אחמדי-נג'אד: משאל על העברת ישראל לאירופה - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אחמדי-נג'אד: משאל על העברת ישראל לאירופה

סמיילי

Recommended Posts

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

רגע מרים טלפון לDOD...

זה מידע שפתוח לציבור הרחב ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 138
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בואנ'ה,

באמת לא הכפת לכם לעבור ולחיות ליד המדינות האלה!!!!!!!!!? ? ? ?!!!!!!!!!? ? ? ?!!!!!!!!!

אמריקה זה המקום הייחידי שהייתי מוכן לעבור אליו,מאשר אחד מהיבשות האלה,עם הארצות האנטישמיות והמגעילות האלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא צריכים לקבל כדי להשיג ודברתי על מערכות בכללי לא ספציפית על מערכות ישראליות.אתה שוב מזלזל יש להם הרבה מאוד כלים. כמו כן לא דיברנו כאן על הנדסה לאחור לא יודע איך הגעת לזה.

הם לא צריכים לקבל את הידע הטכנולוגי. הם לא צריכים שתהיה להם אקדמיה מפותחת. הם לא צריכים תעשייה טובה. אתה צודק, הידע יבוא משום מקום.

לחיל האוויר הישראלי אין סיכוי נגד האמרקני.

מעולם לא טענתי אחרת.

מדובר בתרגילים בתנאים שווים זאת אומרת לא מציאותיים בעליל. שלא לדבר על הדברים שהמפקדים אומרים לטייסים שלהם בנוגע להצלחה שלהם. אל תטעה זה לא אימונים זה תרגילים לSHOW של העניין. החיל רוצה תקציב מהקונגרס אז הוא אומר לטייסים שלו להוריד ביצועים.

את זה אתה יכול לראות מהרבה עדויות של טייסים.

:lol: :lol:

הידע הזה שאתה מדבר עליו זמין לכולם. נסיון זה לא רק ידע אלא עשית את זה ואתה יודע איך לעשות את זה. אותם טייסים לא עשו את זה אלא הם למדו איך לעשות את זה ואת זה למדו גם הטייסים הטורקים.

חיל האוויר שלנו עבר הרבה יותר תרחישים בזמן אמת. סוף דיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא צריכים לקבל את הידע הטכנולוגי. הם לא צריכים שתהיה להם אקדמיה מפותחת. הם לא צריכים תעשייה טובה. אתה צודק, הידע יבוא משום מקום.

תקרא את מה שכתבתי אבל הפעם לאט יותר:

"הם לא צריכים לקבל כדי להשיג ודברתי על מערכות בכללי לא ספציפית על מערכות ישראליות.אתה שוב מזלזל יש להם הרבה מאוד כלים. כמו כן לא דיברנו כאן על הנדסה לאחור לא יודע איך הגעת לזה."

:lol: :lol:

אתה מסוגל ליותר מסמיליים?

חיל האוויר שלנו עבר הרבה יותר תרחישים בזמן אמת. סוף דיון.

הרוב הגדול מאוד מאלו שעברו את זה בזמן אמת(באותם מלחמות של לפני 20-30 שנה ויותר)כבר לא בחיל האוויר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטורקים היו שותפים מלאים בפרוייקט הJSF, ומייצרים אותו לבד(הם הולכים לייצר כמחצים מהfuselageים(גופת המטוס) שהולכים לדגמי הייצאו, וגם כנרא חלק מאלה שהולכים לאמריקאים, ומפעל הייצור היחידי מחוץ לארצות הברית כרגע נמצא בטורקיה, למרות שהבירטים רוצים לייצר אותו גם בעצמם בקרוב.) את המטוסים לח"א הטורקי, ולרוב חילות אירופה הם גם מרכיבים בשלמותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוותרים על מה?

סך הכל לפי מה שאני הבנתי הוא מדבר על הקצבת טרטוריה באירופה והעברת המדינה לשמה ולא שנעבור לגור בגרמניה,אנגליה,ספרד ואיטליה.

