איבוד צביון יהודי במדינת ישראל - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איבוד צביון יהודי במדינת ישראל

avidan28

Recommended Posts

• תגובות 234
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוי שוב הדיבור הציני והפלצני שלך.

אתה צריך להתבייש בעצמך. אתה מציג עובדות שקריות ומפליץ מאיפשהו אחוזים ומספרים כאילו זה הגיע מהלמ"ס.

הגזענות שלך דולפת ממך, אני כבר יודע שאתה מאלה שלא ניתן להגיע איתם בשיחה לשום מקום, בגלל אטימות מפגרת וחוסר בגרות.

לפי שם המשתמש שלך אני מבין שזה האדם בו אתה תומך. אני גם יכול להשיג מסקנות עליך מכך.

מכאן אני עוזב את הדיון, כי פשוט אין טעם להתדיין איתך כמו שהבחור אמר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי שוב הדיבור הציני והפלצני שלך.

אתה צריך להתבייש בעצמך. אתה מציג עובדות שקריות ומפליץ מאיפשהו אחוזים ומספרים כאילו זה הגיע מהלמ"ס.

הגזענות שלך דולפת ממך, אני כבר יודע שאתה מאלה שלא ניתן להגיע איתם בשיחה לשום מקום, בגלל אטימות מפגרת וחוסר בגרות.

לפי שם המשתמש שלך אני מבין שזה האדם בו אתה תומך. אני גם יכול להשיג מסקנות עליך מכך.

מכאן אני עוזב את הדיון, כי פשוט אין טעם להתדיין איתך כמו שהבחור אמר.

זה לא ציניות וגם לא "פלצנות".

אני צריך להתבייש בעצמי? כי אני לא תומך בדעות כמו שלך? אולי כדי שתעשה בדיקות עם עצמך כי בפעם האחרונה שבדקתי אין שום צורך להתבייש בדעות של אדם נעור ומערבי.

אין לי שום סיבה לא לתמוך במועמד שאני תומך בו(כתוב בחתימה ובכינוי). אין יותר מתאים וראוי יותר מאשר ד"ר רון פאול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי כל העניין של השפה נוצר כי גרמנו להם להרגיש יותר מידי נוח.

קחו לדומא את הטלוויזיה.

יש 11 ערוצים ברוסית, כל ערוצי הסרטים של יס מדובבים לרוסית+כתוביות ברוסית וגם הממשק ברוסית.

יש עיתונים ברוסית, יש עסקים שבהם מעסיקים רק רוסים ומדברים רק רוסית וכמובן יש גם חנויות לרוסים.

אז איזה סיבה יש לך לבזב זמן על לימוד שפה ברמה גבוהה שאתה עובד במקום עבודה שבו כולם דוברים בשפה שלך, יש לך ערוצים בשפה שלך ובעצם כל מה שהיה לך ברוסיה אתה יכול למצוא פה+רמת חיים טובה יותר והטבות?

אפילו אנגלית הם לא צריכים לדעת.

מסכים עם כל מילה. אבידן קצת מגזים וקשה לו לבטא את עצמו אבל אפשר לומר שהמדינה שלנו הולכת לאבדון כמו בכל דבר במדינה הזאת

עושים הכל בחפיף ובלי אחריות. ו300 אלף מי יודע כמה ..ניצלו את זה לבוא לפה לחיים יותר טובים. צריך לשנות את חוק השבות בדחיפות.

לצערי נראה לי שגם במידה וישנו את חוק השבות זה עדיין מאוחר מידי - ויש פה 300 אלף לא יהודים שלא צריכים להיות פה ..ומי יודע כמה ילדים נולדו להם

וקיבלו ויקבלו חינוך נוצרי \ תרבותי רוסי - שלא כולל את למידת השפה העברית בכלל ?? או למידת השפה העברית אבל רק לשימוש משני.

בקיצור המדינה שלנו הולכת לאבדון - למה עולים שנמצאים פה מעל 10 שנים צריכים ערוץ טלווזיה משלהם ?

חנויות משלהם ? תחרות מלכת היופי משלהם ? פרסומות שמיועדות רק להם ? עיתונים רק להם ? יש לנו מדינה כל כך קטנה שמחולקת לאולי 5 מדינות !!

