אחמדי-נג'אד: משאל על העברת ישראל לאירופה - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אחמדי-נג'אד: משאל על העברת ישראל לאירופה

סמיילי

Recommended Posts

• תגובות 138
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המטוסים הטורקים הם מתקדמים(כל האוויוניקה שלהם היא תוצרת הארץ, אנחנו משביחים את הצבא שלהם במשך עשורים) והטייסים שלהם מתאמנים עם חיל האוויר שלנו משנות ה80 המאוחרות.

פה יש להם יתרון נגד אויב שלא מכיר את המערכות. אנחנו יודעים איך המערכות פועלות ויכולים לדעת מראש על נקודות תורפה.

כמה זילזול בבן אדם אחד.

הדרך היחידה? אני מניח שאת הצי החזק והגדול במזרח התיכון אתה לא מחשיב בכלל.שלא לדבר שהחל האוויר שלהם משוכלל עד מאוד ועוד מאט יקבל עליונות הרבה יותר גדולה עם כניסה של 100 F35 לשירות חיל האוויר הטורקי. זה לא משנה אם הם מפתחים לבד או לא כי המערכות שלהם מספיק טובות לצרכים שלהם.

אנשים טובים יותר? אני אומר שלא. אתה אומר שכן. ומה יוצא לנו מזה?

חיל ים של טורקיה עצום בהשוואה לשלנו (לגבי איכות אני לא יודע, אני יודע שיש לנו כמה דברים יחודים). בכל מקרה, חיל האוויר יכול לנטרל איומים ימיים ולתת תמיכה לחיל הים. חוץ מזה, ספינות טילים לא יכולות להסב נזק כמו שחיל אוויר יכול.

אנשים טובים יותר? אני אומר שלא. אתה אומר שכן. ומה יוצא לנו מזה?

אם אתה רוצה להוכיח שיש להם כוח אדם איכותי יותר אתה צריך למצוא דרך ואתה רק אומר דברים על סמך היהירות שלך.

צודק. עדיף לומר שיש לנו ניסיון רב יותר.

אני מבין שדרך החשיבה שלך עובד על סמך ניחוש ומסקנות פרועות. ללא יירטו אותם? זאת אומרת לא זיהו אותם. ככה היא עובדת.

זה דרך שגויה לחשוב. קודם כל הם זיהו אותם אלא אם כן יש לך מקור אמין מאוד שאומר שלא.

למה לא יירטו? יכולות להיות המון סיבות כמו:ישראל הודיעה מראש,ארה"ב דיברה עם טורקיה,הטורקים לא רצו לקלקל את המצב הפוליטי עם ועוד.

מקובל. אם כך, למה הם ביקשו הבהרות בנוגע למיכלי דלק נתיקים שנמצאו בשטחם?

אם כבר לא מיותר לציין שלצבא הטורקי תקציב גדול יותר מאשר לצה"ל,כלכלה חזקה יותר של המדינה שיכול לתת יותר "גב" במידת הצורך ממה שהכלכלה שלנו יכולה וכוח אדם של הצבא הטורקי גדול בהרבה מאוד מזה של צה"ל ואלו לא לוחמי חולות אלא חיילים מקצועים שמאומנים לפני השיטות המודרניות ביותר.

מה עוזר כוח אדם רב ואיכותי (אין לי ספק שהוא איכותי), אם אין לך אפשרות להשתמש בו כראוי ולתקוף ראשון?

עד שהם יקבלו F35, גם אמצעי הנגד ישתכללו (ישראל די מפותחת בתחום). גם אנחנו קונים (אומנם כנראה לא 100 אלא טייסת או שתיים, וכנראה שנקבל אותם אחרי טורקיה).

בולשיט.

נאטו כוללת גם את ארצות הברית - לא יכולה להגיע אלינו? יכולה גם יכולה. בריטניה לא יכולה? יכולה גם יכולה? גרמניה לא יכולה? לא אתפלא אם היא המדינה היחידה שבאמת לא יכולה, ואני מאוד מקווה בשבילך שבתרחיש כזה זה נכון (אני מדבר רק על פלישה אווירית בשרה וחצי הזו).