אנטישמיות יש גם בארץ ואפילו הרבה יותר אם תבדוק להיות יהודי בארץ הרבה יותר מסוכן לבריאות שלך מאשר בצפון אירופה למשל. התבוללות זה מונח סטמי וחבל אפילו להתייחס אליו. קשי קליטה? תסביר קצת יותר למה אתה מתכוון.

המשטר בטורקיה מבחינה פוליטית יציב כמו סלע. לטורקיה יש גם "קרטיד" גדול יותר בקהילה הבין לאומית מאשר לנו יש.

הכלכה הטורקית מפותחת וחזקה מהלכלה שלנו אין מה להרחיב יותר.

הצבא שלהם בחוזק פחות או יותר כמו צה"ל אבל וזה אבל ענקי הם חברים בנאטו. זאת אומרת במידה ותתקיף אותם אתה בעצם מכניס את עצמך למלחמה עם המדינות הבאות:

April 4, 1949 Belgium

April 4, 1949 Canada

April 4, 1949 Denmark

April 4, 1949 Italy

April 4, 1949 Luxembourg

April 4, 1949 Netherlands

April 4, 1949 Norway

April 4, 1949 Portugal

April 4, 1949 United Kingdom

April 4, 1949 United States

18 February 1952 Turkey

30 May 1982 Spain Third

12 March 1999 Czech Republic Fourth

12 March 1999 Hungary

12 March 1999 Poland

29 March 2004 Bulgaria Fifth

29 March 2004 Estonia

29 March 2004 Latvia

29 March 2004 Lithuania

29 March 2004 Romania

29 March 2004 Slovakia

29 March 2004 Slovenia

קשה להגיד שבמקרה כזה יהיה לנו יתרון.

אתה כזה אידיוט!

הפוליטיקה בטורקיה יציבה? תקרא חדשות! כמעט הייתה שם הפיכה לפני הבחירות האחרונות והמצב עכשיו לא טוב יותר.

בקשר לכלכלה- אין לי מושג.

מבחינה צבאית- אני שם כסף שאין לך מושג לגבי יחסי הכוחות בינינו לבין טורקיה (חוץ מזה שהיא ביחסים טובים איתנו, אבל את זה לא הכנסת לתגובה).

ואתה כ"כ בסרטים על נאטו שזה מצחיק. זה ידוע שלנאטו ולאו"ם אין שום השפעה בעולם, אולי רק מבחינה סמלית. אני רוצה לראות שכל המדינות האלה יתקפו את במידה והיא תתקוף את טורקיה.

בקיצור, צא מהסרט ילדון קט, רטוב ודביק.

טוב שאתה לא מגזים 1000. יש בחיל האוויר הישראלי כ334 מדגמי F16 וF15.

עכשיו קראתי קצת אחורה וראיתי גם את זה ^^ זה בכלל הפיל אותי.

מדהים איזו בקיעות יש לך בסד"כים של צה"ל... ועוד מספר כזה מדוייק...

לרגע חשבתי שדן חלוץ הפך לטרול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא אני אתייחס:

בור- אחרי השטויות שאתה פולט פה בקצב אתה עוד קורא לי בור?

גס רוח- למה אתה מצפה? אתה מפליץ פה שטויות חסרות בסיס בקצב ומזהם את הפורום, אתה רוצה שאני אשלח לך פרחים בדואר?

לא יודע לנהל דיון כמו בנאדם- שוב, לשמוע את זה ממך, מילד (אל תשאל מאיפה, אבל אני יודע שאתה ילד ב- 100%) שפולט שטויות ועוד קורא לזה דיון, זה כבר ממש מעליב.

רוצה לנהל דיון?

