איבוד צביון יהודי במדינת ישראל - עמוד 13 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איבוד צביון יהודי במדינת ישראל

avidan28

Recommended Posts

יהודי נולד יהודי. גם אם אני אתנצר או אתאסלם אני אשאר יהודי עם דת אחרת.

בישראל חי העם היהודי ומיעוט של ערבים.

להיות ישראלי פירוש הדבר להחזיק באזרחות ישראלית.

יהודי נולד יהודי על פי ההלכה בלבד. זאת אומרת שהוא לא נולד יהודי.

אם אתה תתנצר אתה תיהיה ישראלי נוצרי ולא יהודי.

יש גם מכשפים וגריפונים?

איך לא? הרי בהארי פוטר כתוב שהם קיימים!

:kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 234
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וואו כמה אתה מפגר...

המאפיה עצמה לא צריכה להימכר לגויים בשום מקרה, החוק קובע שעל כל מאיפה שמעוניינת בחותם כשרות לפנות מתחומה את כל החמץ בזמן, זה הכל. הפתרון הנוח ביותר הוא למכור את כל התכולה לגויים.

לא יודע מה איתכם, את הלחם והפיתות שלי אני קונה במאפיה במנשיע :P

גויים או לא גויים, הפיתות שם בקוטר חצי מטר כל אחת, הם מכינים את החלה הכי טעימה שיצא לי לטעום, והכי חשוב-

לא משנה איזה כמויות תקנה, תמיד זה מסתכם ב 21 שקל :smile1:

מי רשם שהמאפייה צריכה להמכר ???

ומה נוח בזה? למה בעלי המאפיות צריכים את הכאב ראש הזה? למה זה טוב? בשביל לקבל איזה חתיכת נייר? טוב שלא כותבים שם OWNED certificate...

איפה זה מנשיע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהודי נולד יהודי על פי ההלכה בלבד. זאת אומרת שהוא לא נולד יהודי.

אם אתה תתנצר אתה תיהיה ישראלי נוצרי ולא יהודי.

לא, אני אשאר יהודי גם אם אני אתנצר אם אתאסלם. בדיוק כמו שאני יהודי גם אם אני אתאיסט.

אני אהיה נוצרי כי להיות ישראלי זה להחזיק באזרחות ישראלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המאפיה עצמה לא צריכה להימכר לגויים בשום מקרה, החוק קובע שעל כל מאיפה שמעוניינת בחותם כשרות לפנות מתחומה את כל החמץ בזמן, זה הכל. הפתרון הנוח ביותר הוא למכור את כל התכולה לגויים.

לא יודע מה איתכם, את הלחם והפיתות שלי אני קונה במאפיה במנשיע :P

גויים או לא גויים, הפיתות שם בקוטר חצי מטר כל אחת, הם מכינים את החלה הכי טעימה שיצא לי לטעום, והכי חשוב-

לא משנה איזה כמויות תקנה, תמיד זה מסתכם ב 21 שקל :smile1:

את הקטע עם המאפיות אני יודע ממקור ראשון, וגם שאלתי על זה דקה לפני כתיבת ההודעה ליתר ביטחון - הכל נמכר (למשך תקופת החג).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אני אשאר יהודי גם אם אני אתנצר אם אתאסלם. בדיוק כמו שאני יהודי גם אם אני אתאיסט.

לפי ההלכה כן. לפי כללי העולם האמיתי ,אתה לא.

אם ההלכה היא מקור סמכותי מבחינתך זה רק מעיד על אישיותך.

כי להיות רוסי או צרפתי זה לא להחזיק באזרחות רוסית או צרפתית בהתאמה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי ההלכה כן. לפי כללי העולם האמיתי ,אתה לא.

אתה טיפש.

ברור שהיהדות מוחלטת לפי ההלכה היהודית. אנחנו קבוצה אתנו-דתית, אחרי הכל.

כולנו סובלים מאותם דפקטים גנטיים וכשמנסים להשמיד אותנו לא עושים סלקציות, אנחנו לא יכולים לפחות לראות את עצמנו כעם? Emo24.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה גם לא הכי מדוייק כי מבחינה אתנית אנחנו שמים, אבל אם אתה לוקח בחשבון שהיהדות מוגדרת לפי ההורים , אז אפשר להגיד שיהודים הם גם קבוצה אתנית...

בעיקרון יהודים הם קבוצה שבהעדר מכנה משותף אחר בתקופה שבה היינו מפוזרים בכל העולם וההתנכלויות של הסביבה על הרקע הדתי (נוצרים בטענה שרצחנו את ישו ומוסלמים כי הם סתם נבלות), התאחדה סביב העניין הדתי, שבנוסף לקטע של אמונה באלוהים הגדיר שאיפות לאומיות כגון השאיפה למדינה בשטח , דבר שיאפשר חופש פולחן, הגנה ועצמאות כלכלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מה שהבנת מדברי זה שאני מתייחס להלכה כמקור סמכותי, זה רק מוכיח את מה שממילא כל הפורום כבר חושב עלייך.

