איבוד צביון יהודי במדינת ישראל - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איבוד צביון יהודי במדינת ישראל

avidan28

Recommended Posts

שני ההורים שלי יודעים עברית ולא הם לא שונאים ישראלים(לא יודע מהיכן את מביא הנחות כאלו). אני לא סוגד לאמא רוסיה :D אבל כן אני אוהב לשמוע ברוסית וכן אני אוהב לראות ברוסית( ואפילו אבל על תגלה לאף אחד אני גם קורא ברוסית).

עכשיו בוא אני אשאל אותך שאלה: אם היתה גר נגיד ב אהה אוסטרליה או כל מדינה אחרת שבא לך היתה משמר את שפת האם שלך? ואם במקרה היה שם עיתון בעיברית לא היתה קוראה אותו? ואם היו שם סביבך כמה ישראלים לא היתה מדבר איתם בעיברית במקום אנגלית? תענה לאצמך בכנות.

וכן כאשר יהיו לי ילדים הם יהיו צברים לכל דבר אבל אני כן אלמד אותם את השפה הרוסית וזה כי לדעת שפות זרות זה לא בושה (אפילו אם זה רוסית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 234
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני בטוח שאיזה רוסי אנס אותך בתחנה המרכזית הישנה ואתה מוציא את כל התסכול שלך על עלייה שלמה..

אין לך משהו יותר מועיל לעשות ? לך תתנדב במד"א, תעזור לזקנים בבתי אבות במקום לזיין בשכל מעל דפי הפורום כשבבירור לאף אחד לא אכפת מה יש לך להגיד ואתה לא תשנה פה דעה של אף אחד לטובה או לרעה..אולי רק עליך..

ככה שפוף..תתנדף !

אף רוסי לא אנס אותי.כן אנסו אותי לשמוע את השפה שלהם בכל פינה בכל מקום !!!.זכותי לרצות יהודים וישראלים כמוני ולא עדר מהגרים שחיים

פה יפה מאד ולא מתחברים לעברית שלי.ורק שתדע השורשים שלי הם רוסים....משני צידי ההורים.אבל המשפחה שלי לא דיברה רוסית הם ישר

עברו לעברית כמו כל ציוני אמיתי.בניגוד לעליה האחרונה שבאו כל כך הרבה זרים שלא מזיז להם בכלל שפה מדברים עברית והם מקשקשים

ברוסית שלהם בקולי קולות כאילו הם במוסקבה ולא בחיפה או ירושלים.אז אם רע להם ברוסיה יש עוד הרבה מדינות באיחוד האירופאי

שייכת לנו ולא להם !!.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רוצה לחיות ברוסיה, קר שם ורע שם.

אני רוצה לחיות כאן, על חשבונך, לקבל עבודות שאתה היית אמור לבצע

ולרכוש השכלה שאתה היית אמור לרכוש.

בנוסף לזאת, אני גם מעוניין לאכול חזיר בחוצות העיר ולדבר ברוסית ושפות

לעז בקולי קולות.

בוא תנסה לעצור אותי.

אתה גבר לדבר פה על גבי דפי פורום ממוחשב, כמה חורה לך העלייה

הרוסית.

אז בוא נראה אותך, עושה מעשה, בא אליי הביתה ומכריח אותי להפסיק לעשות

את הדברים שציינתי לעיל, עד אז, שב בשקט.

תגייר אותי, תוציא לי מוצרים לא כשרים מהמקפיא...בוא, תנסה.

למה רק לבכות על דפי פורום כמו נמושה?

לפחות לגזענים והעריצים הגדולים בהיסטוריה היה את הביצים לעשות משהו,

אתה יושב ובוכה פה כמו נמושה, מלא שנאה עצמית, פשוט מעורר רחמים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

avidan98 גם לך כדאי לענות על השאלות הבאות: אם היתה גר נגיד ב אהה אוסטרליה או כל מדינה אחרת שבא לך, היתה משמר את שפת האם שלך? ואם במקרה היה שם עיתון בעיברית לא היתה קוראה אותו? ואם היו שם סביבך כמה ישראלים לא היתה מדבר איתם בעיברית במקום אנגלית? תענה לאצמך בכנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Lev0 , בגלל אנשים כמוך צריך לבטל את הדמוקרטיה.