5 חלקים : דוסים הדוקים , ישראלים חילוניים , ערבים תושבי , רוסים לא יהודיים , פלסטינים , מתנחלים..ועוד ועוד.

העולים החדשים מרוסיה באו ממדינה חשוכה עם משטר שהטיל עליהם טרור..הם פחדו לדבר אפילו עם השכנים מרוב שהיו חוטפים שם אנשים ומגלים אותם.

למשל יש בעבודה שלי עובדת רוסיה - שהיא עובדת כאילו שהיא עדיין בעבודות פרך בשלטון הרוסי ופוחדת לדבר עם הבוס ודברים כאלה.

היא אמרה לי ששם הם לא ידעו מה זה אוכל בכלל - למשל הם לא ידעו מה זה תפוזים או מנגו או דברים כאלה. פעם בשנה ככה בחורף היו להם תפוזים

והם ממש היו מחלקים את זה לכל המשפחה בארוחה כאילו שזה זהב או משהו כזה. ואז הם באו לפה וראו מדינה עם שפע ופירות הדר וכל טוב ..

אבל מה ? ראו מדינה עם שלטון כל כך עלוב וחסר אחריות..וראו שהאזרחים פה עושים מה שהם רוצים כי אין ממי לפחד.

אז עם השלטון פה כל כך חלש וחסר אחריות ..אז למה להם ללמוד עברית ? למה לא להגיד לחברים נוצריים מרוסיה לבוא "לאמריקה" ?

למה לזרוק בקבוקי שתייה לפח שאפשר לזרוק על הרצפה ? המדינה אשמה בכל מה שקרה עם העלייה הרוסית. לתת מענקי עלייה לאנשים לא יהודים בכלל ?

מי הדפוק שהמציא את חוק השבות הזה בכלל ? לתת מענק ? והטבות לבן אדם שהוא שמינית יהודי ? שזייף תעודות ? מה אנחנו אמריקה ? יש לנו כסף מיותר ?

אפילו המדינה הכי עשירה בעולם נותנת רק לעולים אמידים לעלות אליה..ופה ביזבזו כסף על אנשים שעושים נזק ? הביאו לפה אנשים ממדינה שהתייחסה אליהם

כמו לכלבים עם רסן...ופה שחררו להם את הרסן והתייחסו אליהם יפה והם רואים שבעל הבית חלש..ובתגובה מה הם עושים ? משתינים ונושכים את המדינה.

וזה היה צפוי שאנשים שהיו רגילים ליד קשה..יעשו בעיות במדינה דמוקרטית. ולא נערכו נכון לעלייה הזאת זאת אולי הפשלה הכי גדולה של המדינה.

וגם עכשיו המדינה מתחמקת מאחריות. כולם יודעים שיש בעיה עם הרוסים הלא יהודיים ואף אחד לא עושה כלום.

כל פעם שיש כתבה על איזה משהו נאצי או משהו חמור אז פתאום יש את כל התגובות ומדברים על זה שישנו את חוק השבות..וכרגיל לא עושים כלום.

צריך לשנות את חוק השבות בדחיפות !!!! ולהעלות לפה רק אנשים יהודיים. ואנשים שיועילו למדינה מבחינה כלכלית. כמו שמעלים בארצות הברית.

צריך אולי גם לשנות את חוק השבות רטרואקטיבית - שיעברו עולה עולה מה10 שנים האחרונות - כל עולה שהוא רבע יהודי או שמינית יהודי -

שיקחו אותו יעשו לו עכשיו מבחנים בהיסטוריה של עם - שיראו שהוא יודע עברית בכלל ? האם הוא עובד בכלל ? משלם מיסים ? או מקבל ביטוח לאומי ?

וכאלה שהם פה 10 שנים ולא יודעים עברית ולא עובדים ולא כלום שפשוט יחזירו אותם למדינת האם שלהם.

אני אישית מקווה שבעתיד זה ישתנה..וכל הדורות הבאים של הרוסים כבר יהיו ישראלים לגמריי ויצאו מכל הגטאות שלהם וכל השטויות שלהם - ולחשוב שהתרבות שלהם יותר טובה. כי הם בחמסין של המזרח התיכון ולא בשלג של רוסיה.

ומי בכלל צריך את הערוץ טלווזיה שלהם ? למה יש להם ערוץ טלווזיה בכלל ? למה לאתיופים אין ערוץ טלווזיה ? אנחנו גרים במדינה הכי דפוקה שיש בעולם.

