איבוד צביון יהודי במדינת ישראל - עמוד 15 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איבוד צביון יהודי במדינת ישראל

avidan28

Recommended Posts

אם אתה לא מאמין באלוהים אז אתה יהודי כמו שאני בנוי מלאבה מותכת ואני לא.

יהדות זו דת בלבד.אם אינך מאמין בה אז אתה לא יהודי.זה שיש מנהגים וכו תחת היהדיות ולכן יש הקוראים לזה תרבות זה עדיין ממוצא דתי.

השאלה זה האם השמש מסתובבת סביב או סביב השמש :kopfpatsch:

:screwy: :screwy: :screwy:

אתה יודע, אני מתחיל לתהות אם אתה בכלל קורא את התגובות כאן.

אל.

כפי שאתה רואה, האורגניזם הזה נכשל בניצול כל התכונות העילאיות שפיתח ההומו ספיינס במהלך קיומו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 234
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הנקודה היא שגם אנחנו וגם הדרוזים הם גזע.

ולמען האמת... כן, זה לא שונה.

אני פשוט אדם ילדותי שחייב להגיד את המילה האחרונה גם אם אין בה צורך.

בסדר, אז אני אהייה אדם בוגר ולא אגיב לזה ;)

:screwy: :screwy: :screwy:

אל.

כפי שאתה רואה, האורגניזם הזה נכשל בניצול כל התכונות העילאיות שפיתח ההומו ספיינס במהלך קיומו.

*במהלך התפתחותו... משהו קיים לא יכול להשתנות... או משהו כזה.......

אני חושב שהדיון הזה מיצה את עצמו.

דברים מתחילים לחזור על עצמם והויכוח מתקדם לשום מקום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטט מ bash שאני אומר-

I'm going to get rich by inventing a device that lets you stab people in the eye over the web.

במילים אחרות-

הדיון הזה מיצה את עצמו והדרדר לויכוח חסר טעם. הגיע הזמן לנעול X:

Dr ron paul- אתה חולק קוי דמיון מדאיגים עם משתמש לשעבר- Classified

אני מקוה שאתם לא אותו אדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה שלערבים יש תעודת זהות כחולה ויש להם לצערי גם הגדרה של ישראלים זה לדעתי הבולשיט שבבולשיט, כי לערבים יש תעודת זהות ישראלת רק בגלל שלערבים יש הרבה ילדים, ותעודת זהות כחולה נותנת להם יותר כסף מביטוח לאומי.

בשבילם תעודת זהות כחולה זה גם אישור עבודה ולא שום דבר יותר מיזה. ש ה' ישרוף את כולם.....

רק שתדעי שהם מעדיפים את ירושלים כבירת פלסטין ואם היית נותנת לאותם חבר'ה לקחת את ירושלים הם היו עושים את זה בכיף ולא יזיז להם אם יהודים ייהרגו בדרך.

גם לי יש בעבודה שני ערבים, וגם אני מחייך להם חיוכים מזוייפים בבוקר. אמן שמחר בבוקר תדרוס את שניהם משאית.

תראה אני אומנם לא מחייכת חיוך מזוייף כי אני יודעת שיש אנשים בניהם שמוכנים לחיות כאנשים

ורוצים שלום וגם להם בדיוק נמאס מהמלחמה הבלתי סופית הזאת,

ויש גם בני זונות שאמן ובאמת ימותו או יותר טוב שלא ימותו שיחיו ויסבלו ושאלוהים יעניש אותם בעולם הבא! :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה כותב זה שטויות במיץ

אתה יכול להאמין באלוהים עד מחר ועדיין לא תהיה יהודי, אין קשר.

כמובן שיש קשר.אם אני למשל נוצרי ואמיר את דתי ליהדות אני יהיה יהודי.יש 2 דרכים או האחת אני יהיה יהודי אבל לא על פי ההלכה או אני אעשה גיור ואז גם לפי ההלכה אני יהיה יהודי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא מאמין באלוהים אז אתה יהודי כמו שאני בנוי מלאבה מותכת ואני לא.

יהדות זו דת בלבד.אם אינך מאמין בה אז אתה לא יהודי.זה שיש מנהגים וכו תחת היהדיות ולכן יש הקוראים לזה תרבות זה עדיין ממוצא דתי.

נכון, כמובן שאין טעם להשוות הרי נמצאת ביקום אחר בעל חוקים משלו.