זה משטר חלש ואנשים מנצלים את חופש הביטוי יותר מדי.

ולזה שאמר שבאו לפה פרופסורים וכו'.. הם קיבלו את התואר למרות הרמה הנמוכה של התארים ברוסיה ורק מי שעבר מבחנים פה בארץ קיבל עבודה באותו מקצוע.

צריכים לבטל את הדמוקרטיה, להכניס את העונש מוות ליותר סעיפים ולהתחיל בעבודות בכפייה.

רק אז הגויים יחזרו לחורים שהם באו מהם.

אין לי שום דבר נגד היהודים לא משנה מאיפה הם באו, מאתיופיה ועד לארה"ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רוצה לחיות ברוסיה, קר שם ורע שם.

אני רוצה לחיות כאן, על חשבונך, לקבל עבודות שאתה היית אמור לבצע

ולרכוש השכלה שאתה היית אמור לרכוש.

בנוסף לזאת, אני גם מעוניין לאכול חזיר בחוצות העיר ולדבר ברוסית ושפות

לעז בקולי קולות.

בוא תנסה לעצור אותי.

אתה גבר לדבר פה על גבי דפי פורום ממוחשב, כמה חורה לך העלייה

הרוסית.

אז בוא נראה אותך, עושה מעשה, בא אליי הביתה ומכריח אותי להפסיק לעשות

את הדברים שציינתי לעיל, עד אז, שב בשקט.

תגייר אותי, תוציא לי מוצרים לא כשרים מהמקפיא...בוא, תנסה.

למה רק לבכות על דפי פורום כמו נמושה?

לפחות לגזענים והעריצים הגדולים בהיסטוריה היה את הביצים לעשות משהו,

אתה יושב ובוכה פה כמו נמושה, מלא שנאה עצמית, פשוט מעורר רחמים :)

אני לא גזען. גזען זה אדם שמעדיף גזע מסויים על כלפי גזע אחר. אם היינו שומעים ברחובות שוודית היינו אומרים את אותו הדבר.

ראית אותי אומר שאני חושב שגזע מסויים יותר טוב מאחר ?

לא מפריע למשל שיש פה תאילנדים שמדברים בשפה שלהם או שאר עובדים ממדינות אחרות.

מפריע לי רק זרים שהגיעו לפה וקיבלו מענקי קליטה ואזרחות..והם לא מתנהגים כמו תושבים של המקום.

בכל העולם יש שנאת זרים. אף אחד לא אוהב זרים. וזה שאתה ניצלת כביכול את המדינה הדפוקה הזאת לחיים יותר טובים

זאת בעיה של המדינה לא שלי..ואני לא אומר שניצלת - אתה עשית ואתה משלם פה מיסים. זה שאתה בוחר לדבר רוסית ולהשאר בתרבות שלך..

זאת בעיה שלך - וזאת תהיה הבעיה של הילדים שלך במידה ותחנך אותם חינוך רוסי במקום ישראלי.

אולי אתה לא שמת לב עדיין שאתה במדינה מדברית ואין פה אנשי שלג..וגם לא אכפת לי מה אתה אוכל.

אם אתה רוצה לאכול בשר מטיב טעם שעמד כל היום שעות בחוץ..ולא אכפת לך לאכול בשר מקולקל שאכלו ממנו חיות..אז..שאני אבוא ואוציא לך את זה מהמקרר? את המצב הנוכחי אי אפשר לשנות..אבל אני מקווה שישנו את חוק השבות כדי שלא יגיעו עוד גויים.

