גיבורים/Heroes - ושיהיה דיון רשמי, אה? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גיבורים/Heroes - ושיהיה דיון רשמי, אה?

moonjib

Recommended Posts

2.אם תשים לב בפרק האחרון הוא מתחיל לשמוע את התיקתוקים של המוח... זאתאמרת איך הכוח שלהם עובד (מה שאומר בעצם שלאיש ההוא שהוא הרג היה כוח כלשהו)

אני לא חושב שהתיאוריה שלך נכונה, לא רואים שלבחור (שד"א, גנב את האוטו של קלייר/המעודדת אם עוד לא שמתם לב) נפתח המוח כמו כל הקורבנות עם הכוחות של סלייר.

אני חושב שהוא הרג אותו כדי שיוכל להיות עם אלחנדרו ומיה לבד, כי הבין שיש להם כוחות.

התקתוקים זה בגלל השעון שלו אני חושב, זה היה הכוח המקורי שלו, לתקן דברים[שעונים?]

הכוח שלו זה לא לתקן דברים, אלא לדעת איך דברים עובדים (וכך הוא נהיה שען מעולה, בכך שהבין בדיוק איך הם פועלים).

1.הוא גם לא אמור לעשות טלקינזיס ודברים כאלה אבל הוא עדיין עושה אותם...

בטח שהוא אמור, זה הכוח הראשון שהוא "רוכש".

מבריאן דייויס. הקטע מופיע בפרק ה-10, עונה 1.

אני דווקא אהבתי את דודה של מייקה :) איך שהיא עושה את המסובבת. שמתי לב להרבה אירוניות קטנות שאותי אישית פוצצו מצחוק.

האם החד הורית הצעירה העובדת שאף פעם לא מוצאת אפילו רגע לצפות בטלוויזיה ואפילו סולדת מעצם מגלה שזה היעוד שלה.

היא לא אם חד-הורית, היא הנכדה של הנאנה, כמו הילד המניאק.

אמא שלהם מתה בהוריקן קטרינה, ועכשיו הם גרים עם הסבתה שלהם.

למה לשנוא? שינאה זה כזה רגש קיצוני? הירו משעשע, והשאלה האם הוא יחסל את הבריטי ויקח את הבחורה ויהפוך לגיבור הילדות של עצמו מופיעה.

אבל אם הוא יחיה כקנסאי, הוא יבטל אותו בעתיד, כך הוא לא יהיה ולא היה שם יותר, ואז הפצצה מהעונה הראשונה תתפוצץ.

אבל בגיבורים לא הכל הולך לפי ההגיון הישר, אז אי אפשר לדעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 361
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

פרק נחמד, אהבתי את הקטע עם אבא של מאט.

נ.ב רק אני שונא את הירו?!

אם לא היה את הירו מזמןןן הייתי מפסיק ליראות ! איך אפשר...

ואיזה פרק אתם ? אני חושב שפיספסתי אחד... אני ראיתי כבר את פרק 3, 4 יצא כבר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אם הוא יחיה כקנסאי, הוא יבטל אותו בעתיד, כך הוא לא יהיה ולא היה שם יותר, ואז הפצצה מהעונה הראשונה תתפוצץ.

אבל בגיבורים לא הכל הולך לפי ההגיון הישר, אז אי אפשר לדעת.

לא בהכרח, אולי הירו יכול להפוך את עצמו לצעיר יותר בעזרת הכוחות שלו. הוא גם יכול נניח לעצור את הזמן לעבור לתקופה שונה לעשות משהו ולחזור לאותו רגע שהוא עזב....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים מעניינים שאני וחבר שמנו אליהם לב...

