גיבורים/Heroes - ושיהיה דיון רשמי, אה? - עמוד 23 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גיבורים/Heroes - ושיהיה דיון רשמי, אה?

moonjib

Recommended Posts

זה מה שאמרתי, לא הייתי מצפה שהירו יהיה כל כך אכזרי.

אני לא זוכר אם מישהו אמר להירו שצריך לירות לאדם בראש\להוריד לו את הראש כדי להרוג אותו?

כי אחרת הירו לא ממש יודע שאפשרי בכלל להרוג אותו אז הוא עשה את הדבר היחיד שהוא יכול לחשוב עליו שישאיר את אדם כלוא לנצח\כמה שיותר זמן

ואגב, סיילר תפס פחית תרד מפחיד.. עכשיו הוא יהיה סיילר-פופאי :ם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 361
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא נראה לי שהוא יכול לשרוד בלי אוויר אבל ברגע שפותחים את הקבר הוא יחזור לחיים...

בקשר למה שאמרתם תסריטאים טעו? כדור בראש נשאר בראש, כל עוד הוא בראש אין אפשרות להירפא, בדיוק כמו עם קלייר שניסו לאנוס אותה...

לדעתי קלייר ואדם עם אותו כוח.... אגב זה סיום ממש ממש מעולה אני אהבתי, כל הקצוות המעצבנים נסגרו ונשאר רק סילאר... וכולם מאוחדים שוב וזה באמת יפה לראות! מאט תותח על! הוא הכי כלי בסדרה...שחקן מעולה! גורם לי להזדהות איתו כל פעם מחדש... מראה את הצד האנושי של הסדרה בצורה מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפרופו שחקנים, יו הקלייר הזאת מעצבנת אותי, איזו שחקנית גרוווווועעעעהההההההה

אפילו מולי משחקת טוב יותר!

למה כל דבר היא אומרת בלחישות? יו בא לי להעיף לה סטירה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוח של אדם\קלייר הוא חידוש תאים בקצב כמעט-מיידי. הזדקנות היא למעשה תהליך של הדרדרות בקצב הפעילות הויעילות של התאים וושגיאות בחלוקת התא. זה קורה בערך בשנות השלושים של בן האדם.

אדם\קלייר יתבגרו - אבל לא יזדקנו. גם לעולם לא יהיה להם סרטן או כל מחלה אחרת.

זה לא אומר שהם לא צריכים לאכול. להפך, הם צריכים כמות עצומה של אנרגיה בשביל שהתאים שלהם ימשיכו להתחדש בקצב גבוה כל כך.

עוד משהו, לדעתי - אם כל התאים בגוף שלהם ימותו, הם לא יוכלו להתחדש. אבל יש תאים בגוף שממשיכים להתקיים, גם מספר חודשים אחרי המוות.

למשל תאים שאחראים על צמיחת שערות וצפורניים (בן אדם שנפטר עדיין ממשיך להצמיח ציפורניים אפילו עד חודשיים לאחר המוות).

אבל כל זה רק בתיאוריה, אני לא מצפה מהוליווד להשקיע יותר מדי מחשבה בסדרת מד"ב שכזו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוח של אדם וקלייר זהה. הדרך "להרוג" אותם היא תקוע להם כדור בראש, ולהשאיר אותו שם. או לירות להם בראש עם שאט-גאן ולפזר אותו לגמרי.

שימו לב לקלייר שנכנס לה חתיכת עץ בראש, וברגע שהוציאו אותו היא נרפאה, ופיטר, שברגע שקלייר שלפה לו מהראש את הזכוכית הוא נרפא.

נוח נרפא אחרי כדור בראש, כי כנראה הוציאו את הכדור לפני. כשהוא מתרפא לא רואים את הכדור בורח החוצה כמו שראו אצל מאיה, או אצל פיטר אחרי שזה שבגד באח של חברה שלו ירה בו.

מה שלא יודעים, זה אם אחרי הרבה זמן שהם נשארים במצב של "מוות" הם יוכלו לחזור לחיים או לא.

ויש מספיק דרכים להפריך את זה שסיילר הוא זה שהרג את ניית'ן. החזקה ביותר היא, שאין לו שום סיבה לעשות את זה בלי שהוא יוכל ללמוד את הכוח שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...