הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן. - עמוד 90 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן.

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אותי מעניין מתי כבר נראה מבחני ביצועים של GTS ...בדרך כלל כשכבר מפרסמים ואת הSPEC אז זה אומר שאנחנו לא רחוקים ממבחנים או ההשקה עצמה..

ולמשתמש ex _

רק עכשיו נכנסתי לפוסט וראיתי את התגובה שלך

אני מבקש ממך שלא תיקרא לי שקרן או כל וריאציה אחרת שמשתמעת מהמילה...אם אני אומר לך שהמחיר של הכרטיס הוא הרבה יותר מ250 אז הוא יותר מ250...

אין לי שום סיבה שבעולם לבוא ולשקר או להגיד משהו שאני לא יודע או לא בטוח בו...

ואני מבקש ממך גם לא להכתיב לי מה התפקיד שלי בחנות ומה לא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

8800GTS 320MB

8800GTS 640MB

8800GT G92 512MB

8800GTX 768MB

8800GTS G92 512MB

8800ULTRA

תראו כמה השקיעו בסדרה של ה 8800, זאת הסידרה הכי מפותחת מכל הכרטיסים שיצאו עד עכשיו

אגב מי שקנה את ה 8800 ה"ישנים" (כמוני)

אין לו מה לשדרג ל 8800 של ה G92

הביצועים לא מצדיקים את זה.. ובעצם שום דבר לא מצדיק את זה

וגם לא יהיה הבדל מורגש (לא תמיד ההבדל ב FPS בבנצ'מארקים הוא מדוייק, הבדל של 10-12FPS זה לא תמיד מורגש.. ובמיוחד שמפעילים פילטרים)

ואם תשימו לב המחיר של ה 8800 G80 בכלל לא ירד

GeForce 6800 XT

GeForce 6800

GeForce 6800 Ultra

GeForce 6800 Series GPU

GeForce 6800 LE

GeForce 6800 GT

GeForce 6800 GS/XT

GeForce 6800 GS

GeForce 6800

8800 עדיין לא הכי מושקעת מבחינת דגמים, הנה דוגמה (שלא לדבר שגם פה יש נפחי שונים לחלק מהדגמים).

ולגבי הערה השנייה שלך אתה טועה. 8800 על ליבת G92 חזק משמעותית מליבת G80, תפנים את זה ותבין שאין מה לעשות ככה זה, תמיד יוצאים כרטיסים חדשים ואתה לא צריך להמציא סיבות דימיוניות בכדי לא להתבאס על הרכישה היקרה האחרונה שלך (בנצ'מארק של משחק הוא לא מדוייק ? ??? 12 FPS הבדל לא מורגש עם פילטרים ? , בחיאת...).

ואני יגיד את זה בצורה חדה יותר - לך למדור יד שנייה באתר בכרטיסי מסך ותיראה כמה 8800 G80 נמכרים שם, הכמויות גדולות והסיבה ? G92 ;) הליבה הישנה לא שווה יותר מבחינה כלכלית והמון מנסים למכור בכדי לא לאבד את הערך הכספי בתקווה שהם ימצאו אנשים לא מעודכנים.

ולגבי מחיר 8800 G80 , אז כמובן שהוא בקושי ירד - כי פשוט הפסיקו לייצר, אין לNVIDIA סיבה להוריד מחיר למשהו שהיא לא מייצרת. ולגבי סטוק שנישאר אצל חנויות ויבואנים ? הם כבר שילמו מחיר גבוה ולמעשה הם בדיוק באותו מצב של המוכרים ביד שנייה, נפתרים מהמלאי ע"י מכירה לאנשים לא מעודכנים בכדי לא לצאת בהפסדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיסים משתמשים בעיצוב של NVIDIA ומדביקים על הקירור את הלוגו שלהן.

לפי מה שידוע לי הם מרכיבים את הכרטיסים במפעלים שלהם.

לפי מה שהבנתי ל יש דגם שעוצב על ידי עצמה (הכרטיס ניראה שונה ומגיע עם של ZALMAN), יש עוד כמה חברות שעשו את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NVIDIA מפתחת את הליבה ואת הדרייברים ונותנת לחברות את העיצוב של הכרטיס (נקרא גם עיצוב reference)

עכשיו החברות יכולות לעקוב אחרי העיצוב הזה או לעשות גרסאות משל עצמן (למשל גרסאות שבאות עם טוב יותר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי ממציא את הכרטיסים? NVIDIA?

NVIDIA בונה את ה GPU.

המהנדסים של החברות מוציאים ממנו את המיץ ע"י OC קטן או גדול, מרכיבים את השבב על ה PCB שזה הלוח מעגלים אדום או ירוק בדר"כ ומוציאים אריזה מצועצעת משלהם להרשים כמה שיותר ילדים עם מפלצות וחרטא אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מה שאתה אומר (שההבדל היחיד בין הכרטיסים של היצרניות הוא המדבקה שהם שמים על הכרטיס) נכון אז למה יש הבדלים במחירים של הכרטיסים הרי הביצועים הם בדיוק אותו דבר לא?? (אני לא מדבר על גרסאות OC)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...