בעיית ארטיפקטים חמורה בכרטיס מסך - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית ארטיפקטים חמורה בכרטיס מסך

Ben N

Recommended Posts

יש לי הכ. מסך X1900GT 256MB.

בנקודה מסויימת לפני שבוע בערך הגעתי למסקנה שהוא מטונף ואני רוצה לנקות אותו כדי שהטמפ' יצנחו באיזה 5+ מעלות.

הלכתי לחבר שכבר עשה את זה לכרטיס שלו, השתמשו בקומפרסור אוויר וניקינו את הצלעות שלו.

אחר כך פירקנו את הגוף מהכרטיס, והחלפנו משחה תרמית כמו שצריך, ניקינו את שני הצדדים עם אלכוהול עד שנצץ ושמנו משחה חדשה, וסגרנו את הכרטיס חזרה.

עכשיו כשאני מפעיל את הכרטיס כל המסך מלא ארטיפקטים...

נזהרנו מאוד עם הכרטיס, היינו אחושילי עדינים.. איך יכול להיות שזה קרה?!

נתתי את הכרטיס לחבר אחר שעובד באיזה חנות מחשבים בעיר ומתמצא בדברים האלה. בהתחלה הוא פירק את הגוף , אמר ששמנו הרבה יותר מידי משחה (אני לא ידעתי בכלל כמה צריך.. חבר שלי שם לי אותה..) ואמר שהוא הוציא חלק ממנה ועדיין יש ארטיפקטים.

סיבה שנייה שהוא אמר לי שזה יכול להיות ושכבר קרה לו מקרה כזה, זה שאולי משו נדפק בביוס של הכרטיס (ככה הבנתי ממנו.. לא ידעתי בחיים שיש בכלל ביוס לכ. מסך..) ושצריך לצרוב אותו מחדש ואז אולי זה יסתדר..

מה נראה לכם? יכול להיות שזאת הבעיה או שרוב הסיכויים היא שפגעתי בכרטיס פיזית?.. =/

וגם נגמרה לי האחריות עליו =/ זה בדיוק הבאסה..

תודה לעוזרים.[br]פורסם בתאריך: 6.10.2007 בשעה 12:35:33

אני באמת מצטער על ההקפצה, אני יודע שזה אסור.

אבל הבעיה היא שמחר אני כבר מתחיל קד"צ ולא אהיה פה כל השבוע, ועוד שכרגע אני משתמש בכרטיס מסך חלופי שאצטרך להחזיר לחבר שלי בערב..

מקווה שההקפצה הזאת תעזור בכלל...

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב רק רציתי להגיד

תודה רבה להתייחסות

כבר לא פעם ולא פעמיים שאני פותח פה ת'ראד שאני נאלץ להקפיץ כמה פעמים בלי שום התייחסות של אף אחד. אפילו לא מההנהלה.

אז תודה רבה על העזרה שלכם..!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלק מהמישחות התרמיות מוליכות חשמל, אולי מרחת קצת משחה על חלקים מוליכים בכ.מ וגרמת לקצר?

זה הרעיון היחיד שעלה לי לראש, חוץ מהברור מאליו, פגעת בו פיזית.

השתמשנו במשחה MX-1 של AC.

אתה יודע או יכול לברר אם היא באמת מוליכה כמו שאתה אומר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב רק רציתי להגיד

תודה רבה להתייחסות

כבר לא פעם ולא פעמיים שאני פותח פה ת'ראד שאני נאלץ להקפיץ כמה פעמים בלי שום התייחסות של אף אחד. אפילו לא מההנהלה.

אז תודה רבה על העזרה שלכם..!

תגיד לי, אתה חושב שאנחנו עובדים אצלך או חייבים לענות לך? אם עדיין לא ראיתי את הדיון, אתה לא חושב שזה חוצפה מצידך להקפיץ?(ועוד אחרי שהתגמשנו עם החוקים של ההקפצה).

אסור להקפיץ לפני שעברו 24 שעות לא משנה מה וראיתי שאתה יודע זאת

יש לך אזהרה 1 בגין הקפצת דיון, באזהרה השלישית אתה תורחק / תושתק מהפורום.

ננעל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...