איבוד צביון יהודי במדינת ישראל - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איבוד צביון יהודי במדינת ישראל

avidan28

Recommended Posts

אהה...אתה גזען ברמות.

אז זה מה שבנאדם צריך לעשות בשביל לא להחשב גזען? להגיד בתחילת המשפט

"אני לא גזען" ואז לשפוך את כל הזבל הפנימי שיש לו כלפי ציבור שיחס כזה לא מגיע

לו בשום פנים ואופן? :pissed:

כנראה לא הבנת , יש לי בעייה עם חוק השבות , לא עם אנשים

חוק השבות הוא גזעני , מדינת היהודים הוא מונח גזעני , ואם אני חי במדינה גזענית (יהודית) אני אמור לקבל יותר הטבות מזרים שאינם יהודים ולא להיפך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 234
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לדעתי כל העניין של השפה נוצר כי גרמנו להם להרגיש יותר מידי נוח.

קחו לדומא את הטלוויזיה.

יש 11 ערוצים ברוסית, כל ערוצי הסרטים של יס מדובבים לרוסית+כתוביות ברוסית וגם הממשק ברוסית.

יש עיתונים ברוסית, יש עסקים שבהם מעסיקים רק רוסים ומדברים רק רוסית וכמובן יש גם חנויות לרוסים.

אז איזה סיבה יש לך לבזב זמן על לימוד שפה ברמה גבוהה שאתה עובד במקום עבודה שבו כולם דוברים בשפה שלך, יש לך ערוצים בשפה שלך ובעצם כל מה שהיה לך ברוסיה אתה יכול למצוא פה+רמת חיים טובה יותר והטבות?

אפילו אנגלית הם לא צריכים לדעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא גזען , אבל יש לי בעייה עם חוק השבות

הרבה עולים חדשים הם בכלל לא יהודים ! , והסיבה שהם מגיעים לארץ אין קשר בכלל ליהדות , הם פשוט מחפשים מדינה מערבית לגור בה

ומשלם המיסים מממן אותם , הם זכאים לסל קליטה , דמי אבטלה , הטבות בקניית דירה ואפילו קניית רכב ללא מיסים , שזה משהו שאפילו חייל משוחרר לא זכאי

אתה צריך להוריד Service Pack לדעות הקדומות שלך כי הן לא מעודכנות.

סל קליטה - מענק חד פעמי שבקושי מספיק לריהוט בסיסי. לא יודע מאיפה נכנס לכם לראש שמדובר במענק של מאות אלפי שקלים.

דמי אבטלה - בפעם האחרונה שבדקתי כל אזרח במדינת זכאי לדמי אבטלה.

הטבות - אתה מדבר על משכנתא בריבית נמוכה. קבל עדכון - משכנתא בריבית נמוכה קיבלו רק עולים בתחילת שנות ה-90. נכון, בשנות ה-90 היה מדובר בחתיכת הטבה, אבל היום מי שמקבל משכנתא משלם ריבית אפילו יותר נמוכה מאותם עולים ויוצא בעצם שזוג שעלה לארץ בשנות ה-90 משלם ריבית יותר גבוהה מזוג ותיקים שלוקחים היום משכנתא. וכן, מדובר במידע מבוסס. אמא שלי עובדת בבנק הפועלים קרוב ל-15 שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד מישהו חוץ ממני מרגיש את אובדן הצביון השפוי של הפורום הזה, כתוצאה ממשתמשים שמפיצים פוסטים גזעניים בכל הזדמנות? מי נתן להם להרשם לאתר? הרי אין להם שום זיקה לחומרה או תוכנה, הם מסתגרים להם בפורומים של Off Topic, ולא מתחברים לדיוני החומרה והתוכנה באתר.

ומה אנחנו עושים? אנחנו עוד הולכים לקראתם ומתייחסים אליהם ברצינות, וכך נותנים להם להתחזק עוד יותר!

אני מכיר משתמשים שכבר שנים רשומים באתר, ובקושי פתחו דיון אחד בפורום מפרטי מחשב.

למה מביאים אותם? הם הרי לא באים לכאן מתוך אהבת החומרה והתוכנה אלא רק מתוך אינטרס לקשקש ולהתבכיין, ורק עושים צרות בפורומים OT. אנחנו לא צריכים לסבול קהילות בעייתיות כאלה.

המציאות טופחת על פנינו, ואני מזועזע מהקלות שבה נותנים את הפורומים של OT לזרים האלה.