ארה"ב יכולה להגיע. אתה חושב שארה"ב תתקוף? בריטניה יכולה (עם מטוסי היורופייטר, שאגב, משתמשים באמצעי זיהוי אינפרא אדום של רפא"ל), גם גרמניה. חיל האוויר שלנו יכול לתת מענה טוב מאוד לאלה.

ואני לא מדבר בכלל על פלישה קרקעית דרך הים ששם בכלל יהיה קשה מאוד להגן עד בלתי אפשרי.

כל עוד יש עליונות אווירית אין סיבה שלא תהיה אפשרות להגן על חופי מפני פלישה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פה יש להם יתרון נגד אויב שלא מכיר את המערכות. אנחנו יודעים איך המערכות פועלות ויכולים לדעת מראש על נקודות תורפה.

הם גם יודעים טוב מאוד איך הן עובדות. תפסיק לחשוב שמולך עומד צבא של מדינת עולם 3 שמשתמש במקלות ואבנים.

חיל ים של טורקיה עצום בהשוואה לשלנו (לגבי איכות אני לא יודע, אני יודע שיש לנו כמה דברים יחודים). בכל מקרה, חיל האוויר יכול לנטרל איומים ימיים ולתת תמיכה לחיל הים. חוץ מזה, ספינות טילים לא יכולות להסב נזק כמו שחיל אוויר יכול.

גם גדול וגם מפותח. כנ"ל חיל האוויר שלהם ושל נאט"ו. אתה שוכח אבל אנחנו לא מדברים על חיילות אוויר של ארה"ב ורוסיה עם מפציצים אלא על חיל אוויר הישראלי.

אין לו יכולות כמו למעצמות שיש להן מפציצים כבדים. ספינות טילים רבות יכולות לעשות נזק ענקי בכך שכל אחת מחזיקה על סיפונה כמה עשרות טילים שיכולים לפגוע באתרים אסטרטגים בכל הארץ. מהבסיסים הצבאיים,תשיות אזרחיות וצבאיות למבני ציבור ושלטון.

צודק. עדיף לומר שיש לנו ניסיון רב יותר.

מתי חיל האוויר שלנו נלחם במטוסים בפעם האחרונה? נראה לי שלפני 20-30 שנים. לטייסים ההם כן יש נסיון בזה אבל כמה מהם אתה חושב שעדיין טייסים בחיל האוויר?

הנסיון של חיל האוויר שלנו הוא באימונים בעיקר(קרבות אוויר-אוויר) רוב הזמן הם פשוט טסים ומפצצים מטרות קרקע שזה ממש לא קשה יחסית לטייסים מוכשרים בכלי טייס מתקדמים שרודפים אחריך.

מקובל. אם כך, למה הם ביקשו הבהרות בנוגע למיכלי דלק נתיקים שנמצאו בשטחם?

כדי להראות תדמית כלפי חוץ שלא הייתה להם יד בדבר?

אל תשכח סוריה היא שכנה שלהם והטורקים לא ששים למלחמה איתם או כל עימות אחר.

מה עוזר כוח אדם רב ואיכותי (אין לי ספק שהוא איכותי), אם אין לך אפשרות להשתמש בו כראוי ולתקוף ראשון?

עד שהם יקבלו F35, גם אמצעי הנגד ישתכללו (ישראל די מפותחת בתחום). גם אנחנו קונים (אומנם כנראה לא 100 אלא טייסת או שתיים, וכנראה שנקבל אותם אחרי טורקיה).

לא הבנתי כל כך את השורה הראשונה ואת הקשר שלה לציטוט. יש להם כוח אדם רב זה יתרון בכל מצב של הגנה והן של התקפה. אפשרות להשתמש בו תהיה להם בכל מקרה.

הם צריכים לקבל את ההזמנה בקרוב סך הכל 2010 אם לא יקרו עיקובים ענקיים. אמצעי נגד יעיליים כנגד חמקים יקח עוד זמן לפתח בינתיים זה לא נראה באופק.