השאלה זה האם השמש מסתובבת סביב או סביב השמש :kopfpatsch:

יהדות זה עם!

הדת היא דת משה וישראל! אתה לא רוצה להבין??

יהודי זה מישהו שקשור למסורת שלו, לאו דווקא דת....

וLeonBello

אנחנו והדרוזים מאותו גזע אם אני לא טועה

שנינו מהגזע השמי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שיש קשר.אם אני למשל נוצרי ואמיר את דתי ליהדות אני יהיה יהודי.יש 2 דרכים או האחת אני יהיה יהודי אבל לא על פי ההלכה או אני אעשה גיור ואז גם לפי ההלכה אני יהיה יהודי.

אם אתה לא יהודי אתה יכול להאמין באלוהים עד יומך האחרון אבל יהודי לא תהיה.

לחילופין אם נולדת לאם יהודיה תמות כיהודי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה סותר את עצמך.

הלכות גיור הן חלק מן הדת היהודית - אם לא תקבל אותן, קיבלת על עצמך דת, נחמד מאוד, תקרא לה איך שתקרא - היא לא היהדות.

אין דבר כזה בקבוצה אתנו-דתית כמו היהדות "יהודי לא לפי ההלכה", יהודי הוא או בן לאימא יהודייה, או אדם שקיבל על עצמו את היהדות (ולא חלקים נבחרים).

וLeonBello

אנחנו והדרוזים מאותו גזע אם אני לא טועה

שנינו מהגזע השמי

אנחנו הגזע היהודי שהוא חלק מן הגזע השמי שהוא חלק מן הגזע האנושי... אתה מבין את הרעיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהדות זה עם!

הדת היא דת משה וישראל! אתה לא רוצה להבין??

יהודי זה מישהו שקשור למסורת שלו, לאו דווקא דת....

יהדות זו דת.

"Judaism (Hebrew: י?ה?דו?ת) is the religion" כל המסורת היהודית מבוססת על הדת.

אם אתה לא יהודי אתה יכול להאמין באלוהים עד יומך האחרון אבל יהודי לא תהיה.

לחילופין אם נולדת לאם יהודיה תמות כיהודי.

מבחינת מי אני לא יהיה יהודי?

מבחינת מי אני ישאר יהודי אם נולדתי לאם יהודיה ואמיר את דתי?

אתה סותר את עצמך.

הלכות גיור הן חלק מן הדת היהודית - אם לא תקבל אותן, קיבלת על עצמך דת, נחמד מאוד, תקרא לה איך שתקרא - היא לא היהדות.

אין דבר כזה בקבוצה אתנו-דתית כמו היהדות "יהודי לא לפי ההלכה", יהודי הוא או בן לאימא יהודייה, או אדם שקיבל על עצמו את היהדות (ולא חלקים נבחרים).

אם אני אעבור גיור אני יהיה יהודי לכל דבר ועניין על פי ההלכה.זאת אומרת שלפי השקפת עולם של כמה כאן שמסתמכים על ההלכה אני יהיה שייך "לעם היהודי".

מה זה גיור?

"גיור הוא הליך של המרת דתו של אדם ליהדות."

זאת אומרת שאם אני נורצי ואני ממיר את דתי ליהדות אני נהפך לחלק מן "העם היהודי" ומכאן יהדות היא דת. שאליה שייכת אלו המאמינים בה.

החוקים שההלכה קובעת אינם אוניברסלים ולכן זה שיש חוקים של ההלכה לא אומרת שעל פיהם צריך העולם האנושי לפעול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהדות זו דת.

"Judaism (Hebrew: י?ה?דו?ת) is the religion" כל המסורת היהודית מבוססת על הדת.

מבחינת מי אני לא יהיה יהודי?

מבחינת מי אני ישאר יהודי אם נולדתי לאם יהודיה ואמיר את דתי?

אהבתי את איך שאתה מצטט דברים בצורה שהם יתאימו לך, אולי עוד יצא ממך עיתונאי.

"Judaism (Hebrew: י?ה?דו?ת) is the religion of the Jewish people"

"מבחינת מי אני אשאר אדם לבן אם אמיר את דתי?"

זה הגיוני בערך כמו מה שאמרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

, based on principles and ethics embodied in the Hebrew Bible (Tanakh) and the Talmud.

תגיב לכל ההודעה שלי ולא לחלק הנבחר ממנה.