אולי גם יקימו ערוץ טלווזיה ביידיש ? ובמרוקאית ?

ולכל אלה שיאמרו עכשיו " הם עושים צבא" "מהנדסים" בלה בלה. עלו לפה מליון וחצי - לא יודע כמה. מתוכם יש 300 אלף או 400 אלף שלא היו צריכים לבוא לפה - ואף אחד לא יודע כמה באמת לא יהודיים. וכמה לא דוברים עברית. אז לפי דעתי יש פה יותר נזק מאשר תועלת.

הרי כל אחד שעלה קיבל מענק עלייה - תחשבו על זה שהמדינה יכלה לחסוך 400 אלף מענקי עלייה ולתת את הכספים למלגות סטודנטים.

ולכל אלה שיאמרו עכשיו גזען וגזענות ובלה בלה..אז אני מדבר רק על הקטע של הנזקים של העלייה..גם אם היו מעלים שוודיות במקום הייתי אומר את אותו הדבר

ומצידי גם שבמקום הרוסים..היו עולים מליון וחצי אתיופים. הם היו לפחות היו ישר נהיים ישראלים ולא חושבים שהם יותר טובים מאיתנו.

רק תחשבו איזה מטופשת המדינה שלנו נראית...תחשבו נניח שבארצות הברית..שיש שם עליה של לטינים מדרום אמריקה..והרבה תושבים זרים..

תחשבו שהלטינים שם היו פותחים לעצמם ערוץ טלווזיה משלהם ולא טורחים ללמוד אנגלית בכלל.. ועוד פה הם קיבלו מענק עלייה והטבות ..ושם

מהגרים ממש שחו בדרכים לא חוקיות ושילמו כספים על דרכונים ובלה בלה :nixweiss:

* ובכל הדברים שלי אני מתייחס רק לרוסים הלא יהודיים - ולאלו שנשארו סגורים בעצמם בתרבות שלהם - ולא בא להם\ אין להם צורך להיות ישראליים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לידיעתך..בארצות הברית יש ערוצים בספרדית שמסובסדים ע"י הרשתות הגדולות (NBC,ABC ודומיהן) כנ"ל לגבי עיתונים ופרסומות..ככה זה בכל העולם..מספקים תוכן לאוכלוסית המיעוט (כמו הערבים)

תגיד לי מה אתה היית מעדיף..אוכלוסיה של 300 אלף לא יהודים או 300 אלף ערבים ?! לפחות חברה מהעלייה רובם משרתים בצבא..מה שאי אפשר להגיד על האויב מבפנים, החרדים.

אם היית יודע איזה הנחות ומענקים מקבלים האתיופים..החברים ה"יהודים" שלך לא היית בוכה כאן בפורום על כמה הרוסים גוזלים ממך כסף..אני מתערב שאתה אפילו לא משלם מיסים ואין לך אפילו זכות דיבור.

הכל בא מהחינוך בבית..אנשים כמוך חיים כל החיים בתוך בועה שהם יצרו לעצמם ואלה הם אנשים בודדים ומנוכרים חברתית..שאין להם על מי להוציא את העצבים שלהם אלא על אוכלוסיה חלשה שלא הספיקה אפילו להטמע בחברה (היטלר משהו ?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים עם כל מילה. אבידן קצת מגזים וקשה לו לבטא את עצמו אבל אפשר לומר שהמדינה שלנו הולכת לאבדון כמו בכל דבר במדינה הזאת

עושים הכל בחפיף ובלי אחריות. ו300 אלף מי יודע כמה ..ניצלו את זה לבוא לפה לחיים יותר טובים. צריך לשנות את חוק השבות בדחיפות.

לצערי נראה לי שגם במידה וישנו את חוק השבות זה עדיין מאוחר מידי - ויש פה 300 אלף לא יהודים שלא צריכים להיות פה ..ומי יודע כמה ילדים נולדו להם

וקיבלו ויקבלו חינוך נוצרי \ תרבותי רוסי - שלא כולל את למידת השפה העברית בכלל ?? או למידת השפה העברית אבל רק לשימוש משני.

בקיצור המדינה שלנו הולכת לאבדון - למה עולים שנמצאים פה מעל 10 שנים צריכים ערוץ טלווזיה משלהם ?