אנחנו לשעה הזו לא קונים דבר. לא אישרו לנו ואנחנו לא ביצענו הזמנה. יש קולות שאומרים "אנחנו רוצים כזה מטוס בחיל האוויר". אבל אלו רק קולות. לעומת זה טורקיה כבר קיבלה את כל האישורים והגישה הזמנה רשמית שהתקבלה והמטוסים בדרך אליה.

ארה"ב יכולה להגיע. אתה חושב שארה"ב תתקוף? בריטניה יכולה (עם מטוסי היורופייטר, שאגב, משתמשים באמצעי זיהוי אינפרא אדום של רפא"ל), גם גרמניה. חיל האוויר שלנו יכול לתת מענה טוב מאוד לאלה.

אתה יודע מה זה נאט"ו? לא, ברצינות.

כל עוד יש עליונות אווירית אין סיבה שלא תהיה אפשרות להגן על חופי מפני פלישה.

חיל האוויר הישראלי חלש מדי כדי לשמור על עליונות אוויר מול הצי וחיל האוויר של מדינות נאט"ו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם גם יודעים טוב מאוד איך הן עובדות. תפסיק לחשוב שמולך עומד צבא של מדינת עולם 3 שמשתמש במקלות ואבנים.

הם לא מקבלים שום ידע טכנולוגי מישראל. קשה לי להאמין שיש להם תעשייה מספיק מפותחת כדי ללמוד מהמערכות, גם קשה לי להאמין שניתן ללמוד מערכות אוויוניקה כאלה ולעשות להן הנדסה לאחור בקלות רבה (כמו שהאיראנים עושים לנשק סיני ורוסי).

ספינות טילים רבות יכולות לעשות נזק ענקי בכך שכל אחת מחזיקה על סיפונה כמה עשרות טילים שיכולים לפגוע באתרים אסטרטגים בכל הארץ. מהבסיסים הצבאיים,תשיות אזרחיות וצבאיות למבני ציבור ושלטון.

אפשר להשמיד ספינות לא רק באמצעות ספינת נגד עם טיל ים-ים. אפשר לשלוח את חיל האוויר, וכמובן שלספינות יהיו אמצעי הגנה, ולחיל האוויר יהיו אמצעי נגד, ולספינות אמצעים נגד אמצעי הנגד וכך הלאה.. בדיוק כמו שיש אפשרות לתת מענה לטילים שמשוגרים מספינה לעבר מטרה קרקעית (וגם להן מערכות נגד שיבוש, וכך האלה..)

מתי חיל האוויר שלנו נלחם במטוסים בפעם האחרונה? נראה לי שלפני 20-30 שנים. לטייסים ההם כן יש נסיון בזה אבל כמה מהם אתה חושב שעדיין טייסים בחיל האוויר?

הנסיון של חיל האוויר שלנו הוא באימונים בעיקר(קרבות אוויר-אוויר) רוב הזמן הם פשוט טסים ומפצצים מטרות קרקע שזה ממש לא קשה יחסית לטייסים מוכשרים בכלי טייס מתקדמים שרודפים אחריך.

הידע נשאר, האימונים מתבססים על ידע וניסיון רב. אחת הסיבות שחיל האוויר שלנו "השמיד" את חיל האוויר האמריקאי בתרגיל האחרון, היא כיוון שאנחנו מתאמנים הרבה יותר בקרבות דודג' פייט, בשונה מהאמריקאים שסומכים יותר על מערכות אלקטרוניות וטילים עם טווח ארוך. את זה אמר טייס בחיל האוויר אם אני לא טועה.

אתה יודע מה זה נאט"ו? לא, ברצינות.

אתה חושב שארה"ב, בריטניה או גרמניה יכנסו איתנו למלחמה? ברצינות. (אני לא ציני, שואל לדעתך).

הם צריכים לקבל את ההזמנה בקרוב סך הכל 2010 אם לא יקרו עיקובים ענקיים.

נשמע לי קצת מוקדם. חשבתי שיצור סדרתי יתחיל ב-2011-2012.

אמצעי נגד יעיליים כנגד חמקים יקח עוד זמן לפתח בינתיים זה לא נראה באופק.