בקיצור עזוב..אי אפשר להתווכח איתך..למרות שאתה יודע בעצמך שאני צודק והגיעו משם גם הרבה אנשים שלא היו צריכים להגיע..

הזכרת לי קטע מצחיק שהרב עובדיה אמר בטלווזייה..." איזה רוסי אחד הולך לרב...אומר לו תביא לי בהמה לשחיטה...הרב אומר לו אתה בעצמך בהמה :lol: :lol

וסמסונג , עלו לפה מלא מלא עולים מארצות הברית וארגנטינה - והם ישר עברו לעברית בתור שפה עיקרית..ובבית רק לדבר עם ההורים בשפת אם...

זה כמו שהשפת אם של הסבא וסבתא שלי זה יידיש ושל הסבא וסבתא מצד שני זה עירקית - ואני בקושי יודע מילה ביידיש ולא בעירקית.

ההורים שלי לימדו אותי רק עברית. והילדים שלך צריכים קודם כל לדעת עברית. התרבות של רוסיה כבר לא קשורה לפה אתם במזרח התיכון

ובגלל זה אתה צריך לחנך את הילדים שלך קודם כל להיות ישראליים אחרי זה להיות רוסים. כי בעקרון פה מדור שלישי ואפילו שני של עולים

האנשים נהיו ישראליים לגמריי - צברים. קודם כל עברית אחרי זה תלמד אנגלית יפנית מה שבא לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החרדים הם לא האויב שלנו..אולי הם לא משרתים בצבא. אבל לפחות הם לא אוכלים חזיר ומדברים בשפה אחרת ופותחים חנויות בשפה אחרת ?

מה השפה המדוברת בבני ברק בעיקר ? יידיש.

חוץ מזה הם לא כל כך אוהבים חילונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל אלה שכל כך חשוב להם שיוכלו כשר - מה אתם נכנסים לאנשים לצלחות? מה איכפת לכם מה אנשים אחרים אוכלים? באמת שאני לא מסוגל להבין את התפיסה הזו. אני לצורך העניין חצי מרוקאי, רבע מצרי ורבע פולני (לפי סבים וסבתות), זוג סבים שלי דתיים, הייתי בגן דתי (הוא היה הכי קרוב לבית),ולמרות הכל אני אגנוסטיקן, אוכל כל מה שבא לי, לא צם ביום כיפור, ואין לי שום קשר לרוסיה, יש לכם בעיה עם זה?

תפסיקו להיטפל לרוסים. כשאני הולך ברחוב (בירושלים) אני שומע כל הזמן אמריקאים וצרפתים מדברים בקולי קולות בצרפתית ובאנגלית. לי אישית זה לא מפריע, מה לעזאזל איכפת לי באיזו שפה הם מדברים?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וסמסונג , עלו לפה מלא מלא עולים מארצות הברית וארגנטינה - והם ישר עברו לעברית בתור שפה עיקרית..ובבית רק לדבר עם ההורים בשפת אם...

זה כמו שהשפת אם של הסבא וסבתא שלי זה יידיש ושל הסבא וסבתא מצד שני זה עירקית - ואני בקושי יודע מילה ביידיש ולא בעירקית.

ההורים שלי לימדו אותי רק עברית. והילדים שלך צריכים קודם כל לדעת עברית. התרבות של רוסיה כבר לא קשורה לפה אתם במזרח התיכון

ובגלל זה אתה צריך לחנך את הילדים שלך קודם כל להיות ישראליים אחרי זה להיות רוסים. כי בעקרון פה מדור שלישי ואפילו שני של עולים

האנשים נהיו ישראליים לגמריי - צברים. קודם כל עברית אחרי זה תלמד אנגלית יפנית מה שבא לך.

אם לקבל חינוך כמו שאתה קיבלת(אם אפשר לקרוא לזה חינוך), אז אני מעדיף לתת לילדים שלי חינוך "רוסי" כמו שאתה קורא לו.