1. אם קאנסיי יכול להבריא את עצמו הוא יכול למות מזיקנה? אולי בעצם ה12 שהתחילו את החברה רצו להרוג אותו וזה בעצם הקשר של אבא של הירו עם קאנסיי והסיבה שהוא היה מספר עליו כל הזמן (כאילו הוא הכיר אותו אישית) ואז אולי בעצם קאנסיי הוא אבא של קלייר (הם דומים ויש להם את אותו הכוח)

2. לדעתי הסיפור העיקרי בעונה הזאת יהיה על ניתן פטרלי משו קציני וקשה עובר עליו ומשו שגם מסביר את הצלקת העצבנית שיש לו על הפנים אולי הוא קיבל איזה פיצול אישיות סטיייל ניקי? חוץ מזה שימו לב (*אני מניח שזה ספויילר אז בעדינות!!!!!*) נייתן הוא מי שרוצח את כל ה12! אם תשימו לב בפרק הראשון שאנדו מביא לאבא של הירו את העיתון שבתוכו התמונה שאומרת שהוא הולך למות אז בדרך חזרה עם העיתון הוא נכנס בנייתן שכמובן הוא לא זיהה כי הוא לא מכיר רואים את הפנים שלו (עם הזקן טיפה קשה לזהות אותו אבל אפשרי) בידיוק לחצי שניה וזה גם מסביר למה שכשהוא הרג את אבא של הירו וקפץ איתו מהגג לא ראו אותו כי הוא פשוט עף....

3. אני לא בטח שאני זוכר נכון אבל פיטר ונייתן הם דודים או אחים של קלייר משו כזה. יכול להיות שהחבר המעופף של קלייר הוא בעצם קרוב משפחה שלה?

4. לא זוכר ניראה לי פה סיימנו....יאללה תגובות לקוספירציה שלי! חחחח

חג שביתה שמח :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים מעניינים שאני וחבר שמנו אליהם לב...

1. אם קאנסיי יכול להבריא את עצמו הוא יכול למות מזיקנה? אולי בעצם ה12 שהתחילו את החברה רצו להרוג אותו וזה בעצם הקשר של אבא של הירו עם קאנסיי והסיבה שהוא היה מספר עליו כל הזמן (כאילו הוא הכיר אותו אישית) ואז אולי בעצם קאנסיי הוא אבא של קלייר (הם דומים ויש להם את אותו הכוח)

2. לדעתי הסיפור העיקרי בעונה הזאת יהיה על ניתן פטרלי משו קציני וקשה עובר עליו ומשו שגם מסביר את הצלקת העצבנית שיש לו על הפנים אולי הוא קיבל איזה פיצול אישיות סטיייל ניקי? חוץ מזה שימו לב (*אני מניח שזה ספויילר אז בעדינות!!!!!*) נייתן הוא מי שרוצח את כל ה12! אם תשימו לב בפרק הראשון שאנדו מביא לאבא של הירו את העיתון שבתוכו התמונה שאומרת שהוא הולך למות אז בדרך חזרה עם העיתון הוא נכנס בנייתן שכמובן הוא לא זיהה כי הוא לא מכיר רואים את הפנים שלו (עם הזקן טיפה קשה לזהות אותו אבל אפשרי) בידיוק לחצי שניה וזה גם מסביר למה שכשהוא הרג את אבא של הירו וקפץ איתו מהגג לא ראו אותו כי הוא פשוט עף....

3. אני לא בטח שאני זוכר נכון אבל פיטר ונייתן הם דודים או אחים של קלייר משו כזה. יכול להיות שהחבר המעופף של קלייר הוא בעצם קרוב משפחה שלה?

4. לא זוכר ניראה לי פה סיימנו....יאללה תגובות לקוספירציה שלי! חחחח

חג שביתה שמח :)

1.אני כמעט בטוח שהוא יכול למות מזקנה, הוא הרי התבגר, אבל מצד שני אנשים מתים בגלל מות תאי מוח אם הם יכולים לחדש אותם לכן בהחלט אפשרי שקנסאי בן אלמוות. קלייר היא הבת של אשת האש ונייתן ולכן היא לא יכולה להיות בתו של קנסאי.

