איבוד צביון יהודי במדינת ישראל - עמוד 16 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איבוד צביון יהודי במדינת ישראל

avidan28

Recommended Posts

These numbers include all those who consider themselves Jews whether or not affiliated, and, with the exception of Israel's Jewish population, do not include those who do not consider themselves Jews or who are not Jewish by halakha. The total world Jewish population, however, is difficult to measure. In addition to halakhic considerations, there are secular, political, and ancestral identification factors in defining who is a Jew that increase the figure considerably.[3]
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 234
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כי זו אזרחות אמרקנית? אני לא מדבר על דרכים לקבל אזרחות. אני מדבר על כך שיהדות היא דת "והעם היהודי" הוא בעצם אנשים בני אותה דת.

ההלכה נחשבת למקור הקובע מבחינת מי?בדיוק מבחינת אלו שרואים בה ככזו.מבחינת הרבה מאוד אנשים שהיא ממש לא מקור סמכותי.למה שלא נהלך על פי דרישות ילד בן 5 מאוסטרליה?למה שהוא לא יהיה מקור סמכותי-עליון כמו ההלכה?

יש חוקים והגדרות תקניות של "העולם הגדול"והן אלו שקובעות.הרי מה, לפי הדת העולם קיים כמה 6000 שנים?זאת אומרת שאני אמור ללכת לפי הדת בגלל שזה מקור "סמכותי" מבחינתך?

חפרן.

קראת בכלל את התגובה שלי?

כמו שאמרתי, אתה טוחן מים.

אז מה אם זו אזרחות אמריקנית? מי קבע שהם יקבעו מי אמריקני ומי לא?

אני אנסה לכתוב את זה בצורה מובנת יותר;

1. ההלכה קובעת שיהודי הוא בן להורים יהודיים או גר.

2. תפיסה זו מקובלת על רוב האנשים.

מסקנה: תפיסה זו היא הנורמה וקובעת.

ההלכה נחשבת למקור קובע בעיניין זה לפי הרוב - זו הנורמה, אחרת, מדוע לדעתך נקבע חוק השבות וחוקים רבים אחרים על בסיס זה?

אך כמובן, אחד יכול לבוא ולהגיד שהוא לא מסכים עם ההלכה - יהודי מבחינתו הוא כל אדם עם אף.

מי אמר ש"חוקי העולם הגדול" המפורסמים שלך הם אלו שקובעים? אתה סותר את עצמך.

כמו שאתה רואה, אין תשובה, אלו הנחות יסוד ותוכל לבוא ולברבר לנצח, בסופו של דבר, מבחינה כללית, התפיסה ההלכתית מקובלת.

מבחינת פרטית, מן הסתם זה קשור בתפיסה הפרטית של כל אדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רון פול אתה טוחן מים לשווא , אם תבוא לחרדי מברוקלין ,שלא היה אפילו פעם אחת בישראל , ותגיד לו :

"אתה לא שייך לעם :-\ "

אז יש שתי אפשרויות :

1 . או שהחרדי הנ"ל יכבוש את יצרו , שנאמר "איזהו גיבור הכובש את יצרו " ויתעלם ממך ....

2. שהחרדי יגיד " סלח לי ריבונו של עולם " ויזרוק עליך נעל :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רון פול אתה טוחן מים לשווא , אם תבוא לחרדי מברוקלין ,שלא היה אפילו פעם אחת בישראל , ותגיד לו :

אז יש שתי אפשרויות :

1 . או שהחרדי הנ"ל יכבוש את יצרו , שנאמר "איזהו גיבור הכובש את יצרו " ויתעלם ממך ....

צודק לחלוטין, למרות שאני לא בטוח בנוגע למה החרדי מברוקלין יעשה http://www.urbandictionary.com/define.php?term=ninjew.

מיהו יהודי זו סה"כ מוסכמות, להתווכח על זה זה בדיוק כמו להתווכח על מה זה ריבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חפרן.

קראת בכלל את התגובה שלי?

כמו שאמרתי, אתה טוחן מים.

אז מה אם זו אזרחות אמריקנית? מי קבע שהם יקבעו מי אמריקני ומי לא?

אני אנסה לכתוב את זה בצורה מובנת יותר;

1. ההלכה קובעת שיהודי הוא בן להורים יהודיים או גר.

2. תפיסה זו מקובלת על רוב האנשים.

מסקנה: תפיסה זו היא הנורמה וקובעת.

ההלכה נחשבת למקור קובע בעיניין זה לפי הרוב - זו הנורמה, אחרת, מדוע לדעתך נקבע חוק השבות וחוקים רבים אחרים על בסיס זה?

אך כמובן, אחד יכול לבוא ולהגיד שהוא לא מסכים עם ההלכה - יהודי מבחינתו הוא כל אדם עם אף.

