גיבורים/Heroes - ושיהיה דיון רשמי, אה? - עמוד 22 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גיבורים/Heroes - ושיהיה דיון רשמי, אה?

moonjib

Recommended Posts

ספויילרים

הסוף של נתן מאכזב?? וניקי?

אני לא יודע על מה אתם מדברים, אני אישית מאד שמח לראות התפתחויות כאלה. בניגוד ללוסט למשל, שלוש עונות עברו ועדיין הכל נשאר (כמעט) אותו דבר, הם לא מפחדים לעשות כאן שינויים דרמטיים.

שהרגו את אלחנדרו? זה היה מעולה. עכשיו ניקי ונתן? לפי דעתי זה בדיוק כמו שצריך. אני מקוודה שלא יחזירו אף אחד מהם, כמו שעשו עם נוח.

גם הסוף של אדם היה טוב. סגור סופית, חתיכת עונש.

הדברים שבאמת לא אהבתי זה החזרה לסיילר והcompany. היו לכולם כל כך הרבה הזדמנויות להפיל אותם, נתן מול אמא שלו, פיטר, לא חסר. אבל הם לא עשו שום דבר בתכל'ס. נראה כאילו העונה השלישית הולכת להיות בדיוק כמו הראשונה.

בכל מקרה- אחלה עונה. התחילה קצת חלש אבל התאפסה על עצמה מהר מאד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 361
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

~ספויילר~

מאז שסיילר הצטרף למאיה ואלחנדרו ציפיתי שסיילר יחסל אותו כמה שיותר מהר, אבל ניית'ן הוא... הוא... וגם ניקי. בדיוק אותו הדבר. אם כבר חיסלו אותם, אז אולי באמת עדיף שישארו ככה. אבל חבל לי עליהם. דמויות מעולות.

הסוף של אדם באמת טוב. למרות שאני לא בטוח שאפשר לקרוא לזה "סוף", אבל מילא.

זה היה רק עניין של זמן עד שסיילר יקבל את הכוחות שלו. זה שהוא ניצל מהחרב מהתחלה באמת היה קצת מאכזב. אבל זה לא בא בהפתעה. בעונה הראשונה רואים שהוא נכנס לביוב בסוף הפרק האחרון.

מי עוד בתיאוריה שנוח ירה בניית'ן? נראה קצת דומה (עד כמה שאפשר לראות את הדמות שהלכה משם) והוא בדיוק אחרי 'הסכם' עם החברה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא לי זה הזכיר את סיילר עם אותו עיצוב שיער, אבל נראה

אחלה סיום, סוף סוף הרגו את ניקי (הדמות הכי מעצבנת בסדרה) וההרג של ניית'ן היה מוצדק, ממילא הוא לא מילא תפקיד חשוב בסדרה.

מישהו יודע מתי חוזרים לעונה שלישית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשבה הראשונית שלי הייתה סיילר, אבל אז כשראו את אמא-פטרלי מדברת בטלפון זה היה ברור שמדובר בעובד של הcompany. מה גם שאח"כ ראו את סיילר בסמטה פצוע לגמרי, אז לא ממש הגיוני שהוא היה גם שם.

נוח יהיה ניחוש הגיוני יותר. או פשוט שכיר של החברה, לא ממש עקרוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואו איזה פרק!!!

חבל שזה נגמר כ"כ מהר :(

משהו שעליתי עליו שנראה לי שהתסריטאים לא עלו עליו:

אם מישהו שמרפא את עצמו יכול למות מכדור בראש, איך זה שנוח בנט שכביכול קיבל כדור לראש הצליח להירפא מהדם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואו איזה פרק!!!

חבל שזה נגמר כ"כ מהר :(

משהו שעליתי עליו שנראה לי שהתסריטאים לא עלו עליו:

אם מישהו שמרפא את עצמו יכול למות מכדור בראש, איך זה שנוח בנט שכביכול קיבל כדור לראש הצליח להירפא מהדם?

כי אצל נוח מקור הכוח היה חיצוני...

בעצם עכשיו שאני חושב כל זה התסריטאים כן טעו...

למשל שקלייר נפלה והעץ נתקע לך בתוך הראש... ברגע שהוציאו אותו היא נרפאה (או אולי זה יעבוד גם עם הכדור?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שלא ברור ממש מה ההבדל בין הכוח של קלייר לאדם.

אם זה אותו כוח, הם יכלו פשוט להשתמש בדם של אדם בתור התרופה, אז כנראה שכן יש איזהשהו הבדל.

אמרו מתישהו לאורך הסדרה אם גם קלייר לא מתבגרת, כמו אדם? או מתבגרת לאט יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שאנג'לה פטרלי חושבת שכדור בראש מספיק, אבל היא פשוט טועה. נראה לי באמת שצריך יותר מזה כדי להרוג את אדם/פיטר/קלייר.

דרך אגב, אני מבין שכנראה בני-אלמוות (וספציפית אדם) לא צריכים לאכול גם כדי להתקיים. ובאמת הייתי מצפה שהירו פשוט יהרוג אותו, ולא ינסה להעניש אותו לנצח או משהו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...