2.נייתן נפרד מאשתו הוא חושב שאחיו מת אמא שלו פסיכית למדי. מספיק כדי לעצבן כל אחד.

3. אני לא חושב שזה ככה - זה גילוי עריות ולא נראה לי שהיוצרים ירצו לעורר כזו פרובוקציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה גם שלאן נעלמה אמא של מייקה? ומה קרה עם אבא שלו?

אמא שלו יצאה לעוד משימה של מישהו, לא זוכר בדיוק...

אבא של מייקה מת, ממש לפני שהם עוזבים את לאס ווגאס הם מבקרים את הקבר שלו....

----------------------------------------------

אותי מעצבן הקטע שאחרי כל מה שכולם עברו וחזו עם הפיצוץ והכל, כולם מתנהגים כאילו הם לא מכירים אחד השני.... :kopfpatsch: או לפחות חלקם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמא שלו השאירה אותו אצל הדודים, כמו שרואים בהתחלה

''אם קאנסיי יכול להבריא את עצמו הוא יכול למות מזיקנה? אולי בעצם ה12 שהתחילו את החברה רצו להרוג אותו וזה בעצם הקשר של אבא של הירו עם קאנסיי והסיבה שהוא היה מספר עליו כל הזמן (כאילו הוא הכיר אותו אישית) ואז אולי בעצם קאנסיי הוא אבא של קלייר (הם דומים ויש להם את אותו הכוח)''

לפי מה שהבנתי קלייר יכולה לשחזר רק פגיעות פיזיות חיצוניות, ולכן זה לא אפשרי.

וקנסי הוא לא האבא של קלייר כי נייתן הוא אבא שלה.

''לדעתי הסיפור העיקרי בעונה הזאת יהיה על ניתן פטרלי משו קציני וקשה עובר עליו ומשו שגם מסביר את הצלקת העצבנית שיש לו על הפנים אולי הוא קיבל איזה פיצול אישיות סטיייל ניקי? חוץ מזה שימו לב (*אני מניח שזה ספויילר אז בעדינות!!!!!*) נייתן הוא מי שרוצח את כל ה12! אם תשימו לב בפרק הראשון שאנדו מביא לאבא של הירו את העיתון שבתוכו התמונה שאומרת שהוא הולך למות אז בדרך חזרה עם העיתון הוא נכנס בנייתן שכמובן הוא לא זיהה כי הוא לא מכיר רואים את הפנים שלו (עם הזקן טיפה קשה לזהות אותו אבל אפשרי) בידיוק לחצי שניה וזה גם מסביר למה שכשהוא הרג את אבא של הירו וקפץ איתו מהגג לא ראו אותו כי הוא פשוט עף....''

נראה לי שדווקא קרה לנייתן משהו בזמן הפיצוץ עם פיטר. ההשערה הכי פרועה- נייתן איכשהו ספג את הכוח של קנדיס (השמנה) והוא בעצם מצולק, רק שהוא גורם לכולם לחשוב שהוא לא.

שאלה: איך לעזאזל סיילר הגיע למקסיקו? בהנחה שהיה לו רק את הכוח של קנדיס והוא לא הרג את נייתן\ הגיי הזה שעם קלייר ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע עם קלייר וקאנסי עדיין לא בטוח נכון שהוא לא אבא שלה ופה התבלבלתי אבל יש מצב שהם לא יכולים למות....

ולצלקת של נייתן יש אישיות כי רואים שהוא כזה מנסה להתנער ממנה משו בסנגון מה שהיה עם ניקי

אין לי מושג איך סיילר הגיע למקסיקו אבל די בטוח שעוד יראו לנו בהמשך

והחבר המוזר של קלייר אולי ניראה הומו אבל עם היכולת לעוף הוא בטח מז**ן בכמויות חחחח :)

אגב אם אני זוכר נכון קנדיס לא הייתה בפיצוץ ואין שום סיבה שנייתן יספוג את הכוחות שלה זה די נשמע בולשיט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...