מי אמר ש"חוקי העולם הגדול" המפורסמים שלך הם אלו שקובעים? אתה סותר את עצמך.

כמו שאתה רואה, אין תשובה, אלו הנחות יסוד ותוכל לבוא ולברבר לנצח, בסופו של דבר, מבחינה כללית, התפיסה ההלכתית מקובלת.

מבחינת פרטית, מן הסתם זה קשור בתפיסה הפרטית של כל אדם.

מן הסתם קראתי את התגובה שלך אחרת לא הייתי מצטט אותה ועונה עליה.

מאיפה לך לדעת שהתפיסה זו מקובלת על רוב האנשים? אתה לא יודע, אתה מסלף "עובדות" כדי שיתאימו לטיעונים שלך.

אתה תמיד מקבל את דעת הרוב כנורמה מקובלת שיש לציית וללכת לפיה? להזיכר לך שרק לפני 60 שנה בדיוק אותה נורמה חברתית ניסתה להשמיד את אותם האנשים שאתה מכנע "העם שלי"?

מדוע נקבעו חוקים בישראל על פי ההלכה?

מסיבות מאוד פשוטות של היא מדינה גזענית ומפלגות דתיות שאין להן בעיה להפר את הדמוקרטיה נמצאות בכנסת ודוחפות לכיוונים אליו. אלו הן 2 הסיבות העיקריות למה קיימים חוקים על בסיס דתי בישראל.

זה לא קשור למה כל אחד חושב. יש הגדרות בסיסיות.כמו אף זה אף ולא רגל. כך יהדות היא דת ולא סוג של מסך מחשב.

אז יש שתי אפשרויות :

אני ממש "משקשק" מחרידי, פיכסה.

מבחנתי הם הרפש שבבני האדם ,הם וכל שאר הפאנטים הדתים מכל הדתות.בכל הזדמנות אני בז להם וכן גם פנים מול פנים ולא מול המסך, ולא אני לא ממש ערס "שמתגא" במעשים שלו.אין בזה שום גאווה סך הכל השנאה העזה שלי לאנשים שפלים כמוהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שיש קשר.אם אני למשל נוצרי ואמיר את דתי ליהדות אני יהיה יהודי.יש 2 דרכים או האחת אני יהיה יהודי אבל לא על פי ההלכה או אני אעשה גיור ואז גם לפי ההלכה אני יהיה יהודי.

אם אני זוכר נכון, לפי ההלכה, אתה יהודי רק אם עברת גיור ואורח החיים שלך הוא כשל יהודי מאמין.

Dr ron paul- אתה חולק קוי דמיון מדאיגים עם משתמש לשעבר- Classified

אני מקוה שאתם לא אותו אדם.

בדיוק חשבתי על זה בזמן קריאת ההודעה שלך.

אני ממש "משקשק" מחרידי, פיכסה.

מבחנתי הם הרפש שבבני האדם ,הם וכל שאר הפאנטים הדתים מכל הדתות.בכל הזדמנות אני בז להם וכן גם פנים מול פנים ולא מול המסך, ולא אני לא ממש ערס "שמתגא" במעשים שלו.אין בזה שום גאווה סך הכל השנאה העזה שלי לאנשים שפלים כמוהם.

אתה מעורר בי בחילה. ואני אומר את זה בתור אתאיסט, לא "אוהד דוסים". כל כך הרבה שנאה ובורות בבנאדם אחד לא ראיתי בחיים.

הדבר היחיד שלמדתי מההודעות שלך בדיון הזה הוא שלוגיקה זה לא הצד החזק שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני זוכר נכון, לפי ההלכה, אתה יהודי רק אם עברת גיור ואורח החיים שלך הוא כשל יהודי מאמין.

בדיוק חשבתי על זה בזמן קריאת ההודעה שלך.

אתה מעורר בי בחילה. ואני אומר את זה בתור אתאיסט, לא "אוהד דוסים". כל כך הרבה שנאה ובורות בבנאדם אחד לא ראיתי בחיים.

הדבר היחיד שלמדתי מההודעות שלך בדיון הזה הוא שלוגיקה זה לא הצד החזק שלך.

נכון, על פי ההלכה.

מעורר בחילה? אי אי אי. מה קרה? אתה אוהב חרידים? לא? אז מה אמרתי שהוא כל כך גרוע שמעורר אצלך בחילה?

לוגיקה היא דווקא הצד החזק שלי.

ד"ר רון פאול :) כבר היה אחד כמוך , שסיים את חייו ככה :

%D7%98%D7%99%D7%A9%20%D7%97%D7%A8%D7%93%D7%99%20%D7%9B%D7%94%D7%A0%D7%90.JPG

רבי עקיבא בצעירותו " מי יתן לי תלמיד חכם , ואנשך אותו נשיכה של חמור "

מתי אתה בא לבני ברק ? ;D

מתי שיבנו כלוב גדול מספיק :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...