חנויות משלהם ? תחרות מלכת היופי משלהם ? פרסומות שמיועדות רק להם ? עיתונים רק להם ? יש לנו מדינה כל כך קטנה שמחולקת לאולי 5 מדינות !!

5 חלקים : דוסים הדוקים , ישראלים חילוניים , ערבים תושבי , רוסים לא יהודיים , פלסטינים , מתנחלים..ועוד ועוד.

העולים החדשים מרוסיה באו ממדינה חשוכה עם משטר שהטיל עליהם טרור..הם פחדו לדבר אפילו עם השכנים מרוב שהיו חוטפים שם אנשים ומגלים אותם.

למשל יש בעבודה שלי עובדת רוסיה - שהיא עובדת כאילו שהיא עדיין בעבודות פרך בשלטון הרוסי ופוחדת לדבר עם הבוס ודברים כאלה.

היא אמרה לי ששם הם לא ידעו מה זה אוכל בכלל - למשל הם לא ידעו מה זה תפוזים או מנגו או דברים כאלה. פעם בשנה ככה בחורף היו להם תפוזים

והם ממש היו מחלקים את זה לכל המשפחה בארוחה כאילו שזה זהב או משהו כזה. ואז הם באו לפה וראו מדינה עם שפע ופירות הדר וכל טוב ..

אבל מה ? ראו מדינה עם שלטון כל כך עלוב וחסר אחריות..וראו שהאזרחים פה עושים מה שהם רוצים כי אין ממי לפחד.

אז עם השלטון פה כל כך חלש וחסר אחריות ..אז למה להם ללמוד עברית ? למה לא להגיד לחברים נוצריים מרוסיה לבוא "לאמריקה" ?

למה לזרוק בקבוקי שתייה לפח שאפשר לזרוק על הרצפה ? המדינה אשמה בכל מה שקרה עם העלייה הרוסית. לתת מענקי עלייה לאנשים לא יהודים בכלל ?

מי הדפוק שהמציא את חוק השבות הזה בכלל ? לתת מענק ? והטבות לבן אדם שהוא שמינית יהודי ? שזייף תעודות ? מה אנחנו אמריקה ? יש לנו כסף מיותר ?

אפילו המדינה הכי עשירה בעולם נותנת רק לעולים אמידים לעלות אליה..ופה ביזבזו כסף על אנשים שעושים נזק ? הביאו לפה אנשים ממדינה שהתייחסה אליהם

כמו לכלבים עם רסן...ופה שחררו להם את הרסן והתייחסו אליהם יפה והם רואים שבעל הבית חלש..ובתגובה מה הם עושים ? משתינים ונושכים את המדינה.

וזה היה צפוי שאנשים שהיו רגילים ליד קשה..יעשו בעיות במדינה דמוקרטית. ולא נערכו נכון לעלייה הזאת זאת אולי הפשלה הכי גדולה של המדינה.

וגם עכשיו המדינה מתחמקת מאחריות. כולם יודעים שיש בעיה עם הרוסים הלא יהודיים ואף אחד לא עושה כלום.

כל פעם שיש כתבה על איזה משהו נאצי או משהו חמור אז פתאום יש את כל התגובות ומדברים על זה שישנו את חוק השבות..וכרגיל לא עושים כלום.

צריך לשנות את חוק השבות בדחיפות !!!! ולהעלות לפה רק אנשים יהודיים. ואנשים שיועילו למדינה מבחינה כלכלית. כמו שמעלים בארצות הברית.

צריך אולי גם לשנות את חוק השבות רטרואקטיבית - שיעברו עולה עולה מה10 שנים האחרונות - כל עולה שהוא רבע יהודי או שמינית יהודי -

שיקחו אותו יעשו לו עכשיו מבחנים בהיסטוריה של עם - שיראו שהוא יודע עברית בכלל ? האם הוא עובד בכלל ? משלם מיסים ? או מקבל ביטוח לאומי ?

וכאלה שהם פה 10 שנים ולא יודעים עברית ולא עובדים ולא כלום שפשוט יחזירו אותם למדינת האם שלהם.

אני אישית מקווה שבעתיד זה ישתנה..וכל הדורות הבאים של הרוסים כבר יהיו ישראלים לגמריי ויצאו מכל הגטאות שלהם וכל השטויות שלהם - ולחשוב שהתרבות שלהם יותר טובה. כי הם בחמסין של המזרח התיכון ולא בשלג של רוסיה.