אני אישית מעדיף לקרוא לחינוך הזה חינוך "יהודי" ולחינוך שאתה קיבלת...אממ...חינוך של קופים, ערסים ועברייני רחוב.

אז בנאדם, אני יודע שאתה לא צודק, אני יודע שאתה בור ועם הארץ, ממורמר מעצם קיומך האומלל ובנוסף לכל אתה

גם מוציא תיסכול עצמי על ציבור שלם.

אני גם יודע שכל הדברים שאתה רושם פה זה פשוט זבל טהור שיוצא לך מהפה, בחיים לא היה לך אומץ להגיד

לרוסי דברים כאלה, הלא ישר היית חוטף איזה הפוכה לראש ובדצק(ואני נגד אלימות).

ובסופו של דבר, כל הדברים שמפריעים לך לא יישתנו, אז כדאי שפשוט תשלים עם זה וזהו, במקום לקטר

כמו נמושה.

אנחנו פה, לא נלך לשום מקום, נמשיך לאכול חזיר ולדבר רוסית כאוות נפשינו, יום נעים :hi:

Lev0 , בגלל אנשים כמוך צריך לבטל את הדמוקרטיה.

זה משטר חלש ואנשים מנצלים את חופש הביטוי יותר מדי.

ולזה שאמר שבאו לפה פרופסורים וכו'.. הם קיבלו את התואר למרות הרמה הנמוכה של התארים ברוסיה ורק מי שעבר מבחנים פה בארץ קיבל עבודה באותו מקצוע.

צריכים לבטל את הדמוקרטיה, להכניס את העונש מוות ליותר סעיפים ולהתחיל בעבודות בכפייה.

רק אז הגויים יחזרו לחורים שהם באו מהם.

אין לי שום דבר נגד היהודים לא משנה מאיפה הם באו, מאתיופיה ועד לארה"ב.

סבבה, כל העונשים שציינת לעיל מיועדים דווקא לאנשים כמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיקו להיטפל לרוסים. כשאני הולך ברחוב (בירושלים) אני שומע כל הזמן אמריקאים וצרפתים מדברים בקולי קולות בצרפתית ובאנגלית. לי אישית זה לא מפריע, מה לעזאזל איכפת לי באיזו שפה הם מדברים?!

גם אני הולך הרבה בירושלים, שומע הרבה אנגלית במרכז העיר, וזה מעצבן אותי ועוד רבים. אין לי שום דבר נגד דוברי האנגלית (לפי מה שאני רואה רובם אמריקאים דתיים), ואני גם בטוח שהם אחלה חבר'ה, פשוט מרגיז אותי שאנשים מבקשים להשתלב, אבל לא עושים לומדים את הדבר הכי חשוב-השפה. תאר לעצמך מצב שמתגייסים לצבא חיילים שבקושי שולטים בעברית בסיסית.

לכל אלה שכל כך חשוב להם שיוכלו כשר - מה אתם נכנסים לאנשים לצלחות? מה איכפת לכם מה אנשים אחרים אוכלים? באמת שאני לא מסוגל להבין את התפיסה הזו. אני לצורך העניין חצי מרוקאי, רבע מצרי ורבע פולני (לפי סבים וסבתות), זוג סבים שלי דתיים, הייתי בגן דתי (הוא היה הכי קרוב לבית),ולמרות הכל אני אגנוסטיקן, אוכל כל מה שבא לי, לא צם ביום כיפור, ואין לי שום קשר לרוסיה, יש לכם בעיה עם זה?

מסכים, כל אחד יאכל מה שהוא אוהב. להיות יהודי זה לא רק לאכול מאכלים מסויימים וללכת לבית כנסת. כל אחד יהיה יהודי בדרכו שלו.

אני כבר לא יכול לעשות על האש בימי שבת בגלל הפחד שיום למחרת הדוסים ישרפו לי את הבית. :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבו , אני רואה שאתה נהנה טוב מהפירות של הדמוקטריה..היית יכול להתנהג ככה גם ברוסיה ?

