המלצה למסך דק 19"-22" בעיקר למשחקי FPS וגרפיקה - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למסך דק 19"-22" בעיקר למשחקי FPS וגרפיקה

Pimpy

Recommended Posts

שלום,

קראתי פה על הרבה המלצות למסכים והרבה ביקורות של אנשים ועדיין לא הצלחתי לקבל החלטה למסך המתאים ביותר בשבילי.

ההתלבטות העיקרית שלי כרגע היא בין:

SAMSUNG 206BW

DELL 2007WFP

הבנתי את השוני בין הפנלים של המסכים שמקבל בפורום תשומת לב רבה, אך מה עם הנתון החשוב של הניגודיות וקצב ריענון שחשוב מאוד במשחקים.

הבנתי כרגע שיש העדפה ל פה, אשמח לדעת למה אם הסמסונג יותר טוב בנתונים היבשים, האם הפנל כזה משמעותי למרות שהקצב ריענון

הוא 16MS ל לעומת 2MS לסמסונג.

התקציב נע בין 1800-2200 ש"ח.

תודה רבה לכול המגיבים, אני קרוב מאוד לקנייה ואני יודע לכם בעזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצב הרענון המוצהר תלוי בשיטת המדידה של היצרן. ה- מצהיר על 16MS שחור-לבן-שחור. באפור-אפור הוא רק 6MS בממוצע. לעומת ה- שהוא 3-4MS בממוצע אפור-אפור ו-2MS במינימום. לא הבדל כזה גדול. והנתון של הניגודיות הוא הרבה פחות חשוב, במיוחד המספרים המצחיקים של 3000:1 (שמדובר בכלל בניגודיות דינמית). מה גם שלדבר על ניגודיות במסך TN עם הזוויות הנוראיות שלו זה כמו לדבר על מהירות מקסימלית של מרסדס כשהוא נוסע באיילון ביום ראשון ב-8 בבוקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח... תודה על התגובה, אהבתי את המטאפורה. :P

אני עדיין מעוניין בהמלצה לגבי מסך ולעוד פירוט על הנתונים שרשמתי עם התייחסות ספציפית לשני המסכים האלו.

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעל 2007 WFP ממליץ בחום,

איו מריחות, צבהים מדהימים, זוית צפיה מושלמות(180 מעלות)

אני משחק ב : counter strike/source

medal of honor

bioshock heroes

pes6

c$c3

וכו' וכו',

וראיתי מסכים אחרים של חברים שלא מבינים מה הבעיה במסך שלהם וחושבים שהוא בסדר כי הם לא ראו את שלי(או מהסוג)., כי כשאני ראיתי את שלי ואז את שלהם מאוד הציק לי לשבת....הרגשתי שבפלאפון שלי יש יותר צבעים מאשר במסך שלהם (מדובר על פאנל TN כמובן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבגל את ה ניתן להשיג בקרוב ל1500 שזה 800 שקלים פחות מהdell אז גם על זה צריך להתחשב

ןיש את ה viewsonic vp930 ב1600 שהוא 19 אבל הוא מעולה למשחקים וסרטים

התקציב שניתן מספיק ל-2007WFP. אין סיבה ללכת על מסך נחות יותר (וזה כולל את ה-VP930).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקציב שניתן מספיק ל-2007WFP. אין סיבה ללכת על מסך נחות יותר (וזה כולל את ה-VP930).

Dell 2007WFP ???

אתה ראית את הנתונים שלו?

יחס ניגודיות 1:800

זמן תגובה 16 מילי

VP930 נחות יותר?!?!

הוא קצת יותר גדול ממנו וזהו. אבל VP930 אוכל אותו באיכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הרבה מדדים לאיכות של מסך והם ממש לא משתקפים בנתוני היצרן. אני מציע שתקרא את המדריך למסכי LCD שפורסם באתר, כי נראה שאתה מבולבל למדי לגבי הפרמטרים שמשמשים להשוואה בין מסכים שונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...