בעיה בספק\כרטיס מסך? תעזרו לי לזהות מה הבעיה... - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בספק\כרטיס מסך? תעזרו לי לזהות מה הבעיה...

jorgito

Recommended Posts

שלום!

משומה המחשב שלי התחיל לעשות ריסטים במשחקים (לא משנה איזה ולא משנה מתי) - אין לי מושג למה זה יכול להיות קשור כי זה לפעמים עושה ריסט כבר בתפריטים (לפני שהכרטיס מתחיל לקבל עומס\עובד ב3D) זה התחיל לעשות את זה משומקום סתם ככה... ניסיתי להחליף (במקום ATI 7.9 החלפתי ל 7.7) וזה לא עזר... יש למישהו רעיונות?

הכ. מסך זה 1900GT על WINXP עם ג'יגה זכרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבן דוד שלי הייתה בעיה עם אותם סימפטומים בדיוק,

ובסופו של דבר, אחרי מלא חפירות, התברר שזה היה הדרייבר של כרטיס הקול שלו

התקין מחדש וזה נפתר.

זה אמנם לא אומר שום דבר, ובהחלט יכול להיות שאצלך זה גורם שונה לגמרי וממש לא קשור.

אבל אם תנסה להסיר ולהתקין מחדש את הדרייבר של כרטיס הקול - זה לא יזיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי מחדש לכ. קול ולכ. מסך פתחתי אתצ המחשב ניתקתי וחיברתי מחדש וניקיתי את הכל... עדיין עושה ריסטים בלי שום סיבה עוד לפני שיש מאמץ כלשהו (לפעמים אפשר גם אשכרה לשחק אבל רוב הזמן לא) - יש למישהו רעיון איך לעשות בדיקה יותר רצינית? אולי הבעיה ב DIRECTX?

עוד דבר, הפעלתי את אופציית המסך הכחול - ועדיין זה עושה לי ריסט בלי שום מסך כחול בלי שום קשר לאיפה אני נמצא במשחק - כל דבר אחר במחשב עובד כולל והכל... יש למישהו רעיון מה לחפש או איך לתקן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני כבר די מתחיל להתייאש מכל הסיפור הזה... הרצתי DRIVER CLEANER התקנתי מחדש ושוב יש ריסטים סתם ככה בלי שום קשר לכלום ובלי מסך כחול... האם יש דרך לבדוק אם הבעיה בספק או בכרטיס עצמו? עם איזה תוכנות אפשר לבדוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק האם נוצרים מינידאמפים בתיקיה c:\windows\minidump

אם לא, רוב הסיכויים שהבעיה היא פיזית בספק או בכרטיס מסך.

אין שום תוכנה שבודקת במאה אחוז אם אחד החלקים האלה תקולים.

יש את S&M שמריצה בדיקות דיי טובות.

בכל מקרה, אם זה אפשרי, הפתרון הכי טוב זה להחליף זמנית עם חלק אחר דומה ולראות אם הבעיה ממשיכה (את הספק כוח צריך להחליף עם אחד חזק+אמין יותר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...