גיבורים/Heroes - ושיהיה דיון רשמי, אה? - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גיבורים/Heroes - ושיהיה דיון רשמי, אה?

moonjib

Recommended Posts

• תגובות 361
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

פרק בסדר .... של נמלטים יותר טוב ... מישהו מתנדב לפתוח לנמלטים דיון ראשי?

בלאט סליחה ....

!!!!!!!!!**********ספויילר*************!!!!!!!

דווקא הכוח של אבא של מאט נחמד + אבל לא יותר מזה ... דרך אגב זה גם הכוח של מאט

!!!!!!!!!*************/ספויילר**********!!!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי גאון... תהרוס לאנשים שעדיין לא ראו.... קשה לרשום ספויילר לפני שאתה זורק פרטים?

והכוח הז ההרבה יותר מבסדר... הוא יכול להיות הרוצח בעזרת הכוח הזה... ספויילר: הוא הייה יכול להקרין חלום לאמא של נייתן וליפני ולגרום להם את הנזק דרך החלום... זה גם יכול להסביר איך אמא של נייתן עלתה על הכוח שלו כל כך מהר.... מה יותר מעניין זה למה יש לו תמונה של הזה שהופך דברים לזהב עם הסמל וגם על התמונה שלו יש סמל... ומה הקטע עם זה שניקי מתאשפזת פתאום? אני מריח איזה התנקשות מבפנים :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי גאון... תהרוס לאנשים שעדיין לא ראו.... קשה לרשום ספויילר לפני שאתה זורק פרטים?

והכוח הז ההרבה יותר מבסדר... הוא יכול להיות הרוצח בעזרת הכוח הזה... ספויילר: הוא הייה יכול להקרין חלום לאמא של נייתן וליפני ולגרום להם את הנזק דרך החלום... זה גם יכול להסביר איך אמא של נייתן עלתה על הכוח שלו כל כך מהר.... מה יותר מעניין זה למה יש לו תמונה של הזה שהופך דברים לזהב עם הסמל וגם על התמונה שלו יש סמל... ומה הקטע עם זה שניקי מתאשפזת פתאום? אני מריח איזה התנקשות מבפנים :smile1:

ספיילור בצבע בז'!

לדעתי אבא שלו הוא הרוצח ויש תמונה שלו עם הסמל רק כדי לבלבל את מאט ונייתן. למרות שלפי איך שהכותבים של הסדרה מתנהגים כנראה אנחנו צריכים לצפות לאיזה טוויסט שכולל דמות חדשה שהיא בעצם הרוצח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי גאון... הוא הרוצח.. זה היה רמז עבה. [התמונה של בוב]

אמא של ניית'ן - היא התחילה לשרוט את עצמה - בגלל שאבא של מאט גרם לה להזות שקורה לה משהו

על התמונה שלו יש סמל בגלל שהוא הרוצח, הוא ידע שהולכים לבוא אליו - מולי נכנסה לראש שלו, והוא נכנס לשלה; הוא ראה מי ומה ליד מולי.

הוא הכין את התמונה על עצמו בדיוק בגלל זה.. זה היה התירוץ שלו; "גם לי יש תמונה אני לא הרוצח".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלה בלה בלה אין לי מושג מהחיים ואני ממציא עובדות כי אין לי משהו טוב יותר לעשות

ואם אבא של מאט ידע שהבן שלו יגיע, הוא לא יכל "לא להיות בבית" כמו שהוא ברח כשהוא כבר הייה שם? הרי זה שהוא מנסה להתחמק ממאט רק עושה אותו חשוד :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי הרוצח הוא אבא של מאט... אבל זה לא מעניין כמו מה שקורה לפיטר עכשיו!

ולמה לא הראו את סיילר או.. גבריאל הפרק הזה??? אני מת לדעת מה קורה לו!

וגם מה שקורה עם הדודה או בת דודה של מאיקה... נראה לי יש לה כוח ממש טוב! נראה לי שלשי הכי טוב בסדרה אחריי פיטר והירו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את גבריאל (והמעודדת, ועוד כמה) לא הראו כי יש כבר יותר מידי דמויות שמפוזרות... כמו שפרק קודם לא הראו את הירו...

אותי הכי מעניין מי זה ה"אבא" שאיתו דיברה הבטרייה המהלכת :smile1:

לגבי הדודה של מיקה, אז הכוח שלה יהייה באמת טוב אם היא תוכל גם לחכות כוחות אחרים ולא רק מה היא רואה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את גבריאל (והמעודדת, ועוד כמה) לא הראו כי יש כבר יותר מידי דמויות שמפוזרות... כמו שפרק קודם לא הראו את הירו...

אותי הכי מעניין מי זה ה"אבא" שאיתו דיברה הבטרייה המהלכת :smile1:

לגבי הדודה של מיקה, אז הכוח שלה יהייה באמת טוב אם היא תוכל גם לחכות כוחות אחרים ולא רק מה היא רואה....

יותר מעניין למה האבא הזה שולח את הילדה הכי מפגרת שיש למשימה חשובה כל-כך...

מה לעזאזל יצא לה מזה שהיא הרגה את הבחור ההוא... לפחות היתה יכולה להוציא ממנו מידע או משהו.. וגם אז למה צריך למשוך לעצמה צומת לב ולהרוג אותו.??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר מעניין למה האבא הזה שולח את הילדה הכי מפגרת שיש למשימה חשובה כל-כך...

מה לעזאזל יצא לה מזה שהיא הרגה את הבחור ההוא... לפחות היתה יכולה להוציא ממנו מידע או משהו.. וגם אז למה צריך למשוך לעצמה צומת לב ולהרוג אותו.??

עובדה שזה עבד..

פיטר: "אני לא יכול להתחבא יותר"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרק בסדר .... של נמלטים יותר טוב ... מישהו מתנדב לפתוח לנמלטים דיון ראשי?

למה שאתה לא תפתח?

אתה נכה? אתה מחכה שמישהו יעשה לך את העבודה?

זה לא כל-כך קשה לפתוח דיון חדש.

למשהו יש פרומו לפרק הבא?

http://www.youtube.com/watch?v=kL1K-4pB4_E

היחיד שמצאתי.

ובד"כ מעלים ל-, אז תחפש שם.

לגבי אבא של מאט (**ספויילר**):

לא נראה לי שהוא הרוצח כי הוא שמנמן כזה, והאיש שרצח את קאיטו והיה בקפוצ'ון היה רזה מידי בשביל להיות אבא של מאט (שנראה כמו בלון).

זה לפחות הסיבה היחידה שאני לא חושב שהוא הרוצח.

**ספויילר**

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עובדה שזה עבד..

פיטר: "אני לא יכול להתחבא יותר"

זה לא עבד אם אתה לא מבין... :kopfpatsch:

הוא אמר "אני לא יכול להתבחא יותר"... ואחר כך הוא אמר שהוא בורח לאנשהו, והמשימה היתה להביא אותו.. לא לגרום לו להיעלם מהמפה... :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...