לא אני ולא אתה יודעים מה מנסים לפתח ברוסיה, , ושאר מדינות מתקדמות בנושא.

אנחנו לשעה הזו לא קונים דבר. לא אישרו לנו ואנחנו לא ביצענו הזמנה. יש קולות שאומרים "אנחנו רוצים כזה מטוס בחיל האוויר". אבל אלו רק קולות. לעומת זה טורקיה כבר קיבלה את כל האישורים והגישה הזמנה רשמית שהתקבלה והמטוסים בדרך אליה.

חשבתי שזה כבר רשמי, שקונים 25 F35 במסגרת תוכנית הצטיידות בת 5 שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טורקיה לא צריכה אישורים, היא חברה בJSF, ה100 מטסים שהיא "הזמינה" הולכים להיות מייצרים בטורקיה ע"י TAI הייצור ההמוני יתחיל ב2012 כאשר המטוסים הראשונים יתחילו להתגלגל מהמפעל רק ב2014.

מעבר לזאת שכמחצית מכל הF35 שהולכים להיות מייצרים לייצוא הולכים להיות מייצרים ע"י TAI, הם חתמו על הסכם עם נורט'רופ על זכויות ייצור משותפות, כאשר אפילו חלק מהfuselage שהולכים להיות מייצרים בשביל האמריקאים הולכים להיות מייוצרים ככל הנראה ע"י TAI.

וישראל כבר כן הזמינה מטוסי F35, אומנם לא את ה100 שהיא הייתה אמורה להזמין לפני שהועפנו מפרוקייט הפיתוח בגלל תקירת מטוסי הפלקון והמלטים לסין, אבל בספטבמר השנה גבי אשכנזי הכריז על קניה של טייסת מטוסי F35 שיגיעו ב2013 לארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא מקבלים שום ידע טכנולוגי מישראל. קשה לי להאמין שיש להם תעשייה מספיק מפותחת כדי ללמוד מהמערכות, גם קשה לי להאמין שניתן ללמוד מערכות אוויוניקה כאלה ולעשות להן הנדסה לאחור בקלות רבה (כמו שהאיראנים עושים לנשק סיני ורוסי).

הם לא צריכים לקבל כדי להשיג ודברתי על מערכות בכללי לא ספציפית על מערכות ישראליות.אתה שוב מזלזל יש להם הרבה מאוד כלים. כמו כן לא דיברנו כאן על הנדסה לאחור לא יודע איך הגעת לזה.

אפשר להשמיד ספינות לא רק באמצעות ספינת נגד עם טיל ים-ים. אפשר לשלוח את חיל האוויר, וכמובן שלספינות יהיו אמצעי הגנה, ולחיל האוויר יהיו אמצעי נגד, ולספינות אמצעים נגד אמצעי הנגד וכך הלאה.. בדיוק כמו שיש אפשרות לתת מענה לטילים שמשוגרים מספינה לעבר מטרה קרקעית (וגם להן מערכות נגד שיבוש, וכך האלה..)

ועדיין גם עם כל אמצעי הנגד למינם רק הצי הטורקי יכול לעשות הרבה מאוד נזק שלא לדבר על צי מדינות נאט"ו.

הידע נשאר, האימונים מתבססים על ידע וניסיון רב. אחת הסיבות שחיל האוויר שלנו "השמיד" את חיל האוויר האמריקאי בתרגיל האחרון, היא כיוון שאנחנו מתאמנים הרבה יותר בקרבות דודג' פייט, בשונה מהאמריקאים שסומכים יותר על מערכות אלקטרוניות וטילים עם טווח ארוך. את זה אמר טייס בחיל האוויר אם אני לא טועה.

לחיל האוויר הישראלי אין סיכוי נגד האמרקני. מדובר בתרגילים בתנאים שווים זאת אומרת לא מציאותיים בעליל. שלא לדבר על הדברים שהמפקדים אומרים לטייסים שלהם בנוגע להצלחה שלהם. אל תטעה זה לא אימונים זה תרגילים לSHOW של העניין. החיל רוצה תקציב מהקונגרס אז הוא אומר לטייסים שלו להוריד ביצועים.

