גיבורים/Heroes - ושיהיה דיון רשמי, אה? - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גיבורים/Heroes - ושיהיה דיון רשמי, אה?

moonjib

Recommended Posts

הקטע עם קלייר וקאנסי עדיין לא בטוח נכון שהוא לא אבא שלה ופה התבלבלתי אבל יש מצב שהם לא יכולים למות....

ולצלקת של נייתן יש אישיות כי רואים שהוא כזה מנסה להתנער ממנה משו בסנגון מה שהיה עם ניקי

אין לי מושג איך סיילר הגיע למקסיקו אבל די בטוח שעוד יראו לנו בהמשך

והחבר המוזר של קלייר אולי ניראה הומו אבל עם היכולת לעוף הוא בטח מז**ן בכמויות חחחח :)

אגב אם אני זוכר נכון קנדיס לא הייתה בפיצוץ ואין שום סיבה שנייתן יספוג את הכוחות שלה זה די נשמע בולשיט

אתה רציני לא ראית שיש לו פיטר מותך בתוך הפנים שלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 361
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

פיטר? :S אני ראיתי מוטציה...

ורק אני כאן התלהב שהמקסיקנים אספו את גבריאל מהכביש?<?

סיילר הולך להיות חזק מתמיד =]

אף פעם לא אהבתי את הדמויות הספרדיות אבל בוא נראה אם הם מוסיפות קצת עניין, אה? :jump:

מת כבר לפרק של שבוע הבא :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיטר? :S אני ראיתי מוטציה...

ורק אני כאן התלהב שהמקסיקנים אספו את גבריאל מהכביש?<?

סיילר הולך להיות חזק מתמיד =]

אף פעם לא אהבתי את הדמויות הספרדיות אבל בוא נראה אם הם מוסיפות קצת עניין, אה? :jump:

מת כבר לפרק של שבוע הבא :D

תסתכל יותר טוב רואים שמה את פיטר בבירור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניית'ן הוא לא הרוצח - נו באמת, איך הוא יכל להכנס לחדר של אמא שלו בתחנת משטרה ובאותו זמן לדבר עם פרקמן?

יש כבר 2 דמויות בסדרה עם "אותם הכוחות":

ניית'ן + החבר של קלייר

קאנסאי + קלייר

הם משתמשים בדבר הזה כדי להגדיל את העובדה ש"זה בא בגנטיקה, היו כאלה לפניכם".

Heroes_12.jpg

זה רק אני או שהאישה בפינה השמאלית התחתונה דיי דומה לסבתא-דודה-הזקנה של מייקה?

ממליץ בחום לכולם להכנס לפה:

http://heroeswiki.com/Portal:Speculation

כל התיאוריות \ ספקולציות שיש. (:

אגב: !!!!

נכון בתמונה שנוח בנט רואה את עצמו מת?

הציור הזה מתואר כ8\8

ובציור הראשון 1\8 רואים את אבא של הירו מת

בכל הציורים האלה מישהו מ"12" מת, ובנט לא מישהו מה-12.

בנט הוא לא הבחור בציור - זה או בוב או הבן-אדם השני הממושקף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון בתמונה שנוח בנט רואה את עצמו מת?

הציור הזה מתואר כ8\8

ובציור הראשון 1\8 רואים את אבא של הירו מת

בכל הציורים האלה מישהו מ"12" מת, ובנט לא מישהו מה-12.

בנט הוא לא הבחור בציור - זה או בוב או הבן-אדם השני הממושקף.

איך לעזאזל הגעת לזה?

זה סדרה של 8 ציורים שחוזים את העתיד

בלי שום קשר לחבורה

רק עתיד

וזהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שהתיאוריה שלך נכונה, לא רואים שלבחור (שד"א, גנב את האוטו של קלייר/המעודדת אם עוד לא שמתם לב) נפתח המוח כמו כל הקורבנות עם הכוחות של סלייר.

אבל אם הוא יחיה כקנסאי, הוא יבטל אותו בעתיד, כך הוא לא יהיה ולא היה שם יותר, ואז הפצצה מהעונה הראשונה תתפוצץ.

