איך לכל הרוחות שותים וויסקי? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לכל הרוחות שותים וויסקי?

J0n1

Recommended Posts

לא שותים גם מים כדי לשטוף את הדם (פאק מאיפה שמעת את הדבר הזה?)

שותים הרבה מים כי בשביל שאלכוהול יתפרק בגוף הוא צורך המון בשביל הפירוק מה שבשלב כלשהוא מוביל אותך להתייבשות כזאת או אחרת,

ואז בבוקר יש לך מין כאב ראש של התייבשות ושפתיים יבשות וכו' וכו'

אז שותים מים כפיצוי על המים שנאבדים בפירוק

נו מה אתה מסטול?

תקרא את מה שאתה כתבת: אלכוהול מתפרק במים, לכן דילול הדם בעודף מים יפרק את האלכוהול מהר יותר וינקה אותו מהדם... ואיך הגעת לחשוב שבאמת התכוונתי שהמים שוטפים (פיסית?) את הדם? נראה לך שאני עד כדי כך טיפש :P

המים גורמים להשתנה מוגברת, ושתן עובד כליות שמסננות את הדם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 124
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני בעצמי לא יודע איך אנשים נוגעים בוויסקי...זה זוועה.

חבר שלי כל מסיבה שותה כוס או שתיים של בלאק לייבל, טעם של עץ מיושן.

לדעתי אין על האמרטו, במיוחד ייגר דבש ובאד אפפל,

ולסיום בירה ווינשטפן :xyxthumbs:

עזוב אותך מוויסקי זה משקה של זקנים :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעצמי לא יודע איך אנשים נוגעים בוויסקי...זה זוועה.

חבר שלי כל מסיבה שותה כוס או שתיים של בלאק לייבל, טעם של עץ מיושן.

לדעתי אין על האמרטו, במיוחד ייגר דבש ובאד אפפל,

ולסיום בירה ווינשטפן :xyxthumbs:

עזוב אותך מוויסקי זה משקה של זקנים :silly:

מה דעתך על לף בראון?

הייתי באיזה בר, והתלבטתי אם לקחת ווינשטפן או לף בראון, בסוף לקחתי את הלף (וזה היה שווה). ד"א, את שניהם לפני אף פעם לא שתיתי. ואת הווינשטפן עדיין לא.

ומה עם הוגארדן, זה טוב?

ועוד משהו, אפשר המלצות לבירות טובות בבקבוקים שאפשר לקנות בחנות (סופר או משהו)? חוץ מהוגארדן שאני הולך לנסות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וויסקי שולט, אין מה לעשות, שום בירה לא משתווה לכיף שבלשבת עם חברים ולהנות מוויסקי איכותי (קניתי שני בקבוקים של בלק לייבל בדיוטי רק בגלל זה :) הרבה יותר זול שם ויש לי הנחת עובד ;) קניתי בנוסף גם בקבוק של גולד לייבל, עולה בארץ 800 שקל הבקבוק עלה לי פחות מ300 ;D אבל זה לא בשבילי זה היה מתנה לאח שלי אבל חסר לו שהוא גומר את זה בלי לתת לי לטעום)

אה כן וmoonjib לף בראון היא הבירה הכי טובה שיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבקש מכל הרשעים להכניס את הגלפידיכים 12,15,18 חזרה לארון ולא לדרוך פה על יבלות. :pissed:

אלא אם כן אתם מתכוונים לחלק פה צ'ייסרים. :xyxthumbs:

אחח לף... כמה שהייתי רוצה עכשיו איזה שלוק בריא כזה באמצע העבודה...

או גינס...

טוב נחזור למציאות, איפה שמתי את התה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לנושא המקורי :

אני התחלתי לשתות ויסקי בגיל מאוחר, בערך 22-23, זה קרה בעקבות זה שלא יכולתי לשתות יותר וודקה אחרי 8 שנים ואין ספור השתכרויות מטורפות :puke:

עכשיו אני חולה על וויסקי, משקה הכי כיפי שיש !

אני שותה אותו רק נקי ובטמפרטות החדר.