אתה בעצם אומר שאתה וכל הציבור שלך תתנהגו איך שאתם רוצים ולא אכפת לכם כלום ?

אתה אומר כל הזמן שאתה צודק..ואתה לא נותן שום הסברים. רק אומר כל מיני שטויות כדי להראות איך יורקים על המדינה.

ברוסיה היית פוחד להתנהג ככה נכון ? אז מה אתה אומר בעצם שמצידך שתהיה פה אוטונומיה רוסית בתוך ?

אתה לא מבין שזה מפריע לאנשים לשמוע שפה זרה במדינה שלהם ? נראה לך שברוסיה היו פתאום עולים איזה 1.5 מליון אינדיאנים ?

והיו קונים חזירי בר מול הבית שלך ? ולא היה מפריע להם שזה נוגד את הדת והמקום ? ברוסיה ישר היו מחסלים אותם

פה אתה בעצמך אומר שאתה מנצל את זה שמדובר בשלטון חלש..ומבקום שהציבור הזה יאמר תודה על כל השפע שיש פה..ציבור שלא ראה תפוז בחיים שלו..

אנשים שלא יודעים מה זה בכלל חופש ודמוקרטיה ושפע מודרני..באו לפה וקיבלו הכל. זה כמו חיה שאתה מוריד ממנה את המלכודת והיא ישר נושכת אותך

והמדינה אשמה בכל זה - זה היה צפוי שאנשים תחת משטר מדכא יעשו בעיות במקום דמוקרטי.

וזה לא שאכפת לנו מה אוכליםםם - שיאכלו מצידי גם סוסים וצפרדעים וחזירי ים ולא יודע מה..אבל שיביאו את זה מרוסיה שיזמינו מוכן

שלא יפתחו לזה חנויות במיוחד פה..למה אנחנו צריכים לראות מול הבית חנויות של אנשים זרים ? מה לי ולרוסית בכלל ?

וזה לא רק שהציבור הרוסי הלא יהודי אוכל חזיר..הם גם מלמדים ישראלים ותיקים לבוא לחנויות שלהם

ולאכול אוכל טמא..ואז כל הצביון הישראלי יכול ללכת לאבדון וכל המדינה תלך לעזעזל עוד כמה עשורים..פותחים להם טלווזיה משלהם

מבקשים שירותי תמיכה טכנית ברוסית. יש להם חנויות ועסקים משלהם ממש אוטונומיה של מדינה זרה בתוך מדינת היהודים.

ועוד בתי ספר משלהם ? גנים משלהם ? מי מאשר את כל הדברים האלה ?

אני לא בן אדם דתי או משהו..אבל לאורך ההיסטוריה תמיד שבני התערבבו עם גויים ולמדו מהתרבות שלהם..קרתה גלות לעם ישראל

ועוד כמה עשורים שהערבים יתחזקו בגלל הריבוי הטבעי ..ולהוסיף לזה מליון גויים שגרים בגטאות . המדינה יכולה ללכת לעזעזעל לגמריי.

ומה אתה רוצה בדיוק שאני אבוא ואגיד את כל מה שאני חושב מול זרים וגויים..? וואו מה רוסי נוצרי ירביץ לי ?

אני אישית ראיתי רוסים זקנים מלכלים ספסלים זורקים זבל על הרצפה איפה שהם יושבים במקום לזרקו לפח !

והם עושים את זה כי הם מזלזלים במשטר פה והם התרגלו ליד קשה. גם בזה אתה לא מסכים ?

תאמין לי שקיבלתי חינוך יותר טוב ממך , עברית ואנגלית זה מספיק - תודה.