אני רואה פה סימן לבאות לפני שנאבד את הזהות שלנו.

משעשע ונכון. :)

אנשים נוטים לירות מהר מהמותן מבלי להפעיל מחשבה מעמיקה, המציאות שלנו מורכבת ולא פשוטה ולאנשים קל לעשות הפשטה גסה של הדברים כך שיהיה להם נוח לעכל את זה כפי שהם רוצים...הגזען יעוות את הדברים לכיוון של גזענות הדתי יעות את הדברים לכיוונו כלומר ימציא סיבות דתיות למה שקורה וכך הלאה.

לכן חשוב ביותר שאנו בתור חברה נאורה וסובלנית(לפחות יש לשאוף לזה אם זה לא קיים בשטח) נגלה כבוד והבנה לאנשים וננסה להבין את ה"אחר" וכמובן שיש לראות את טובת המדינה ולא להיגרר אחרי פלרוליזם פראי ומשולח רסן כל עוד יש חברות אדם בעיתיות. לטעמי על מנת שחברה תתקיים על הצד הטוב ביותר על כל חלקי החברה צריכים להיות נאורים ומנותקים מדעות קדומות דתיות מיושנת ופרימטיבית ולאומנות שעבר זמנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר טוב

אני לא מבין על מה המהומה.ברור לי שיש פה חברי פורום עולי רוסיה.ותם הגבתם וקראתם לי גזען.מקובל ואני מכבד את דעתכם.אבל אתם קודם כל מרגישים

רוסים ואחר כך אולי אתם מרגישים ישראלים ואולי יהודים וקרובים למסורת שעליה מבוססת מדינת .אני לא מדבר על העולים שבאו לפה מתוך ציונות אמיתית.

אני מדבר על קהילה שלמה שכלל אינה מזדהה עם סממנים של יהדות וחיה פה בישראל כאילו הכל מותר לה וחוגגת חגים נוצרים....

זו גזענות??? ונשאל אותכם שאלה יותר אישית חברי פורום : אתם נלחמים בצבא על שמירת המדינה מניעת פיגועים שיהיה כיף לחיות פה ואת כל החיים הטובים

האלה מקבלים "עולים" ששונאים אותנו ובאים לפה במסווה של עליה תמימה.אינם יהודים ואינם מרגישים זהות איתנו בכלום !!!!.לא יחרה לכם על זה????

תביאו לי טיעונים מוצקים למה אנחנו צריכים פה עולים לא יהודים נוצרים שכלל לא מזוהים עם מדינת

במקום לצרוח "גזען" "גזען" (על אותו משקל זאב זאב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אגיד לך מה הבעיה בטיעונים המגוחכים שלך. באותה צורה יכול לקום אדם דרוזי ולדרוש להעיף את כל מי שלא רוצה להזדהות עם הדרוזים.

הם ישראלים כבר וזהו איאפשר פשוט לזרוק אותם כי לאיזו חבורה הזויה הם לא נראים מתאימים ומספקים "אנושים" כדי לגור פה.

מצד שני אם זה יעבור בצורה דמוקרטית אפשר לעשות מבחני קבלת אזרחות(המבוססים על ידיעת השפה+היסטוריה בסיסית של המדינה) בדומה למה שיש בארה"ב ועוד מדינות רבות אחרות מסביב לעולם.

שאלה שיותר מעניינת אותי זה שאתה לא קורא לעצמך גזען. אתה יודע מה זה גזענות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי שום דבר נגד הדרוזים.הם חיים יפה מאד בשיתוף איתנו (לפחות רובם חוץ מהסורים בצפון הגולן...)

דעתי נחרצת לגבי הזנחת אוכלוסיה מקומית לטובת זרים נטו והשקעת משאבי מדינה שגם ככה מדוללים על זרים שכלל אינם שייכים לציבור המדינה ורק רוצים חיים יותר

טובים כי אנו מדינת רווחה.נתתי דוגמא על אתיופים שידעו יפה מאד להשתלב ואיך הרוסים מנכרים את עצמם מולנו.אז עם ככה למה לעודד עוד ועוד עליה שלהם??

דרוזים ערבים צ'רקסים וכו וכו אלה מיעוטים שחיים בתוכנו כבר שנים בהרמוניה מסויימת.הרוסים באו לפה בצורה דיי ברוטלית והביאו זנות אלימות שיכרות ברמות

שלא יביישו את העבריינות המקומית שלנו...אז מה אנחנו צריכים אותם??.

