Half-LIfe 2 Episode 2 -הדיון הראשי - עמוד 16 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Half-LIfe 2 Episode 2 -הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

משהוא כבר סיים את המשחק ?

אני צריך עזרה בשלב של הגשר, אני תקוע שם.

עברתי את החלק הראשון של הגשר ועכשו אני נמצא בחלק השני ויש שם כמה מכוניות בכל קצה של הגשר.

לא מצליח לעבור את הגשר...

יש עצות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 291
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

א. הרבה סיימו.

ב. אתה הולך לקצה, ובערזת gravity gun אתה 'מעיף' את כל המכוניות ואשר החלק של הגשר ישנה את הכיוון ויאפשר לך 'לעוף' לכיוון של אלכס.

ג. אין לך הרבה מה לעשות שם, זה הדבר היחידי שאפשר לעשות, קצת היגיון. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה חברה אתם גדולים.. :yelclap:

מה שעשיתי זה עליתי על על המעקה בצד שמאל של הגשר , עברתי לצד השני של הגשר, העפתי את כל המכוניות ואז חזרתי לחלק הראשון של הגשר וקפצתי עם המכונית.

כל הזמן ניסתי לקפוץ ברגל ולא הלך, ידעתי שיש משהו אחר....

תודה על העזרה. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה חברה אתם גדולים.. :yelclap:

מה שעשיתי זה עליתי על על המעקה בצד שמאל של הגשר , עברתי לצד השני של הגשר, העפתי את כל המכוניות ואז חזרתי לחלק הראשון של הגשר וקפצתי עם המכונית.

כל הזמן ניסתי לקפוץ ברגל ולא הלך, ידעתי שיש משהו אחר....

תודה על העזרה. :xyxthumbs:

חחח קרה לי בדיוק את אותו הדבר... אז התעצבנתי והתחלתי להעיף את כל המכוניות לכל הצדדים ואז הגשר כזה עלה ואז ראיתי את המכונית הצהובה הזאת לחצתי על E והצלחתי להכנס אליה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שלא היו כוחות קומביין אחרי שהצייד הראשון תקף את אלכס, היה לי צורך עז לנקום בהם :P

חבל שאיליי מת... נקווה שיחזור לחיים איכשהו, ואם זה לא יקרה... מה יהיה עם השיחה על הGMAN?!?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלת ספוילר

האם הADVISOR קרא את מחשבותיו של איליי? (כמו הגוק מוח בSTARSHIP TROOPERS) והאם באמת EPISODE 3

יהיה בלחץ להשמיד את הCOMBINE לפני שהם ישתמשו במידע הזה (לשימוש בבוריאליס או בכלל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלת ספוילר

האם הADVISOR קרא את מחשבותיו של איליי? (כמו הגוק מוח בSTARSHIP TROOPERS) והאם באמת EPISODE 3

יהיה בלחץ להשמיד את הCOMBINE לפני שהם ישתמשו במידע הזה (לשימוש בבוריאליס או בכלל).

את זה נדע בפרק הבא. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

סיימתי עכשיו את Episode 2, היה מדהים כמו שהחבר'ה של Valve הרגילו אותנו,

אבל לעזאזל! למה רק 6 שעות של משחק? הרי אחרי Episode 1 היו דיבורים על כך שהפרק הבא יכיל יותר שעות משחק...

בכל מקרה, אהבתי את השלב המלחמה נגד הסטריידרים שמלווים בהאנטרים בסוף.

אני לא מאמין שהצלחתי לסיים את זה בלי להיפסל (על medium), פעמיים הסטריידרים כבר הגיעו לשער של הבסיס! אבל הדפתי אותם לבסוף.

סוף עצוב, יש לי הרגשה שלא יחזירו לתחייה את איליי בפרק הבא.

--------------

לעניין אחר-

למי ששיחק ב-HL1+episode 1, הנה קומיקס שנעשה באמצעות Garry's Mode. תקראו כל פרק, פשוט קורע למי שמכיר את העלילה ;D

http://www.hlcomic.com/archive

**את הקומיקס הכרתי בזכות ag43.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...