וכן כל הדברים שמפריעים לי כן ישתנו..זאת מדינת !! ולא תהיה פה אנטומיה רוסית. ולאט לאט ישנו את החוק הדפוק הזה

ובדורות הבאים הילדים שלך כבר נראה לי יתביישו לבד בתרבות שלך שלא קשורה לפה בכלל. אם עדיין לא שמת לבבב אתה במזרח התיכון !!

ועדיין לא הבנתי מה כל כך טוב בתרבות הרוסית...אומרים שברוסיה כמעט של זוג שני הוא גרוש..אולי פעם הייתה שם תרבות של משפחה וכאלה.

אני מכיר בכלל רוסי בגיל שלי שההורים שלו זרקו אותו מהבית בגיל 18. זה בכלל אנשים קרים שאכפת להם רק כסף ועבודה.

אני לא רואה שום דבר תרבותי או משפחתי שם..חוץ מזה שנותנים לסבתות פרימטיביות לשמור על הילדים.

למזלנו הם לא עושים הרבה ילדים בגלל שהם מחשבים כל דבר לפי כסף...אחרת עוד עשור המדינה הזאת הייתה הולכת לאבדון עם רוב של ערבים ורוב של גויים.

כל המדינה שלנו כבר הולכת לעזעזעל - למשל על לוד התשלטו ערבים. הפקירו עיר שלמה לערבים.

ואת כל ראשון לציון ופתח תקווה הפקירו לרוסים ממש גטאות של רוסים שלא קשורים למדינה ..ומלא ישראלים בורחים משם.

ואני לא מבין למה אתה לא מסכים איתי ? אתה לא מסכים איתי שבמעבר מדינה יש גם שינוי תרבות ?

למשל האתיופים - רק הזקנים שלהם עדיין נשארו בתרבות שלהם והכל. והאנשים עכשיו בגילינו - הדור הבא שלהם כבר יהיה ישראלי לגמריי

כי הם רוצים להתאקלם פה ולהיות ישראלים לגמריי וחלק מהמדינה. למה הרוסים לא עושים את זה גם ? אתה יכול להסביר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי מעצבן אותך לשמוע אנשים מדברים בשפות אחרות כי אין לך את האמצעים להבין אותם וזה גורם לך לתסכול ופרנויה כי אתה חושב שהם מדברים עליך ? ואתה כל כך סותר את עצמך..אתה אומר שלא אכפת לך שלא יהודים יחיו פה העיקר שהם שירתו בצבא ויודעים עברית..אבל דף לפני אתה טוען כנגד טיעוניי שלא משנה שהם משרתים בצבא הם עדיין רוסים גויים שצריכים לחזור לרוסיה וששום דבר לא יעזור להם..

ודי לפתוח 20 אלף משתמשים..כולם יודעים שזה אתה..אם על ידי כך אתה מנסה להראות שכאילו מישהו באמת תומך ב"אידיאולוגיה" שלך אז אני כבר באמת לא יודע מה להגיד לך.

אנשים רוסים לא צריכים להתעצבן מהפוסטים שלך..ולא צריכים להגיב אחרי כל שטות שאתה רושם..למה באמת אתה לא עושה עם מה שאתה אומר משהו ? תכתוב מכתב לעיתון..תקים מפלגה..תעשה משהו מועיל !העניין הוא שאתה יודע שאתה לא צודק ואין מקום יותר נוח להביע את הדעות שלך מאשר בפורום (מחשבים !!)

אני לא בן אדם דתי או משהו..אבל לאורך ההיסטוריה תמיד שבני התערבבו עם גויים ולמדו מהתרבות שלהם..קרתה גלות לעם ישראל

ועוד כמה עשורים שהערבים יתחזקו בגלל הריבוי הטבעי ..ולהוסיף לזה מליון גויים שגרים בגטאות . המדינה יכולה ללכת לעזעזעל לגמריי.

אינשאללה שזה מה שיקרה ואז YOU WILL BE FUCKED

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב פתחתי 300 משתמשים. מה נראה לך שרק אני חושב ככה ?

