Portal - הדיון הראשי - עמוד 14 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Portal - הדיון הראשי

TAsraf

Recommended Posts

• תגובות 208
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

• 3 שבועות מאוחר יותר...

Valve מבטלים את הארוע של Portal 2 בתערוכת E3, אך מבטיחים הפתעה.

ייתכן שנחשף למשחק נוסף שיוכרז? (ואולי אף יימכר ביחד עם פורטל בחבילה, כפי שהיה ב-orange box?).

http://pc.ign.com/articles/109/1094050p1.html

Dear Subject Name Here,

Aperture Science is pleased to inform you that we have partnered with Valve to announce the gala CANCELLATION of the June 14 Portal 2 event at the Regal Theater. The event will be replaced by a surprise. And even though the cancellation of the event certainly counts as a surprise, we are pleased to further announce that the cancellation of the event is not THE surprise. However, per International treaties regarding the definition of the word "surprise", of which both Aperture Science and Valve are signatories, the time, date and content of the actual surprise will only become available as you experience the surprise.

If you'd like to ask fruitless questions about the Portal 2 surprise or, more fruitfully, schedule an appointment to attend a Portal 2 screening at the Valve booth during , please contact Valve's Special Envoy to Surprises, Doug Lombardi.

Thank you for [[RECORD SCRATCH!!!]]

PS: The surprising record scratch is also not the surprise.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ח"ח?....

פעם שנייה ברציפות שהם באים לגלות משהו ואז מנפיצים איזה בדיחה לא מצחיקה כדי לא להציג כלום.

ההתנהלות שלהם מתחילה להיות כבר מגוכחת.

בפעם האחרונה שדאג עלה על הבמה כדי להציג את Episode 3, המסך נהיה כחול "בטעות" [bSOD], והיה כתוב שם טיזים לPORTAL 2. בלי להציג משהו.

והפעם לא יציגו כלום. ייתנו לנו תאריך יעד ל"חשיפה הגדולה הבאה", שלא תקרה בE3. אולי בE3 הבא. אולי בעוד שנתיים. אולי גם בעוד 10 שנים הם יוציאו עוד מברק מזמר "משעשע" שמדבר על דחיית החשיפה של Episode 3.

הדחייה ההיסטרית של episode3, לא מעידה על כך שוואלב משקיעים במשחקים שלהם, היא מעידה על כך שיש כשלים ניהוליים רציניים בתוך החברה ושאין להם שום מושג לאין המשחק הזה הולך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק מעולה, חובה למי שלא שיחק.

עכשיו שהמשחק חינם ממליץ גם למי שיחק להוריד את המשחק ובנוסף את Portal Prelude -

http://www.portalprelude.com/download.php

יש שם כמה מפות ממש מאתגרות, במיוחד 18-19

סיימתי היום את portal בשעה טובה

הורדתי את portal prelude והתקנתי אותו איפה שצריך לפי ההוראות- steam\steamapps\SourceMods

אבל כשאני מנסה להפעיל מתוך אחרי שרואים את ההקדמה זה יוצא החוצה

עזרה מישהו?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Valve מבטלים את הארוע של Portal 2 בתערוכת E3, אך מבטיחים הפתעה.

ייתכן שנחשף למשחק נוסף שיוכרז? (ואולי אף יימכר ביחד עם פורטל בחבילה, כפי שהיה ב-orange box?).

http://pc.ign.com/articles/109/1094050p1.html

Left 4 dead 3? רק אני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ייתכן מאוד, זו אופציה ריאלית.

מצד שני, האופציה ש- גרמו לה להישמע פחות קשורה למציאות, אבל אנחנו מקווים לה יותר- ההמשך המיוחל ל-Half Life.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החח היה על הניסוח שדי הצחיק אותי+אולי יש מידת מה שהניסוח בא לאפוקי מההתנהלות "הקלוקלת" שלהם כפי שהצגת אותה כשהסבירו על דרך השלילה איזה אלף פעם שכנראה שתהיה הפתעה כלשהיא,אני רק מקווה שמדובר בEPISODE 3 ולא במשהו אחר כי אז לך תדע אם היא באמת תצא.+מתישהוא אני אצטרך לסיים את פורטל,חבל שהסיבים שלו לא עולים לסטים דרך הקלאוד או משהו כזה זה היה יכול להיות נחמד-זאת בטח כבר הפעם השלישית שנתחיל אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 10 חודשים מאוחר יותר...

מישה יכול בבקשה להסביר לי את הסוף ?

חיסלתי את GLADOS ועפתי החוצה, אני משער שלמעבדה לא לקחו אותי בגלל שאחר כך מראים את הקטע עם העוגה והזרוע הרובוטית, זתומרת שכנראה BLACK MESA גררו אותי (אמרו תודה על הטכנולוגיה הנחמדה שהבאתי להם... ).

מה שלא הבנתי זה הקטע עם הזרוע הרובוטית- למה יש שם עוגה?

אם היא תכננה לשרוף את השחקן אז אין טעם בעוגה.

אם הבריחה של השחקן הייתה מתוכננת אז גם אין טעם בעוגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...