ומי בכלל צריך את הערוץ טלווזיה שלהם ? למה יש להם ערוץ טלווזיה בכלל ? למה לאתיופים אין ערוץ טלווזיה ? אנחנו גרים במדינה הכי דפוקה שיש בעולם.

אולי גם יקימו ערוץ טלווזיה ביידיש ? ובמרוקאית ?

ולכל אלה שיאמרו עכשיו " הם עושים צבא" "מהנדסים" בלה בלה. עלו לפה מליון וחצי - לא יודע כמה. מתוכם יש 300 אלף או 400 אלף שלא היו צריכים לבוא לפה - ואף אחד לא יודע כמה באמת לא יהודיים. וכמה לא דוברים עברית. אז לפי דעתי יש פה יותר נזק מאשר תועלת.

הרי כל אחד שעלה קיבל מענק עלייה - תחשבו על זה שהמדינה יכלה לחסוך 400 אלף מענקי עלייה ולתת את הכספים למלגות סטודנטים.

ולכל אלה שיאמרו עכשיו גזען וגזענות ובלה בלה..אז אני מדבר רק על הקטע של הנזקים של העלייה..גם אם היו מעלים שוודיות במקום הייתי אומר את אותו הדבר

ומצידי גם שבמקום הרוסים..היו עולים מליון וחצי אתיופים. הם היו לפחות היו ישר נהיים ישראלים ולא חושבים שהם יותר טובים מאיתנו.

רק תחשבו איזה מטופשת המדינה שלנו נראית...תחשבו נניח שבארצות הברית..שיש שם עליה של לטינים מדרום אמריקה..והרבה תושבים זרים..

תחשבו שהלטינים שם היו פותחים לעצמם ערוץ טלווזיה משלהם ולא טורחים ללמוד אנגלית בכלל.. ועוד פה הם קיבלו מענק עלייה והטבות ..ושם

מהגרים ממש שחו בדרכים לא חוקיות ושילמו כספים על דרכונים ובלה בלה :nixweiss:

* ובכל הדברים שלי אני מתייחס רק לרוסים הלא יהודיים - ולאלו שנשארו סגורים בעצמם בתרבות שלהם - ולא בא להם\ אין להם צורך להיות ישראליים.

יפה.טוב לדעת שיש עוד כמוני בדעה שלי.אז אני לא גזען אלה אני חושב כמו VAZ.וזה שעושים לא מקנה לאף אחד את הזכות להיות פה.

גם ערבים עושים כדי לקבל את הזכויות של השיחרור.אז אל תבלבל לי במוח.להיות זה אומר להאמין במדינה ולא לסגוד למדינת האם הרוסיה..

אם העולים כל כך סוגדים לרוסיה וכל כך אוהבים את התרבות שלה שלא יבואו לפה !!!!!.פה .פה לא חיים במישטר.ואם הרוסים אוהבים

לאכול חרא כמו באמא רוסיה אז שיחזרו לשם וזהו.ואם הם חיים פה כבר 10 שנים.....אז ראוי שילמדו את השפה ש ל נ ו !!!!!

ולא יקשקשו לנו למה אנחנו לא מדברים רוסית בשירות לקוחות !!!!.כל אדם שפוי שעובר למדינה אחרת לומד את השפה המקומית ולא מצפה

שהמדינה תלמד את השפה שלו !!!! - חוצפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שאיזה רוסי אנס אותך בתחנה המרכזית הישנה ואתה מוציא את כל התסכול שלך על עלייה שלמה..

אין לך משהו יותר מועיל לעשות ? לך תתנדב במד"א, תעזור לזקנים בבתי אבות במקום לזיין בשכל מעל דפי הפורום כשבבירור לאף אחד לא אכפת מה יש לך להגיד ואתה לא תשנה פה דעה של אף אחד לטובה או לרעה..אולי רק עליך..

ככה שפוף..תתנדף !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לידיעתך..בארצות הברית יש ערוצים בספרדית שמסובסדים ע"י הרשתות הגדולות (NBC,ABC ודומיהן) כנ"ל לגבי עיתונים ופרסומות..ככה זה בכל העולם..מספקים תוכן לאוכלוסית המיעוט (כמו הערבים)

תגיד לי מה אתה היית מעדיף..אוכלוסיה של 300 אלף לא יהודים או 300 אלף ערבים ?! לפחות חברה מהעלייה רובם משרתים בצבא..מה שאי אפשר להגיד על האויב מבפנים, החרדים.

