גיבורים/Heroes - ושיהיה דיון רשמי, אה? - עמוד 24 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גיבורים/Heroes - ושיהיה דיון רשמי, אה?

moonjib

Recommended Posts

ממבט ראשון נראה לי שפיטר (מהעתיד?) ירה בנייתן. לאחר התגובות הסתכלתי שוב וראיתי שהסיבה שחשבתי כך היא בגלל

צורת ההליכה של הדמות שמאוד מזכירה את צורת ההליכה של פיטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 361
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לי מקור של צפייה באינטרנט שמוכיח שיש עונה 3 (באיכות גרועה מאוד...) אני אשמח אם איזה אחרי פורום או משהו דומה יוכל לדבר איתי בפרטי כדי שאני ידע אם זה חוקי או לא ואם לפרסם פה או לא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שיש עונה 3.

או שמא אתה מתכוון שהעונה כבר קיימת?

אני מאמין שרובה קיימת כי בתקופת החגים בד"כ אי אפשר לעבוד [באופן נורמלי] ולכן הסדרות מוכנות לפני, חרף הפגרה, כי הפגרה בד"כ היא מפאת החגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוח של אדם\קלייר הוא חידוש תאים בקצב כמעט-מיידי. הזדקנות היא למעשה תהליך של הדרדרות בקצב הפעילות הויעילות של התאים וושגיאות בחלוקת התא. זה קורה בערך בשנות השלושים של בן האדם.

אדם\קלייר יתבגרו - אבל לא יזדקנו. גם לעולם לא יהיה להם סרטן או כל מחלה אחרת.

זה לא אומר שהם לא צריכים לאכול. להפך, הם צריכים כמות עצומה של אנרגיה בשביל שהתאים שלהם ימשיכו להתחדש בקצב גבוה כל כך.

עוד משהו, לדעתי - אם כל התאים בגוף שלהם ימותו, הם לא יוכלו להתחדש. אבל יש תאים בגוף שממשיכים להתקיים, גם מספר חודשים אחרי המוות.

למשל תאים שאחראים על צמיחת שערות וצפורניים (בן אדם שנפטר עדיין ממשיך להצמיח ציפורניים אפילו עד חודשיים לאחר המוות).

אבל כל זה רק בתיאוריה, אני לא מצפה מהוליווד להשקיע יותר מדי מחשבה בסדרת מד"ב שכזו...

כמעט כל מה שכתבת יכול להיות מתומצת במילה אחת: בולשיט.

1. כשאתה לא אוכל הגוף שלך מתחיל לשרוף את תאי השריר שבגוף על מנת לייצר אנרגיה להמשך החיים, אם לא תאכל מספיק זמן, לא יהיה לגוף מה לשרוף ולכן תמות. מכיוון שהגוף שלהם מחדש רקמות בצורה מיידית, לגוף שלהם לא תגמר האנרגיה לו הוא זקוק על מנת לחיות, ולכן, על פי התאוריה, הם יכולים להמשיך לחיות לנצח גם ללא אוכל.

2. כנ"ל לגבי האוויר. כאשר בנאדם נורמלי ייקבר חי בתוך קבר בשלב זה או אחר הוא ימות מחנק ו/או הרעלת פחמן דו חמצני. ללא חמצן התאים בגוף פשוט מתים ולכן הגוף מת, אבל אם התאים שלו מתחדשים באופן אוטומטי זה לא אמור לקרות. כנ"ל בנוגע להרעלת פחמן דו חמצני. הגוף שלהם חסין מפני כל סוג של רעל... אני לא חושב שיש להסביר עוד.

3. בנוגע לזה שהשיער והציפורניים ממשיכים לגדול אחרי המוות יש לי רק להגיד את זה: WTF?! מאיפה הקרצת את השטות הזאת? זה נראה לך הגיוני כשכתבת את זה?

הסיבה לכך שהשיער והציפורניים נראים כאילו הם גדלים אחרי המוות היא בגלל שהגוף מתצטמק[מכיוון שכל הדם בתוכו נעלם] ולכן נוצרת אשליה כאילו הציפורניים התארכו והשיער התארך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי שמעוניין להעשיר את חווית גיבורים, מצורפים 2 לינקים לסיפורים קצרים ומצויירים שמופצים מידי שבוע באתר NBC אשר רוכזו באדיבות משתמשי ויקיפדיה:

עונה 1:

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Heroes_graphic_novels_%28Season_One%29

עונה 2:

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Heroes_graphic_novels_%28season_2%29

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכוון שהיא לא רק קיימת אלא שאפשר כבר לראות אותה באופן ישיר מהאינטרנט בסיגנון אני צריך לדעת אם זה תוכן חוקי או לא כדי שאוכל להעלות את זה...

מצטער אי אפשר באמת ליראות אותה באופן ישיר הייתה לי אי הבנה קטנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמעט כל מה שכתבת יכול להיות מתומצת במילה אחת: בולשיט.