אני אתן לך דוגמא מהעולם איך אני רואה את הרוסים :

איטליה והותיקן שתי מדינות שתי ישויות אומנם הן יושבות משולבות אחת בשניה אבל הן שתי מדינות נפרדות לחלוטין - ככה אני רואה את הרוסים.הם חיים בתוכנו

נהנים מביטחון שאנו נותנים מהאוכל מהביטוח לאומי אבל יורקים עלינו מבפנים.ושוב אני לא מכליל !!!!!!.

תיראה את הניאו נאצים שהתפרסמו לאחרונה !!!!!

אני מדבר על אלה !!!!!!.

לזה אתה מייחל ?? שהנאצים ירדפו אותנו במדינה שלנו???? איפה נישמע דבר כזה שניתן לנאצים לעלות לישראל????

במקום לקרוא לי גזען תוציא את הראש החוצה ותיראה מה מיסתובב ברחובות בלילה...תיראה למה הפכו הערים הגדולות חיפה תל אביב אשדוד קריות

הפכנו למחנה פליטים בגלל היופי נפש הזה.ניראה אותך מסתובב לבד בשכונות איפה שהם גרים...ואז תדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שיש לך תקרא את מה שכתבתי. נתתי אותם כדוגמא לציבור שמשיק לשלך שיחליט פתאום שהוא מעוניין שכולם יהיו בדעתו.

מזניחים פה את כולם כולל העולים החדים אם זה משהו שחדש לך. זרים? הם ישראלים בדיוק כמוך וכמוני אתה לא שווה יותר מהם בשום מידה.

אני מאמין שאתה מעדות המזרח(ערבים)נכון? אפשר להגיד אותו דבר על העליה מאותן ערצות תלמד קצת היסטוריה לפני שאתה קופץ מעל הגובה שלך.

עוד פעם אתה משייך דברים שליליים למוצא של אנשים ומכליל את כולם. הזנות התחילה ברוסיה "והגירה" לכאן? לא. המשקעות החריפים או כל דבר אחר? גם לא וכדי להכניס קצת עובדות לתרד הזה כמליון גברים הולכםי לזונות כולם רוסים?

עבריינות? תסתכל טוב טוב מי הן משפחות הפשע בישראל הרוב הגדול אם לא כולם מעדות המזרח וגם העבריין הממוצא בישראל הוא ערסון קטן בפאב/ברחוב עם סכין ולא רוסי שיכור כמו שאתה מתאר כאן.

אתה לא מכליל? "הרוסים האלו עושים ככה ככה" ממש לא מכליל :kopfpatsch: הם נהנים? הם אזרחים בדיוק כמוך! זכותם להנות בדיוק באותה מידה שאתה נהנה מאותם "שירותים".

אז ראית כמה נאו נאצים? 10 נגיד 1000 זה כלום יש כ1-2 מליון רוסים בישראל ה1000 האלו לא מייצגים שום אחוז משמעותי מאותה קהילה. יש הרבה יותר עבריינים:רוצחים,אנסים,שודדים ורמאים מאותן עדות המזרח מאשר אותם נאו נאצים שאתה מדבר עליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...

טובים כי אנו מדינת רווחה.נתתי דוגמא על אתיופים שידעו יפה מאד להשתלב ואיך הרוסים מנכרים את עצמם מולנו.אז עם ככה למה לעודד עוד ועוד עליה שלהם??

אני רוסי, ואני משתלב אחלה.

דרוזים ערבים צ'רקסים וכו וכו אלה מיעוטים שחיים בתוכנו כבר שנים בהרמוניה מסויימת.הרוסים באו לפה בצורה דיי ברוטלית והביאו זנות אלימות שיכרות ברמות

ערבים חיים איתך באחלה של הרמוניה מה אני אגיד לך... :screwy:

תגדי את זה אחרי שחבורת ערסים מזד**נים יתפסו את חבר שלך וידקרו אותו למוות מול חברה שלו, רק כי הוא רוסי, עכשיו איך לדעתך אני מרגיש אחרי שדבר כזה קורה לי?

...

נהנים מביטחון שאנו נותנים מהאוכל מהביטוח לאומי אבל יורקים עלינו מבפנים.ושוב אני לא מכליל !!!!!!.

תגיד את זה לכל הרוסים (ולא רק, אלא בכלל לחיילים) שמשרתים בקרבי, ועסוקים בלהגן על התחת שלך.