אם היית יודע איזה הנחות ומענקים מקבלים האתיופים..החברים ה"יהודים" שלך לא היית בוכה כאן בפורום על כמה הרוסים גוזלים ממך כסף..אני מתערב שאתה אפילו לא משלם מיסים ואין לך אפילו זכות דיבור.

הכל בא מהחינוך בבית..אנשים כמוך חיים כל החיים בתוך בועה שהם יצרו לעצמם ואלה הם אנשים בודדים ומנוכרים חברתית..שאין להם על מי להוציא את העצבים שלהם אלא על אוכלוסיה חלשה שלא הספיקה אפילו להטמע בחברה (היטלר משהו ?)

החרדים הם לא האויב שלנו..אולי הם לא משרתים בצבא. אבל לפחות הם לא אוכלים חזיר ומדברים בשפה אחרת ופותחים חנויות בשפה אחרת ?

במקום ה300 אלף הלא יהודים. היו יכולם להיות פה עוד 300 אלף מהנדסים יהודיים שהיו מקבלים מלגות לימודים במקום הכסף על המענקי שליטה.

ומה אכפת לי שחלק רב מהעלייה משרת בצבא ? אנחנו לא צריכים עזרה של זרים במדינה [ תושבים לא יהודיים] זה שהגיעו לפה 400 אלף או לא יודע כמה

זרים שהם לא יהודיים ונגיד שחצי מתוכם עשו ..זה עדיין נזק. מה שאני אומר זה שאני לא רוצה את הדברים הטובים ולא רוצה את הדברים הרעים.

המדינה הזאת חלשה כלכלית וחברתית..ואין פה מקום לאנשים לא יהודיים. במידה ומעלים לפה אזרח לא יהודי ? אז צריך לעשות לו קודם כל מבחנים בהיסטוריה של עם - לבדוק שהוא יודע עברית שהוא מתכוון להיות ישראלי לבדוק את המצב הכלכלי שלו בדיוק כמו שעושים בכל מדינה נורמלית.

אבל עלו לפה גם אנשים חלשים כלכלית - גם לא יהודיים - וגם אחרי 10 שנים לא בא להם להיות ישראלים - הפשלה הכי גדולה של המדינה אי פעם

במשך כל אלפי השנים אנחנו ברחנו מהגויים..עם שעבר שואה..ובסוף אנחנו במו ידינו הבאנו לפה גויים שמאיימים על העתיד של המדינה.

ומה אתה מדבר על האתיופים ? האתיופים באו לפה וישר דפקו אותם זרקו אותם לקרוואנים והתייחסו אליהם כמו זבל..עשו להם בדיקות וזריקות

והתייחסו ועד עכשיו מתייחסים אליהם כמו לזבל והעבודות שהם עובדים בהם זה נקיון וכאלה. אבל בניגוד לרוסים - הם ישר למדו את השפה ישר הפכו להיות ישראלים. שירתתי בצבא עם אתיופים ועם רוסים וראיתי בדיוק מה ההבדל בינהם הבדל בין שמיים וארץ. אנשים שהלכו חצי מדבר ברגל בגלל שהם יהודיים

לעומת אנשים שבאו לפה במטוס וקיבלו דירות..ובאו רק לקבל שפע של פירות הדר ואוכל..ואז ראו שהמשטר פה חלש ואפשר להיות כפויי טובה ?

ולידיעתך אני עובד ומשלם מיסים..ואני מעדיף שהכסף של המיסים שלי ילך למשפחה אתיופית להשכלה שלהם..מאשר שהכסף שלי ילך לאיזה גרושה רוסיה

שהיא לא יהודייה בכלל..והיא מקבלת ביטוח לאומי על חשבון מדינת ..או על מאות אלפי זקנים רוסיים ספק יהודיים..

שהאתיופים באו לפה ישר לקחו אותם לישיבות של דתיים ולקחו אותם לצבא..וישר הם למדו עברית כאילו שזה קדוש.