אז יאללה תתייחס לכל מה שאמרו לך בקשר לכלכלת טורקיה (קיבלת הוכחות חד משמעיות שאתה טועה), בקשר לנתונים שאתה מציג משנת 2001 (שכבר לא רלוונטיים היום), בקשר ליחסי כוחות בין מדינות שאין לך מושג לגבי הצבאות של אף אחת מהן, בקשר לסד"כים של צה"ל שודאי וודאי אין לך מושג לגביהם (מעניין אותי מאיפה הפלצת מספר כ"כ מדוייק, שתף אותי במקור), בקשר ליציבות הפוליטית של טורקיה וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל הנתונים שנתתי הם לשנת 06/07 תלמד אנגלית. ילד אני ב100% יכול להגיד לך שאני לא. או שאתה עד כדי כך בור שאפילו ילד מה הוא אתה לא יודע?

להתייחס ולשלול את כל מה שאמרת? אם ביקשת קיבלת.

הפוליטיקה בטורקיה יציבה? תקרא חדשות! כמעט הייתה שם הפיכה לפני הבחירות האחרונות והמצב עכשיו לא טוב יותר.

כן יציבה השלטון נשאר דמוקרטי ואין בחירות כל יומיים כמו בישראל למשל.

לא הייתה שום הפיכה וגם לא כמעט סך הכל קצת גלים כשמפלגה עם גוון טיפה שונה לוקחת שליטה. אין בזה שום דבר חדש מדי. התוצאה היא הקובעת.

עכשיו המצב כן טוב יותר מלפני כן ושקט לגמרי.

מבחינה צבאית- אני שם כסף שאין לך מושג לגבי יחסי הכוחות בינינו לבין טורקיה (חוץ מזה שהיא ביחסים טובים איתנו, אבל את זה לא הכנסת לתגובה).

האם אדם בור כמוך יכול להבין למה לא הכנסתי את זה לתגובתי?

אני מבין שלא מהתגובה שלך אז אני אנסה להסביר לך. הועלה פה דיון על יתרונות של על פני מדינות האזור. מדברים על מקרים היפוטטים למשל כמו מלחמה בין טורקיה לישראל אין שום קשר לסבירות של האירוע.

אם אתה שם כסף אתה מהמר. דבר מאוד "חכם" לאדם שטוען שהוא אינו בור.

ואתה כ"כ בסרטים על נאטו שזה מצחיק. זה ידוע שלנאטו ולאו"ם אין שום השפעה בעולם, אולי רק מבחינה סמלית. אני רוצה לראות שכל המדינות האלה יתקפו את במידה והיא תתקוף את טורקיה.

קודם כל גם לאו"ם וגם לנט"ו יש השפעה מאוד רצינית על העולם אתה פשוט לא מכיר בזה והגופים האלו לא מראים את השפעתם בצורה הבוטה ביותר כל יום ולמחרת.

מבחינה סימלית? אני ממליץ לך בחום לגשת להיסטוריה אולי זה יכניס קצת ידע למה שאתה קורא אצלך "מוח". נאט"ו והאו"ם גופים שפועלים למטרות שלהן הם הוקמו בצורה אקטיבית ברוב המקרים. שפה של פשוט עם "אני רוצה לראות". אתה בדיוק כמו מר gryffin שלא יודע מה זה נאט"ו. שוב פנה "לספרים" זה יעזור לך אולי להבין מה זה הגוף הזה.

עכשיו קראתי קצת אחורה וראיתי גם את זה ^^ זה בכלל הפיל אותי.

מדהים איזו בקיעות יש לך בסד"כים של צה"ל... ועוד מספר כזה מדוייק...

לרגע חשבתי שדן חלוץ הפך לטרול...

זה שאתה בור ולא יודע ולא יכול/רוצה לברר זו בעיה שלך ואנשים אחרים לא בהכרח צריכים לסבול מזה. אלו הם הנתונים הרשמיים. אינה מייצרת את הF15 והF16 אלא מקבל מארה"ב וכן הכל נגלה לכל.

בור- אחרי השטויות שאתה פולט פה בקצב אתה עוד קורא לי בור?

תתקן במשפט שלך אתה "שאתה" ל"שאני" והתשובה היא כן.

גס רוח- למה אתה מצפה? אתה מפליץ פה שטויות חסרות בסיס בקצב ומזהם את הפורום, אתה רוצה שאני אשלח לך פרחים בדואר?