כושי ברוסיה הוא לא רוסי, הוא כושי, עם אזרחות רוסית. הוא לא חלק מהעם הרוסי.

בדיוק כמו שיש ערבי ישראלי ויהודי ישראלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה גם לא הכי מדוייק כי מבחינה אתנית אנחנו שמים, אבל אם אתה לוקח בחשבון שהיהדות מוגדרת לפי ההורים , אז אפשר להגיד שיהודים הם גם קבוצה אתנית...

בעיקרון יהודים הם קבוצה שבהעדר מכנה משותף אחר בתקופה שבה היינו מפוזרים בכל העולם וההתנכלויות של הסביבה על הרקע הדתי (נוצרים בטענה שרצחנו את ישו ומוסלמים כי הם סתם נבלות), התאחדה סביב העניין הדתי, שבנוסף לקטע של אמונה באלוהים הגדיר שאיפות לאומיות כגון השאיפה למדינה בשטח , דבר שיאפשר חופש פולחן, הגנה ועצמאות כלכלית.

מבחינה אתנית אנחנו יהודים - שמשתייכים לקבוצה השמית.

וברור שאנחנו קבוצה אתנית, זה הרעיון של קבוצה אתנו-דתית.

מה שאיחד אותנו בתור עם לא היה רק הדת - אלא המקור.

כל גניאולוג חובב ישמח לספר לך שגם אתה, גם ה"תימני" ממול וגם הרופא ה"רוסי" הגעתם מאותן המשפחות, מאותו המקום וכמעט זהים מבחינה גנטית (גזע - במילים אחרות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מה שהבנת מדברי זה שאני מתייחס להלכה כמקור סמכותי, זה רק מוכיח את מה שממילא כל הפורום כבר חושב עלייך.

כושי ברוסיה הוא לא רוסי, הוא כושי, עם אזרחות רוסית. הוא לא חלק מהעם הרוסי.

בדיוק כמו שיש ערבי ישראלי ויהודי ישראלי.

אתה אמרת שאם תמיר את דתך עדיין תיהיה יהודי לא? התשובה כן.על מה אתה מבסס את התשובה שלך? על ההלכה כי על פיה אתה תישאר יהודי.זאת אומרת שאתה מתבסס על ההלכה אם את זה לא הצלחת להבין אתה רק מוכיח את מה שאני חושב עליך.

מישהו שהגיע מאפריקה לרוסיה וקיבל אזרחות רוסית הוא רוסי לכל דבר ועניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אמרת שאם תמיר את דתך עדיין תיהיה יהודי לא? התשובה כן.על מה אתה מבסס את התשובה שלך? על ההלכה כי על פיה אתה תישאר יהודי.זאת אומרת שאתה מתבסס על ההלכה אם את זה לא הצלחת להבין אתה רק מוכיח את מה שאני חושב עליך.

מישהו שהגיע מאפריקה לרוסיה וקיבל אזרחות רוסית הוא רוסי לכל דבר ועניין.

השכל שלך בהפסקת קפה או משהו?

ואם דרוזי יתנצר, הוא יפסיק להיות דרוזי? לא. כי דרוזי זה הגזע שלו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתה מבסס את התשובה שלך? על ההלכה כי על פיה אתה תישאר יהודי.

אתה לא תכניס לי מילים לפה. לא כתבתי את המילה "הלכה" פעם אחת בכל הדיון הזה.

גם אם אני אחליף דתית, אני אשאר חלק מהעם היהודי, גם אם אני רוצה וגם אם לא.

ההלכה לא מעניינת אותי ואני לא בקיא בה בכלל.

אם את זה לא הצלחת להבין אתה רק מוכיח את מה שאני חושב עליך.

ביום שתפסיק להסיק מסקנות שנובעות מהכנסת מילים לפה של אנשים - יתייחסו אלייך יותר ברצינות. טיפ קטן לאדם קטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא כתבתי שכתבת "הלכה" כתבתי שאתה מתבסס עליה. גם אם אינך יודע זאת.כי כל החוקים האלו של מי יהודי ומי לא (חוקים אותם הרוב פה רואים כנכונים)לקוחים מההלכה.אם תחליף ברגע זה את דתך למשל לנצרות אתה תישאר ישראלי זה העם שלך.על פי מאמיני הדת היהודית אתה גם תישאר יהודי אבל לא לפי כל האחרים.

בעולם הגדול ולא בפורום הקטן, כאן מתייחסים אלי ברצינות רבה. אני מבטיח לך שאם תיכנס לפורום של נאו-נאצים גם אליך יתייחסו חלק/רוב מגולשי הפורום באיך שאתה חושב שמתייחסים אלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...