וממתי בדיוק "אתם" מביאים לי אוכל? אבא שלי עסוק בלטחון 14 שעות ביום בעבודה בשביל לכלכל את הבית, כנ"ל לגבי אמא, היא עכשיו חולה בסרטן ואפאחד לא רוצה להעסיק אותה, אז היא נאלצת לעבוד חדרנית במלונות.

וסתם OFF THE RECORD לאמא שלי יש תואר בכלכלה, היא היתה מנהלת סניף בנק ברוסיה, אבא שלי היה צלם מקצועי, היה לו סטודיו משלו, ובין השאר הוא גם היה מכונאי (IL 76 מישהו?), ופה הם אוכלים חרא ככה שאתה יכול באמת לדחוף את הטענות שלך לתחת. בוא לטיול בבארשבע בשכונה ד' בלילה, נראה עם איזה ערס לא יביא לך דקירה, חרא יש בכל מקום.

לגבי ביטוח לאומי, בנתיים לפי מה שאני יודע הוא רק לוקח ממני...

...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב ציינתי שאני לא מכליל !!!!!!!!!!!

צר על מצב הורייך ואני משתתף בכאבך.אבל אני אספר לך חוויה מפחידה שעברתי וזה קבע אצלי דיעה נחצת לגבי הרוסים.קיבלתי לשמור איזה שבועיים על דירה

של חברים.אני וחברתי שמחנו וקפצנו לדירה לשבועיים.הדירה ממוקמת לא רחוק מהטכניון ומנווה שאנן.ליד הדירה ממש צמוד יש תחנת משטרה.באותו לילה בסביבות

2 4 בבוקר אני שומע צעקות.חברה שלי המשיכה לישון ואני מיד קמתי.ראיתי ושמעתי כמה חברה בני 18 19 רוסים שזרקו אבנים על התחנת משטרה וגם על הבניין

שהדירה שישנו בה נמצאת בו.באותו לילה לא ישנתי כלל !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.הייתי ער ושמרתי על הבית שהם לא יפרצו או משהו.

אז זכותי לומר את מה שאני חושב על הרוסים.אתה יכול לקחת את זה בפרופורציה או לא.החברה האלה באותו לילה צרחו שתו וקיללו יפה מאד את המשטרה ואת

ישראל....אני מבין קללות ברוסית..ומפה השאלה שלי למה הם פה ?????

למה כאלה אנשים אלימים ומגעילים חיים בתוכנו ?????????.

ואם רע לך להם למה אתה הם כל אחד אחר לא חוזר לרוסיה שאתם הם כל כך אוהבים את התרבות השפה והמנטליות.הרי את אתם לא ממש אוהבים...

אתם פה מטעמי נוחות לא??? - אני מדבר אליך בכלליות לא באופן אישי.

ואם תיקרא את כל הפוסט שלי מההתחלה תבין שאני לא מדבר על כלל העליה !!!.אני מדבר על אותם עולים לא יהודים שבאים לפה מטעמי נוחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אני שואל ברצינות אתה סובל מאיזו דיסלקציה? לא בשביל להעליב אותך אני ממש רציני.

מצד אחד אתה אומר שאתה לא מכליל ומצד שני "וזה קבע אצלי דיעה נחצת לגבי הרוסים"?

עד כמה אפשר ללכת עם :s07: ?

עוד שאלה מעניינת מאיפה אתה יודע שאותם "רוסים" שאגב יכולים להיות בכלל לא רוסים לא יהודים?

אני אומר לך שהם כן יהודים אתה עדיין בעד גירוש שלהם? למה שלא נגרש אם ככה את כל הפושעים והחצי-אדם שיש במדינה הזו ויש הרבה כאלו?

יותר מעניין אפילו מי יקבל אותם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי שום דבר נגד הדרוזים.הם חיים יפה מאד בשיתוף איתנו (לפחות רובם חוץ מהסורים בצפון הגולן...)

אבל הם מיעוט וגרים בכפרים משלהם ואתה תתפלא שאחוזי האלימות בתוכם כ"כ גבוהה שיקפצו עניים לך העיניים מהמקום!

דעתי נחרצת לגבי הזנחת אוכלוסיה מקומית לטובת זרים נטו והשקעת משאבי מדינה שגם ככה מדוללים על זרים שכלל אינם שייכים לציבור המדינה ורק רוצים חיים יותר טובים כי אנו מדינת רווחה.נתתי דוגמא על אתיופים שידעו יפה מאד להשתלב ואיך הרוסים מנכרים את עצמם מולנו.אז עם ככה למה לעודד עוד ועוד עליה שלהם??