1. כשאתה לא אוכל הגוף שלך מתחיל לשרוף את תאי השריר שבגוף על מנת לייצר אנרגיה להמשך החיים, אם לא תאכל מספיק זמן, לא יהיה לגוף מה לשרוף ולכן תמות. מכיוון שהגוף שלהם מחדש רקמות בצורה מיידית, לגוף שלהם לא תגמר האנרגיה לו הוא זקוק על מנת לחיות, ולכן, על פי התאוריה, הם יכולים להמשיך לחיות לנצח גם ללא אוכל.

2. כנ"ל לגבי האוויר. כאשר בנאדם נורמלי ייקבר חי בתוך קבר בשלב זה או אחר הוא ימות מחנק ו/או הרעלת פחמן דו חמצני. ללא חמצן התאים בגוף פשוט מתים ולכן הגוף מת, אבל אם התאים שלו מתחדשים באופן אוטומטי זה לא אמור לקרות. כנ"ל בנוגע להרעלת פחמן דו חמצני. הגוף שלהם חסין מפני כל סוג של רעל... אני לא חושב שיש להסביר עוד.

3. בנוגע לזה שהשיער והציפורניים ממשיכים לגדול אחרי המוות יש לי רק להגיד את זה: WTF?! מאיפה הקרצת את השטות הזאת? זה נראה לך הגיוני כשכתבת את זה?

הסיבה לכך שהשיער והציפורניים נראים כאילו הם גדלים אחרי המוות היא בגלל שהגוף מתצטמק[מכיוון שכל הדם בתוכו נעלם] ולכן נוצרת אשליה כאילו הציפורניים התארכו והשיער התארך.

אתה מפרש את הכוח התחדשות בצורה שונה ממנו, ואני דווקא חושב שהדרך שלך פחות הגיונית. ("יותר" לא פיזיקלית משלו, למרות ששתיהן לא בדיוק פיזיקליות...)

אתה כאילו אומר שהתאים מתחדשים באורח פלא ובלי תלות בכלום. למיטב זכרוני קראו מתישהו בסדרה לכח של קלייר "Rapid Cell Regeneration" כלום זה לא שהתאים מתחדשים באורח פלא - אלא הם מתחדשים בדרך הרגילה, רק מאד מהר. (מה שדורש הרבה אנרגיה => אוכל חמצן וכו')

אם זאת, למרות שהדרך שהוא פירש את זה יותר הגיונית - בסדרה ככל הנראה עשו את זה בדרך שלך אחרת קלייר הייתה אמורה להיות "מתה מרעב" אחר שהיא גזרה לעצמה את הזרת ועוד תופעות בסגנון.

לגבי הציפורניים אתה כנראה צודק, לפי: http://www.snopes.com/science/nailgrow.asp

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתחיל מהסוף ברשותך: לא ביקשתי שתאשר את ה"תאוריה" שלי מכיוון שהיא ממש לא הייתה תאוריה.. אלא עובדה.

שנית, אני חושב שאתה מתבלבל. התאוריה הנכונה ביותר לפי דעתי היא מעין שילוב של מה שהוא כתב למה שאני כתבתי. בשום מקום בתוכנית לא אמרו שבשביל לחדש את התאים, הם צריכים לצרוך כמויות עצומות של אנרגיה, משום שאם זה היה נכון זה היה מתאים להגיון, וכל הקטע שהסדרה הזאת לא ממש הגיונית.

הם פשוט עושים מד"ב, ובמד"ב הדברים לא תמיד קורים לפי חוקי הפיסיקה שאנחנו מכירים[וחבל שכך, יכולתי להיות יופי של ג'דיי לפי דעתי]. אני בטוח שאם תבקש מיוצרי הסדרה להסביר איך בדיוק מאט יכול לקרוא מחשבות של אחרים או איך ווסט יכול לעוף הם יתקשו להסביר לך, ולכן אין לנו טעם לנחש איך הכוחות שלהם עובדים, משום שכמעט כל הסבר יכול להתקבל על הדעת ויכול להיות נכון, הכל תלוי בגחמות של יוצר הסדרה.

מה שאני מנסה להסביר הוא שאנחנו לא יכולים לנסות להסביר באופן מדעי איך זה קורה, משום שאנחנו פשוט לא יכולים לדעת את זה[אלא אם יסבירו לנו]. מה אנחנו כן יכולים לדעת זה מה קורה בפועל, ומה שקורה בפועל הוא שהתאים של קלייר ואדם מתחדשים באופן אוטומטי ללא תלות בשום דבר[שכן אף פעם לא אמרו שזה תלוי במשהו חוץ מכך שהמוח שלהם לא יפגע].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא לא, כולם תמיד מזיינים את השכל על אחוזי שימוש של המח. הם יכולים בשקט לטעון שהחברה האלה משתמשים באחוז או 2 שרובנו לא משתמשים...

אבל סך הכל זה סדרת פנטזיה שתלויה בגחמות יוצריה, זה לא מד"ב שיש לו חוקיים פנימיים מדוקדקים שהוא צריך לעקוב אחריהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...