אבל בגיבורים לא הכל הולך לפי ההגיון הישר, אז אי אפשר לדעת.

אני גם לא חושב שהיה לגנב כוח כלשהו, התקתוקים היו סתם "צלילי רקע" לזה שסיילר (עכשיו גבריאל גריי שוב..) הולך לרצוח אותו.

ואללה, לא שמתי לב שהמכונית שנגנבה היא כמו של קלייר, לא הייתה לקלייר בכלל מכונית שחורה ולו הייתה מכונית אפורה? (או שהוא צבע אותה?)

ולמה אם הוא יחיה כקנסאי אז הוא לא יוכל להיות הירו הרגיל בעתיד?

2. נייתן הוא מי שרוצח את כל ה12! אם תשימו לב בפרק הראשון שאנדו מביא לאבא של הירו את העיתון שבתוכו התמונה שאומרת שהוא הולך למות אז בדרך חזרה עם העיתון הוא נכנס בנייתן שכמובן הוא לא זיהה כי הוא לא מכיר רואים את הפנים שלו (עם הזקן טיפה קשה לזהות אותו אבל אפשרי) בידיוק לחצי שניה וזה גם מסביר למה שכשהוא הרג את אבא של הירו וקפץ איתו מהגג לא ראו אותו כי הוא פשוט עף....

לא הגיוני, הוא היה עם מט כמו שאמרו בזמן התקיפה על אמא שלו וחוץ מזה שמט יכול לקרוא את המחשבות שלו והוא לא קיבל שום רמז לזה שהוא עשה את זה.

10, 12.... עדיין לא יודעים מי הם (כולם), מה הם עושים, ומה הכוחות שלהם... אני אישית מת לדעת מה הכוח של אמא של הזה שרץ לנשיאות (ברח לי השם :P)

לא בטוח שיש לכולם שם כוחות למרות שיכול להיות גם שכן.. בסה"כ חוץ מלינרדמן לא היתה שום עדות לזה שמישהו מהאחרים בעל כוחות (אמא ואבא של משפחת פטרלי, אבא של הירו, בוב וצ'רלס דו'וקס) לאבא של מט אולי יש כוח (או בכל מקרה יש בו משהו מיוחד).

שאלה: איך לעזאזל סיילר הגיע למקסיקו? בהנחה שהיה לו רק את הכוח של קנדיס והוא לא הרג את נייתן\ הגיי הזה שעם קלייר ::)

אולי הצריף הזה שהא היה בו פשוט היה באמצע מקסיקו והוא באמת הלך שלושה ימים עד שהוא הגיע לכביש? :nixweiss:

ו-TheReaper בהודעה האחרונה צודק, למה אתה חושב שבכל ציור אמור למות מישהו מה-12?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוחות של ה 12 הם מן הסתם עליונים ביותר מספיק כדי להכניס בהם "תסביך אלוהות".

הסיבה שפיטר לא פיתח כזה תסביך עדיין זה שהוא היה אחות, שטיפל בחולים סופניים וכאלה, מוב מאד מאד אכפתי וכאלה, אם הוא היה אפילו טיפונת יותר מרושע הוא היה מתחרפן כמו סיילר, ונראה היה שזה עומד לקרות כאשר הבריונים האירים מצאו אותו ואז הוא פגש את הכוסית =O

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל אחד מה12 יש כוחות.

ללינדרמן יש כוח, לאמא של ניית'ן יש כוח[שהיא דיברה אל מאט בראש שלה היא אמרה לו "אל תמשיך לחפור אחרת הם יחשפו את כולנו" - כולנו=אלה עם הכוחות], לאבא של הירו יש כוח[מספרים על זה באחד הפרקים בעונה הראשונה, לקראת סופה], בוב יכול להפוך דברים לזהב, אני לא ממש זוכר מה הכוח של צ'רלס דבאו אבל אני כמעט בטוח שסיפרו לנו עליו. ורק הגיוני שלכל האנשים שהקימו את החברה יהיו כוחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...