את זה אתה יכול לראות מהרבה עדויות של טייסים.

הידע הזה שאתה מדבר עליו זמין לכולם. נסיון זה לא רק ידע אלא עשית את זה ואתה יודע איך לעשות את זה. אותם טייסים לא עשו את זה אלא הם למדו איך לעשות את זה ואת זה למדו גם הטייסים הטורקים.

אתה חושב שארה"ב, בריטניה או גרמניה יכנסו איתנו למלחמה? ברצינות. (אני לא ציני, שואל לדעתך).

לא ענית לי על השאלה אם אתה יודע מה זה נאט"ו. אם אתה שואל שאלה כזו אני יודע שאתה לא יודע מה זה.

נשמע לי קצת מוקדם. חשבתי שיצור סדרתי יתחיל ב-2011-2012.

2011 זה רק שנה יותר מ2010 בכל מקרה זה באזור הזה פחות או יותר.

חשבתי שזה כבר רשמי, שקונים 25 F35 במסגרת תוכנית הצטיידות בת 5 שנים.

רשמי מבחינת אולי. אבל לא מבחינת המוכר,ארה"ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשמי מבחינת כולם, הסכם ההספקה חתום.

וגם ה30 מילארד דולר שהוקצו לנו בסיוע בטחוני לעשור הקרוב מחייבים הוצאה של 5 מילארד דולר לפחות על רכישת F35. אז תפסיק עם השטויות שלך, ב2006 הוחזרה לפרוייקט הפיתוח כשותפה בטחונית, והיא המדינה הראשונה שהיא לא שותפה מלאה שאישרו לה לקנות F35.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה את האישורים.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

רגע מרים טלפון לDOD...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב,

לא ממש יצאה לי לקרא את כל 9 העמודים עם התגובות... - אז אני יגיב וזה נראה לי בלי קשר לנושא החדש שעליו אתם מדברים.

חס וחלילה לעבור לאירופה!!!!---!!!!---!!!!---!!!!

תראו איזה מדינות יש שם,

פחד לגור שם.

אם לעבור - אז זה רק לאמריקה,תאמינו לי הכי טוב!!!

משכורת גבוהה בצבא,

נופים יפים,

דמוקרטיה טובה מאוד (בהשוואה אלינו),

ועוד המון!

בעיקרון - לא לעבור בכלל.

אבל אם עוברים - זה רק לאמריקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, שאני אבין, אתה מדבר ברצינות?

ללא שום ציניות? |:

תסביר לי מה רע בדיוק באירופה? במיוחד במדינות הסקנדינביות [שוודיה, דנמרק נורווגיה, פינלנד וכו']

או למשל במערב\מרכז אירופה? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שהם לא , לעבור למדינה אחרת זה משהו אחד, להעביר מדינה זה משהו אחר.

אני תומך בהעברת איראן לירח אם השנאה שלהם תאפשר להם לחיות בלי אטמוספרה אני ינהג באוטבוס הטרנספר הראשון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, שאני אבין, אתה מדבר ברצינות?

ללא שום ציניות? |:

תסביר לי מה רע בדיוק באירופה? במיוחד במדינות הסקנדינביות [שוודיה, דנמרק נורווגיה, פינלנד וכו']

או למשל במערב\מרכז אירופה? ::)

מה רע בארץ?

Dr. Ron Paul, אתה מזכיר לי אידיוט אחד מהפורום הישן של Vgames. גם הוא כל הזמן טען שמצרים מדינה מדהימה ומפותחת. יש להם שמסוגל למחוק אותנו בחמש דקות. יש להם שלטון יותר דמוקרטי מישראל. לא משנה כמה ניסינו להסביר הוא לא השתכנע. כאמור, הבן אדם אידיוט גמור. אתה אותו דבר רק עם שריטה על תורכיה.

אתה ילד. אין לך שום ניסיון בחיים. יש לך תפיסה מעוותת של המציאות. בתקווה עם הגיל יעבור. אם לא תשאר אידיוט לכל החיים. זה לא נורא. יש דברים יותר גרועים בחיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...