הם ממש באים לפה בגלל מדיניות הרווחה, בגלל זה אנשים שהיו רופאים ברוסיה הם מנקים חדרי מדרגות ועובדים בעבודות .

דרוזים ערבים צ'רקסים וכו וכו אלה מיעוטים שחיים בתוכנו כבר שנים בהרמוניה מסויימת.

הם חיים נעולים בתוך עצמם :bash:

הרוסים באו לפה בצורה דיי ברוטלית והביאו זנות אלימות שיכרות ברמות

:s07: מי אתה חושב שמביא על ידי רמאות בנות רוסיות ובסוף מעביד אותן לזנות?! ומסרסר אותן?! הרוסים? לא זה מישהו ממשפחות הפשע המקומיות שהן ממוצא מזרחי :kopfpatsch:

איטליה והותיקן שתי מדינות שתי ישויות אומנם הן יושבות משולבות אחת בשניה אבל הן שתי מדינות נפרדות לחלוטין - ככה אני רואה את הרוסים.הם חיים בתוכנו

טיעון דפוק לגמרי :kopfpatsch:

תיראה את הניאו נאצים שהתפרסמו לאחרונה !!!!!

אני מדבר על אלה !!!!!!.

לזה אתה מייחל ?? שהנאצים ירדפו אותנו במדינה שלנו???? איפה נישמע דבר כזה שניתן לנאצים לעלות לישראל????

אתה חושב שזה קורה רק במוצא הרוסי? כדאי שתתעורר, זה שתקשורת מעוותת ופתאום כל אור הזרקוקים מופנה לנקודה אחת זה רק מראה עד כמה אתה מושפע ממנה

במקום לקרוא לי גזען תוציא את הראש החוצה ותיראה מה מיסתובב ברחובות בלילה...תיראה למה הפכו הערים הגדולות חיפה תל אביב אשדוד קריות

הפכנו למחנה פליטים בגלל היופי נפש הזה.ניראה אותך מסתובב לבד בשכונות איפה שהם גרים...ואז תדבר.

כן אני רוצה לראות אותך יוצא בקרית ים ד' מבלי שיציקו לך אנשים שהם לא ממוצא רוסי.

אני לא מבין על מה המהומה.ברור לי שיש פה חברי פורום עולי רוסיה.ותם הגבתם וקראתם לי גזען.מקובל ואני מכבד את דעתכם.אבל אתם קודם כל מרגישים

רוסים ואחר כך אולי אתם מרגישים ישראלים ואולי יהודים וקרובים למסורת שעליה מבוססת מדינת .אני לא מדבר על העולים שבאו לפה מתוך ציונות אמיתית.

אני מדבר על קהילה שלמה שכלל אינה מזדהה עם סממנים של יהדות וחיה פה בישראל כאילו הכל מותר לה וחוגגת חגים נוצרים....

גם ערבים וצ'רקסים וכל מיני עדות חוגגות חגם שהם לא יהודים אתה מדבר עליהם? איך לא?! זה אסור הרי!! זאת דמוקרטיה!!! מכיר את המושג?!

וחס ושלום יהודי שלא יגן על ארצו ולא ילך לצבא או שלא יכבד מנהגים של הארץ....

תגיד לי איפה אתה חי?!?! 15% מהמשתמטים הם לא רק יהודים הם חרדים!!!! ואתה מפנה אצבע מאשימה כלפי רוסים שלא מגינים על הארץ?!

חרדים שלא עומדים בצפירות, ומזלזלים, מכיר את התופעה?! לא?! כדאי שתתעורר מהחלום שלך!

זו גזענות??? ונשאל אותכם שאלה יותר אישית חברי פורום : אתם נלחמים בצבא על שמירת המדינה מניעת פיגועים שיהיה כיף לחיות פה ואת כל החיים הטובים

האלה מקבלים "עולים" ששונאים אותנו ובאים לפה במסווה של עליה תמימה.אינם יהודים ואינם מרגישים זהות איתנו בכלום !!!!.לא יחרה לכם על זה????

תביאו לי טיעונים מוצקים למה אנחנו צריכים פה עולים לא יהודים נוצרים שכלל לא מזוהים עם מדינת

הילדים האלה שלא מזדהים עם המסורת אני יכול להשוות אותם לבר רפאלי ולכל דומיה.... שלא חשים מזוהים עם ארץ ופשוט לא מבינים למה אנחנו לא יכולים לחיות בניו יורק?? או באוגנדה אולי?? :nixweiss:

לדעתי כל העניין של השפה נוצר כי גרמנו להם להרגיש יותר מידי נוח.

