כמו שצריך.

COD4 אחלה משחק. אחלה איכות. לא הייתי משווה אותו לפאקמן בהשוואה לקריסיס. COD4 נופל בקצת ממנו. אבל תראו רוב הכרטיסים מריצים COD4 על 60FPS+

ולייצר משחק קטלני שאי אפשר לשחק בו,זה די גימיק. גימיק מיוצר במהדורה מוגבלת, שרוב האנשים לא יכולים לגעת בו. להלן בקריסיס רוב האנשים לא יכולים לשחק בו כמו שאפשר לשחק בCOD4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכס, אני מניח שאין לך בעיה כלכלית שתמנע ממך 8800GT ::)

ולשאר, להפסיק מייד את הדיונים על המשחקים, זה לא לפה.

היי, אני כולה שנה אחרי צבא, לא לשכוח כן ? אני עדיין רק חצי שנה בעבודה הרצינית שלי ובשכר רעב. פשוט מחשב וחומרה זה ה"קיק" שלי ובמקום לבזבז כסף על טיולים לחו"ל אחרי צבא של כ 50 אלף שקל כמו כמה חברים שלי או יציאות יקרות של 300 שקל כל סופ"ש ובאמצע השבוע,סיגריות, שתייה, או כל תחביב יקר אחר וכדומה (יענו כן עם חברים אבל בקטנה, אהה חוץ מאיזה על חוף הצוק שאני לא זוכר מי גרר אותי הבייתה חח), אני מדי פעם קונה מחשב רציני שאיכשהו חייב להיות ייחודי או מיוחד או להכיל חלקים כאלה (מזל אריה, והמבין יבין). למה? כי זה המקצוע שלי בעבודה, תמיכה טכנית וזאת העבודה הפרטית שלי כטכנאי של "מפה לאוזן", ככתב (חדש, החודש התחלתי לעבוד שם) של המגזין SMB PLUS וגם התחביב העיקרי שלי (בין השאר), ומה יותר טוב מכל אלה ? אז פשוט חוסכים ונהנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, אני כולה שנה אחרי צבא, לא לשכוח כן ? אני עדיין רק חצי שנה בעבודה הרצינית שלי ובשכר רעב. פשוט מחשב וחומרה זה ה"קיק" שלי ובמקום לבזבז כסף על טיולים לחו"ל אחרי צבא של כ 50 אלף שקל כמו כמה חברים שלי או יציאות יקרות של 300 שקל כל סופ"ש ובאמצע השבוע,סיגריות, שתייה, או כל תחביב יקר אחר וכדומה (יענו כן עם חברים אבל בקטנה, אהה חוץ מאיזה על חוף הצוק שאני לא זוכר מי גרר אותי הבייתה חח), אני מדי פעם קונה מחשב רציני שאיכשהו חייב להיות ייחודי או מיוחד או להכיל חלקים כאלה (מזל אריה, והמבין יבין). למה? כי זה המקצוע שלי בעבודה, תמיכה טכנית וזאת העבודה הפרטית שלי כטכנאי של "מפה לאוזן", ככתב (חדש, החודש התחלתי לעבוד שם) של המגזין SMB PLUS וגם התחביב העיקרי שלי (בין השאר), ומה יותר טוב מכל אלה ? אז פשוט חוסכים ונהנים.

הבעיה שטיול אחרי לא שוכחים כל כך מהר וזה חלק מהזיכרונות וההנאות בחיים שאי אפשר למחוק מהזיכרון , לעומת זאת מחשב כן , מי זוכר שהיה לו לפני 30 שנה משחק בשם X שרץ על פטניום 1 ? , אני מצטער בשבילך שאתה חושב ככה , חשיבה דיי דבילית לחיים לקנות רכיב שעולה 10 אלף שקל במקום לצאת לטייל במשך חודש-חודשיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם כדאי כרטיס מסך 8600GT עם 1 גיגה זיכון או כרטיס 8800GT? עם 512 מגה

?? מה יותר כדאי ואיפה ניתן להשיג כבר בארץ את ה 8800GT

ה - 1GB זה גימיק, מיותר וגם לא יצא עדיין.

איפה אפשר להשיג, תעשה חיפוש בגוגל ובזאפ.

הבעיה שטיול אחרי לא שוכחים כל כך מהר וזה חלק מהזיכרונות וההנאות בחיים שאי אפשר למחוק מהזיכרון , לעומת זאת מחשב כן , מי זוכר שהיה לו לפני 30 שנה משחק בשם X שרץ על פטניום 1 ? , אני מצטער בשבילך שאתה חושב ככה , חשיבה דיי דבילית לחיים לקנות רכיב שעולה 10 אלף שקל במקום לצאת לטייל במשך חודש-חודשיים.

זה מתאים לפרטי ולא לפה.

כל הזמן גולשים מהנושא ואז פתאום מתלוננים שהדיון באורך של 100+ ע"מ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...