מה שאתה מצטט רק מוכיח את כל מה שאני אומר לאורך הדיון הזה. יהדות היא דת והשייכת אל "העם היהודי" הם אותם אנשים אשר מקבלים על עצמם את הדת הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הטיעון המנצח שלך? :lol:

תגיב לכל ההודעה שלי ולא לחלק הנבחר ממנה.

בשמחה.

ואגב, לא הגבתי ל"חלק נבחר" מן ההודעה שלך:

ציטוט של: Dr. Ron Paul ב היום בשעה 13:40:00

« שינוי אחרון: היום בשעה 13:43:59 על ידי Dr. Ron Paul »

בכל אופן, לעיניין - למרות שאני מתחיל לתהות מה הטעם.

אם אני אעבור גיור אני יהיה יהודי לכל דבר ועניין על פי ההלכה.זאת אומרת שלפי השקפת עולם של כמה כאן שמסתמכים על ההלכה אני יהיה שייך "לעם היהודי".

מה זה גיור?

"גיור הוא הליך של המרת דתו של אדם ליהדות."

זאת אומרת שאם אני נורצי ואני ממיר את דתי ליהדות אני נהפך לחלק מן "העם היהודי" ומכאן יהדות היא דת. שאליה שייכת אלו המאמינים בה.

החוקים שההלכה קובעת אינם אוניברסלים ולכן זה שיש חוקים של ההלכה לא אומרת שעל פיהם צריך העולם האנושי לפעול.

ברור שתהיה יהודי לפי ההלכה! היהדות היא קבוצה אתנו-דתית, זהו העיניין כאן, ההלכה היא חלק בלתי נפרד מן היהדות.

לפי ההלכה והנורמה, יהודי הוא אחד מהשניים;

1. בן להורים יהודיים (הקטע של ה"אתנו").

2. אדם שקיבל על עצמו את היהדות (הקטע של ה"דתית").

אם אני מבין אותך, ההנחות שלך הן כאלה;

1. ההלכה היהודית קובעת מיהו יהודי.

2. ההלכה אינה תקפה על מי שאינו רואה בה כמקור סמכותי.

מסקנה: יהודי שלא מאמין בהלכה אינו יהודי, מכיוון שחוקי ההלכה אינם תקפים עליו.

מדוע שארה"ב תחליט למי מגיע להיות אזרח ולמי לא?

מי אנחנו שנחליט מי יהודי ומי לא (לחוק השבות, לדוגמא)?

כאן אתה כבר נכנס להנחות יסוד - שזו טחינת מים אחת גדולה, כמו שאתה יודע, היהדות האורתודוקסית והיהדות הרפורמית מתווכחות על כך כבר שנים.

ההלכה נחשבת למקור הקובע מכיוון שככה נהוג מתחילת קיומה של היהדות. וזהו. ככה נהוג וככה הוחלט, בין אם אתה מקבל את ההלכה כמקור סמכותי או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדוע שארה"ב תחליט למי מגיע להיות אזרח ולמי לא?

מי אנחנו שנחליט מי יהודי ומי לא (לחוק השבות, לדוגמא)?

כאן אתה כבר נכנס להנחות יסוד - שזו טחינת מים אחת גדולה, כמו שאתה יודע, היהדות האורתודוקסית והיהדות הרפורמית מתווכחות על כך כבר שנים.

ההלכה נחשבת למקור הקובע מכיוון שככה נהוג מתחילת קיומה של היהדות. וזהו. ככה נהוג וככה הוחלט, בין אם אתה מקבל את ההלכה כמקור סמכותי או לא.

כי זו אזרחות אמרקנית? אני לא מדבר על דרכים לקבל אזרחות. אני מדבר על כך שיהדות היא דת "והעם היהודי" הוא בעצם אנשים בני אותה דת.

ההלכה נחשבת למקור הקובע מבחינת מי?בדיוק מבחינת אלו שרואים בה ככזו.מבחינת הרבה מאוד אנשים שהיא ממש לא מקור סמכותי.למה שלא נהלך על פי דרישות ילד בן 5 מאוסטרליה?למה שהוא לא יהיה מקור סמכותי-עליון כמו ההלכה?

יש חוקים והגדרות תקניות של "העולם הגדול"והן אלו שקובעות.הרי מה, לפי הדת העולם קיים כמה 6000 שנים?זאת אומרת שאני אמור ללכת לפי הדת בגלל שזה מקור "סמכותי" מבחינתך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...