גיבורים/Heroes - ושיהיה דיון רשמי, אה? - עמוד 20 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גיבורים/Heroes - ושיהיה דיון רשמי, אה?

moonjib

Recommended Posts

כמה טעויות לגבי תוכניות שישודרו:

גם The עונה שניה הייתה מאוד קצרה.

טעות. יש להם כמה פרקים כתובים, אבל סטיב קארל (מייקל) תומך בשביתת התסריטאים ולכן הוא המציא סיבה שבגללה הוא לא יכול לצאת מהבית. נראה לי שזה היה סרטן אשכים :smile1:

כרגע מאיימים לסגור את התוכנית אבל זה לא פרקטי כל עוד זה מזרים להם כסף (יצא אפילו משחק מחשב של האופיס FFS).

טעות נוספת לגבי ג'ריקו: ג'ריקו תוכננה להיות שישה פרקים (בקושי נתנו להם עונה שניה בכלל).

לגבי לוסט כבר אמרו שהיא תוכננה להיות 16 פרקים.

לגבי דקסטר כל העונה צולמה, אז אין בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 361
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני צריך משהו חדש לצפות ככה אני נוהג לצפות בהירוס וסמולויל(אני לא ממש בטוח למה) קיצור בזמן האחרון הסדרות שהתלהבתי מהן היו הירוס ורוזוול.

ואת פריסון ברייק ו יריחו הפסקתי לצפות באמצע העונות הראשונות..

מי שאהב את הסדרות האלו תגידו יש איזה קומדיה סקסית שאפשר לצפות? משהו מחרמן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לזה שמעליי... עקרות בית נואשות יש שם אחת... דוגמנית על במציאות יפהייפיה אמיתית... אני בעונה 2 הורדתי הכל יש 4 עונות כרגע הם בעונה 4 פרק 10 משו כזה...

הסוף לא היה טיפשי הוא היה מעצבן ומותח, לדעתי מה שייקרה זה שאיכשהוא פיטר יעצור את הירו ואז הם יתחיל לדבר, כי ראבאק... יש להם את כל הזמן שבעולם.... (לפיטר יש זמן נצחי אבל בלי שום קשר...)

פיטר והירו לא כל כך קרובים! אני שמתי לב שבעונה הראשונה כנראה הם (הכותבים) הצליחו לתת לנו אשליה שכל הגיבורים קרובים אחד לשני...

בעונה השניה הראו לנו תמצב האמיתי... האמת היא שרק ד"ר סורש התקרב לגיבורים ולאבא של קלייר...

בקיצור פיטר לא כל כך קרוב להירו.....

עוד משו נראה לי שאדם הוא פיסכופט.... כאילו בנאדם יש לך את כל הזמן שבעולם תנסה שהעולם יחיה גם איתך... אני לא מבין למה לו להרוג את כולם?! יש רק סיבה אחת שנראית לעין, והיא לגרום לזה שהוא וקלייר ישארו לבד ואז.... אחרי הכל הוא לא כל כך מכוער! והיא..... גם בוא נגיד שלא חסר לה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לול... איזה צעקה של ילדה קטנה הירו נתן בסוף... מה זה הייה אמור להיות? :silly:

לגבי ההמשך, אני חושב שהירו ילחם בפיטר, ופיטר ינסה לדבר איתו, והירו יסביר לו את כל מה שהוא יודע או אפילו יראה לו עתיד\ עבר.... אני מצפה לטוויסט...

אגב, יכול להיות שהירו ידבר עם אדם ויסדרו את העניין בינייהם בדרך זו או אחרת :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה?

עדיין לא יודעים מה קורה עם סיילר מאיה ואלחנדרו (אולי יחזור?)

לא יודעים מה הסיפור של אדם... לך תדע עם איזה עלילה היוצרים יעלו... בינתיים הם הצליחו להעלות כמה טוויסטים ורעיונות מאוד נחמדים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שאלחנדרו יחזור? הוא מת.. אף אחד לא הולך להחזיר אותו עם הדם של קלייר או משהו.

ועל איזה סיפור עם אדם אתה מדבר? אנחנו יודעים עליו פחות או יותר כל מה שצריך.

האמת כרגע לא נשאר הרבה מסתורין בסדרה. אנחנו יודעים פחות או יותר את הכוחות החשובים והמניעים השונים של כל אחת מהדמויות.

נשאר בעיקר לדעת מה הם יעשו עם זה ואיך זה יתפתח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שהבנתי, מאייה היא ה"מוות" ואלחנדרו ה"חיים"... כשהוא מרגיע את מאייה העיניים שלו נהיות לבנות והוא כאילו "סופג" את הכוח של מאייה... הכוחות שלהם לא ממש ברורים עדיין...

גם לא יודעים מה המניעים של אדם ואיך הוא יגיב להירו... גם דמות חדשה אמורה להכנס... לפי דעתי עוד יהייה מעניין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שזה אפשרי שאלחנדרו בןאלמוות, השאלה היא האם הטקטוק שהיה כאשר סיילר ומאיה התחבקו מחוץ לחדר שלו אחרי שהוא הרג את אלחנדרו סימל את חזרת הכוחות שלו? או פשוט את איך שהוא הבין איך מאיה "עובדת".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...