אתה כל הזמן אומר שאני לא צודק ? במה אני לא צודק ?

קראת את התגובות בווי נט על טיב טעם ועל המקרים של הנאצים ? חצי מהמדינה חושבת ככה. אפילו יותר.

ואני לא אומר שאני רוצה לעשות משהו או לשנות. סתם מעניין אותי למה אנשים מנסים להשאר בתרבות שלהם שלא קשורה למדינה שהם גרים בה.

ואני לא מתכוון יותר להגיב בדיון הזה - נמאס להתווכח.

וזה לא רק אני יש לי מלא חברים שברחו מבת ים למודיעין. חצי מהמדינה לא מתקרבת למשל לגועל של טיב טעם - חצי מהתושבים של ראשון שאני מכיר.

קראת את התגובות בוואי נט ? נראה לך שרק אני חושב ככה ? כמעט חצי מדינה מתנגדת לממכר חזיר ולבתי ספר לרוסים ולגטאות של רוסים.

ואין פה שום אידיאלוגיה - אף אחד לא אוהב זרים. בשום מקום בעולם לא אוהבים זרים. ולכן אני פשוט ניסיתי להבין למה אנשים מתעקשים להשאר זרים

ובתרבות שלא קשורה למקום המגורים שלהם. במקום לגרום לדור הבא שלהם להיות ישראלי לגמריי.

ואני לא מתכוון להגיב לכם יותר..סבבה אני מגזים וכולם צודקים והעולים רק עושים טובה שהם באו לפה..גם ככה כל המדינה הזאת דפוקה

אז שידפקו את המדינה עד הסוף..הסיבה שכתבתי פה היא רק כדי להסביר לך שאתה כבר לא במדינה הקודמת שלך

ואת הילדים שלך אתה צריך לחנך בתור ישראלים כי זה יוצר בעיות זה הכל. וזה לא מעניין אותי עד כדי כך

גם ככה כל המדינה הזאת דפוקה - ביטוח לאומי לערבים ..דוסים שלא משרתים בצבא .. אז שיהיו גם גויים שידפקו את המדינה מה אכפת לי

אני אישית עובר לאוסטרליה בקרוב :smile1:

"אינשאללה שזה מה שיקרה ואז YOU WILL BE FUCKED" ציטוט של הבחור - אני מניח קטין ששומע בלאק מטאל s:

חח אני מקווה שיפתחו את השערים לארצות הברית ואז כל הרוסים יעברו לשם בגלל הכסף.

או שאולי תהיה פה מלחמת אזרחים לגמריי .. רוסים ערבים וישראלים - שהרוסים והערבים ישמידו עצמם :P

ועכשיו ברצינות..יכול להיות שאני מגזים וכולם מגזימים. כי בסך הכל הרוסים הם פה דור שני לגמריי. ועוד דור שניים הם יהיו ישראלים לגמריי

כמו שהמזרחים והאשכנזים כבר נהיו צברים - אבל חוק השבות עדיין צריך להשתנות :)

ובשביל תרבות הדיון - אם אמרתי משהו לא במקום אז יכול להיות שאני טועה - ולא צריך להעלב מכל דבר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה...אתה מוזמן להגר לאוסטרליה בכיף, אני אישית מוכן לתרום לך

לכרטיס טיסה לכיוון אחד :-*.

חוץ מזה, אם אתה חושב שחצי מדינה חושבת כמוך, אז יאללה..תקים מפגלה

נאציונאל-סוציאליסטית ותתחיל להעיף מפה רוסים על ידי אבחנה גזעית.

אני לא אתפלא אם תאלץ בסופו של דבר להעיף את עצמך מפה, כי אני בטוח שבעיראק

הנאורה ממנה באו ההורים שלך, היה תעוד מאוד מדוייק ומסודר אצל פאטמה מתחת לעז השלישית

האם אתם יהודים או לא, כולל תעודות לידה ואישור לברית מילה מהרב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...