כל אחד צריך למצוא את הטעם האהוב בוויסקי, יש אינספור סוגים, אני אוהב את ג'וני Black,Green,Gold גם בלנטיינס 12 לא רע, אבל אין כמו סינגל מאלטים ! במיוחד Lagavulin 16 (אגב יש בדיוטי פרי שלנו - 55$ בלבד).

וויסקי שולט, אין מה לעשות, שום בירה לא משתווה לכיף שבלשבת עם חברים ולהנות מוויסקי איכותי (קניתי שני בקבוקים של בלק לייבל בדיוטי רק בגלל זה :) הרבה יותר זול שם ויש לי הנחת עובד ;) קניתי בנוסף גם בקבוק של גולד לייבל, עולה בארץ 800 שקל הבקבוק עלה לי פחות מ300 ;D אבל זה לא בשבילי זה היה מתנה לאח שלי אבל חסר לו שהוא גומר את זה בלי לתת לי לטעום)

וויסקי ובירה זה שונה לגמריי, אין מה להשוות.

אני יוצא לפאב בשביל לשתות בירה מהחבית (גינס בעיקר) ונהנה מאוד, בבית אני שותה וויסקי וגם נהנה, אבל זאת הרגשה שונה לגמריי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שותה לפעמים בלנטיינס \ גרנטס... זולים ונחמדים אבל עדיין לא למדתי ממש לאהוב את זה

בדרך כלל אני שותה חצי לף בלונד או גורדון 10% ...

יש לכם המלצות להתרגלות לוויסקי ? וגם סוגים למתחילים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר,

ניסית ולא אהבת?

תמשיך הלאה ...

מה הקטע של "להתרגל" למשהו שאתה לא אוהב?

לא חסרים משקאות אלכוהוליים (ולא שאני מציע לך בכלל להתחיל) שתוכל לנסות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שותה לפעמים בלנטיינס \ גרנטס... זולים ונחמדים אבל עדיין לא למדתי ממש לאהוב את זה

בדרך כלל אני שותה חצי לף בלונד או גורדון 10% ...

אם אתה מתחיל אז תתחיל עם טולמור דיו או בושמילס (הרגיל, בדרך כלל הוא נקרא בושמילס, בושמילס לבן או וויט בוש) שניהם יהיו סבבה בשבילך, העישון שלהם די קל וזה יתרון בשביל מתחילים. משם תמשיך לקצת גלנפידיך 12 ובלאק בוש, שניהם מצויינים ולא יקרים. אני אישית מציע לך לא להתקרב לג'וני ווקר רד לייבל, לדעתי זה הוויסקי הכי גרוע שטעמתי בחיים שלי מבין המותגים המוכרים.

אני ממליץ לך לקרוא קצת בפורום הוויסקי של NRG ובפורום אלכוהול בתפוז:

http://forums.nrg.co.il/index.php?act=forum&do=forum&forum=130

http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?id=104

ואל תפספס את סדרת הכתבות של גיא גיסר בוואלה לגבי אלכוהול מכל הסוגים:

http://food.walla.co.il/?w=/911

אה, עוד משהו קטן - אם אתה מזמין וויסקי אל תשכח לבקש את הקרח בצד ולא בתוך המשקה, בחלק מהמקומות הוויסקי נמצא על הבר כמה דקות טובות עד שהמלצרית תביא אותו אלייך, זה לא כיף שהוויסקי נמהל בהרבה מים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר,

ניסית ולא אהבת?

תמשיך הלאה ...

מה הקטע של "להתרגל" למשהו שאתה לא אוהב?

לא חסרים משקאות אלכוהוליים (ולא שאני מציע לך בכלל להתחיל) שתוכל לנסות.

הגעתי כבר לרמה שאני שותה וויסקי בכיף עד שעשייתי ניתוח ברגל ואחרי כמויות מסחריות של מורפיום שגורמות לך לבחילה ממים מינרלים פתאום התחלתי הכל מחדש

גם סיגריות אני לא יכול לעשן פתאום... לא שהייתי מעשן הרבה אלה רק בפאבים עם בירה\וויסקי אבל עכשיו גם את זה אני בקושי יכול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...