וכמה שאני לא אוהב דתיים - אז תדע לך שלמרות שהדתיים לא עושים והכל..לפחות הם שומרים על רוב יהודי - או על צביון יהודי מסויים..

עדיף שדתי לא ישרת בצבא - אבל יביא 10 ילדים..במידה ולא יהיו פה את כל הדתיים שמביאים הרבה ילדים..מה יהיה פה עוד 20 שנה ?

רוב של ערבים ? רוב של רוסים ? בסוף המדינה הזאת תחזור להיות בשליטה של גויים. לפני שהגיעו לפה הרוסים לא מכרו פה חזיר.

ועכשיו לא רק שמוכרים פה חזיר וכל הבעיות האלו ..גם הרבה ישראלים למדו מהם למדו מהמנהגים שלהם לאכול חזיר ולא כשר..ויכול לקרות למדינה שלנו חורבן

ואיבוד של הצביון היהודי עוד כמה עשרות שנים..ולכן אני מעדיף 10 אתיופים או 10 דוסים על כל רוסי שיהדותו מוטלת בספק..או רוסי שחי פה בתרבות הרוסית

למרות שהוא נמצא בחמסין של המזרח התיכון.. ובקשר למנוכר חברתית והבולשיט שרשמת..אתה זה ששומע את הלהקה 1349 ? והסמל המטופש ליד היוזר שלך ? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

vaz את בחור ממש מצחיק. אתה מדבר עלינו (וכן אני עולה ברה"מ לשעבר) כאילו אנחנו מתעלקים על המדינה. מקבלים דירה בחינם כול מיני מענקים וכו וכו וכו.

רק שתדע, המענק שקילנו כאשר עלינו לארץ(1991) היה 3000 ש"ח+כול חודש למשך חצי שנה 2000 ש"ח ס"כ יוצא 15 אלף הרבה נכון? תמשיך לקרוא ולהשכיל. דירה שקנינו היתה מכספנו (כמובן לקחנו הלוואה, הריבית כמובן היתה ממש אטרקטיבית לפי הדעות שלך). נמשיך הלאה אני שירתתי בצבא בקרבי(תותחנים) 3 שנים מלאות בלי להשתמת +מילואים(כנ"ל לגבי יתר חברי הרוסים (למרות שיש לי גם חברים צברים)). 2 ההורים שלי עובדים ומשלמים מיסים כמו שצריך (המס אצל אבא שלי הוא 8 אלף וזה תוך חודשיים מחסה את המענק הענק שקיבלנו :xyxthumbs:). הערוץ הרוסי(9) הוא לא בדיוק רוסי, אם תשים לב יש שם כתוביות בעיברית, החדשות הן לא על רוסיה עלה על ישראל+העולם.

כאשר עליתי לארץ ניסיתי להתחבר לצברים אבל הם משום מה לא קיבלו אותי בזרועות פתוחות (מסתבר שכאשר אתה מתלבש טיפה אחרת וגם לא יודע את השפה אז לא מתחברים איתך, ומה לעשות כאשר אתה עולה חדש זה מה יש) אז מה נותר לי לעשות להתחבר עם השאר שזה הילדים העולים מברה"מ.

והמשפחה שלי לא היחידה אני בטוח שיש עוד הרבה משפחות (רוסיות שכביכול סוגגדות ל mother russia).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סמסונג , לא דיברתי עליך או על עולים כמוך בשום דבר שכתבתי..

אתה יודע עברית. ושירתת בצבא ואתה עובד פה. ואתה ישראלי בדיוק כמוני. דיברתי על עולים שלא יודעים לכתוב בכלל בעברית.

ואני מניח שההורים שלך לא יודעים עברית או לא ממש אוהבים ישראלים..מה שאני מקווה זה שאתה תלמד את הילדים שלך קודם כל עברית

ושהם כבר יהיו ישראלים לכל דבר.

ואתה לא מסכים איתי שעלו מרוסיה הרבה אנשים שהיו צריכים להשאר שם ? 15 אלף על כל אחד כזה שהוא לא יהודי זה לא בזבוז ?

ואלה שעלו משם והם לא יהודיים..אבל הם שירתו בצבא ונהיו ישראליים לגמריי ועובדים פה והכל גם איתם אין לי בעיה.

מה שאני אומר זה שהתפקיד שלכם של הצעירים זה למחוק את הסגידה למאדר ראשיה בדורות הבאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...