אשכול תאריכי יציאת משחקים (REV2) - עמוד 11 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אשכול תאריכי יציאת משחקים (REV2)

dennis14

Recommended Posts

אולי אני קצת בור אבל ברשימה לחלק מהמשחקים יש Q3 ו-Q$, מה זה אומר?

והצעה, לדעתי על המשחקים שכבר יצאו תשימו גם את התאריך שלהם בצד כי לוקח למשחקים זמן להגיע לישראל ואם זה יצא בחו"ל בתאריך ההוא ואתה לא אומר לי מתי אני גם לא ידע מתי לחפש את זה בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 313
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

Unreal Tournament 3,Crysis ו NFS PRO STREET הם המשחקים היחידים שלדעתי שווה לחכות להם בזמן הקרוב (ל PC)

רוב המשחקים המצופים כבר השתחררו

לפי התגובות PRO STREET זה משחק חרא עם גלגלים

UT3 לא כולם אוהבים (המהירות)

וCRYSIS מסתמן כפנים יפות שצריך פצצה של מחשב כדי להריץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Unreal Tournament 3,Crysis ו NFS PRO STREET הם המשחקים היחידים שלדעתי שווה לחכות להם בזמן הקרוב (ל PC)

רוב המשחקים המצופים כבר השתחררו

אני מחכה מאד גם ל:

Kane & Lynch: Dead Men

Universe at War:Earth Assault

UT3 ו - CRYSIS הולכים להיות מצויינים, NFS לא מעניין אותי (אני לא אוהב מירוצים, בעיקר כי אני גרוע בזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Kane & Lynch: Dead Men ניראה מצויין.

Soldier of Fortune: Pay Back אם הוא יהיה כמו המשחקים הקודמים אז הוא יצליח.

UT3 לא אהבתי את הדמו, מהיר מידי בשבילי.

CRYSIS ניראה מרשים אבל יש יותר מידי בעיות סביבו (שקר ה DX10, הורדת הביצועים בדרייברים של , הביצועים הנוראיים), אם בעיות כאלה אפשר לצפות שגם המשחק לא יהיה טוב כמו שחשבו.

NFS היה גרוע וישאר גרוע.

Universe at War:Earth Assault לא ניראה מרשים במיוחד.

נ.ב.

גם CABAL SEA (השרת יהיה של ASIASOFT) אהמור לצאת בסוף החודש הזה/סוף החודש הבא, זה יהי השרת הראשון של המשחק שישראלים יוכלו לשחק בו בלי בעיות והוא יהיה באנגלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי ציפיות גבוהות מאד מ - Universe at War:Earth Assault, אני מאמין שהוא אפילו יהיה ה - RTS של השנה, למרות תחרות קשה מצד WIC וההרחבות ל - SUPCOM ול - COH.

... ו Supreme Commander Forged Alliance?

http://www.gamespot.com/pc/strategy/supremecommanderforgedalliance/review.html?om_act=convert&om_clk=gssummary&tag=summary;review

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה זה בדיוק ?

יש לי ציפיות גבוהות מאד מ - Universe at War:Earth Assault, אני מאמין שהוא אפילו יהיה ה - RTS של השנה, למרות תחרות קשה מצד WIC וההרחבות ל - SUPCOM ול - COH.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...