קחו לדומא את הטלוויזיה.

יש 11 ערוצים ברוסית, כל ערוצי הסרטים של יס מדובבים לרוסית+כתוביות ברוסית וגם הממשק ברוסית.

יש עיתונים ברוסית.

אוי אלוהים אנחנו מדרדרים!! אסור לנו להיתפתח מעבר לשפה שלנו! הכל עברית! לא צריך גם אנגלית וגם לא ערבית... שד"א יש גם עיתונים בשפות האלה וממשקים ביס ובהוט בשפות כאלה....

יש עסקים שבהם מעסיקים רק רוסים ומדברים רק רוסית וכמובן יש גם חנויות לרוסים.

חנויות לרוסים? תגיד לי? איפה אתה חי? אתה יכול להיכנס לכל חנות שבה קונה צרכן רוסי

אז איזה סיבה יש לך לבזב זמן על לימוד שפה ברמה גבוהה שאתה עובד במקום עבודה שבו כולם דוברים בשפה שלך, יש לך ערוצים בשפה שלך ובעצם כל מה שהיה לך ברוסיה אתה יכול למצוא פה+רמת חיים טובה יותר והטבות?

כמו שכבר אמרתי בהודעה אחרת שלי פה, דור ראשון בארץ אף פעם לא יטמה בצורה מלאה, כל דור שבא אחריו יטמע יותר ויותר בחברה.

רמת חיים טובה? זה תלוי למה להשוות...

אפילו אנגלית הם לא צריכים לדעת.

אתה חי בארץ דמוקרטית נכון? :kopfpatsch:

שוב ציינתי שאני לא מכליל !!!!!!!!!!!

צר על מצב הורייך ואני משתתף בכאבך.אבל אני אספר לך חוויה מפחידה שעברתי וזה קבע אצלי דיעה נחצת לגבי הרוסים.קיבלתי לשמור איזה שבועיים על דירה

של חברים.אני וחברתי שמחנו וקפצנו לדירה לשבועיים.הדירה ממוקמת לא רחוק מהטכניון ומנווה שאנן.ליד הדירה ממש צמוד יש תחנת משטרה.באותו לילה בסביבות

2 4 בבוקר אני שומע צעקות.חברה שלי המשיכה לישון ואני מיד קמתי.ראיתי ושמעתי כמה חברה בני 18 19 רוסים שזרקו אבנים על התחנת משטרה וגם על הבניין

שהדירה שישנו בה נמצאת בו.באותו לילה לא ישנתי כלל !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.הייתי ער ושמרתי על הבית שהם לא יפרצו או משהו.

מעניין מאוד שאתה רואה ככה את הרוסים... למה כי לפני זמן מה היה בחדשות כתבה על אנשים שהרביצו לשוטרת.... ואמא שלהם עזרה! ותנחש מה?? הם לא רוסים....

ומי יורה במאבטחים במעדונים? גם רוסים נכון? :s07:

כמו כן מעניין למה שוטרים אף פעם לא משאירים ניידת בקרית ים ד' לבד... אתה יודע למה? כי הם יודעים שהם יבואו לגלגלים מפונצ'רים, ותנחש מה? זה לא שכונה עם אוכלוסיה רוסיה...

אז זכותי לומר את מה שאני חושב על הרוסים.אתה יכול לקחת את זה בפרופורציה או לא.החברה האלה באותו לילה צרחו שתו וקיללו יפה מאד את המשטרה ואת

ישראל....אני מבין קללות ברוסית..ומפה השאלה שלי למה הם פה ?????

למה כאלה אנשים אלימים ומגעילים חיים בתוכנו ?????????.

ואם רע לך להם למה אתה הם כל אחד אחר לא חוזר לרוסיה שאתם הם כל כך אוהבים את התרבות השפה והמנטליות.הרי את אתם לא ממש אוהבים...

אתם פה מטעמי נוחות לא??? - אני מדבר אליך בכלליות לא באופן אישי.

"למה? למה אני חי במדינה מזדיינת זאת, למה אני? למה נולדתי פה בכלל? מה עשיתי שאני צריך לבזבז 3 שנים בצבא?! למה אני צריך לתרום למדינה?! מה המדינה תרמה לי?!" זה משפט שתשמע אותו הרבה בקרב הנוער הישראלי... שהם לא מעולי רוסי כמובן....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...