לא פרחים אבל במקום לבוא ולקלל ולהפיץ שטויות שלך פשוט תשתוק ואל תגיב כדי שלפחות לא נצטרך לסבול מהבורות האיומה שלך.

אז יאללה תתייחס לכל מה שאמרו לך בקשר לכלכלת טורקיה (קיבלת הוכחות חד משמעיות שאתה טועה),

למה שאתה קורא "הוכחה" בעצם לא מוכיחה כלום היא מתייחסת לכמות כסף לאדם ולא כמות כסף למדינה ועל זה הדיון.

ועכשיו תיזחול למקום ממנו הגעת לפני שביגללך יקום היטלר חדש שישנא יהודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) כשהשלטון תחת איומים של הפיכה, זה לא נקרא יציב. אגב, השלטון הדמוקרטי בארץ יציב מאד. זה שמתחלף מנהיג לא אומר שהשלטון לא יציב או תחת סכנה.

2) "למה אתה חושב שאנחנו הכי חזקים? לטורקיה יש יתרון משמעותי מאוד עלינו בכל מה שקשור לכלכלה, ופוליטיקה."

"הצבא שלהם בחוזק פחות או יותר כמו צה"ל"

כן הכנסת את זה לתגובותיך. למעשה, אתה זה שהכניס את זה לדיון בכלל.

3) אני יודע מה זה נאט"ו ומה זה האו"ם, שני גופים עם מטרות יפות מאד, אבל בלי כח בידיים.

4) סד"כים של צה"ל הם נתונים סודיים ביותר. רשמי? או שקראת את זה באיזה פורום... אתה יודע על כל עסקאות הנשק של צה"ל? אתה יודע שישנן עסקאות (קניה ומכירה) שלא מתפרסמות בכלל? בוא תביא לי את המקור שלך.

5) כלכלה של מדינה נקבעת עפ"י כח קניה לנפש, לא כח קניה של סך הנפשות. ולא יודע מה הכנס קודם איכות חיים, לא דובר על זה בכלל. בוא תסביר לי מה הקשר בין כמות הכסף במדינה לחוזק הכלכלה שלה אם זה לא נקבע עפ"י זה.

אני רוצה לראות שאתה מגיב לכל סעיף שנתתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. השלטון הדמוקרטי לא היה תחת איומי הפיכה אלא במקרה והמדינה תהפוך לדיקטטורה הצבא יעזור וילחם בה שזה דבר מבורך לכל משטר דמוקרטי. זה שיש בארץ בחירות כל יומיים כן אומר שהשלטון בארץ לא יציב. זה לדעת כל המומחים שיש למדעי המדינה וכדומה.

2.לא אני התחלתי את הדיון על חוזה של . שים לב למי הייתה מופנת התגובה.

3.זה שאתה אומר את זה מראה שאתה לא יודע מה הגופים האלו ומה הכוח שיש להם ואלו דברים הם עשו/עושים.

4.סודיים ביותר? אתה מתכוון בשבילך :lol: (מתייחס רק לחלק מהציוד).

5.לא היא לא. איכות חיים כן תילך לפי נפש אבל אם הולכים לפני מדינה אז מה שקובע זה הלפי מדינה כולה ולא PER לפש.

איכות חיים לא אני הכנסתי אלא מישהו אחר דפדף קצת ותראה את זה.

אני רוצה לראות שאתה מגיב לכל סעיף שנתתי...

אתה קורא לי ילד כשהגישה שלך לא יכולה להיות יותר ילדותית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) כן, שלטון יציב מאד:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3395368,00.html

2) אין לי כח להסתכל אבל זאת עובדה שאתה אמרת את המשפטים שציטטתי בלי שיש לך מושג בכלל לגבי חוזק הצבא. עוד הנפצה מבית הטרול.

3) תזכיר לי מתי בפעם האחרונה הגופים האלה באמת עשו משהו מועיל ומשמעותי בסדר גודל של תקיפת מדינה. אז נכון, כוחות נאט"ו והאו"ם נמצאים בכל מקום, אבל אין להם שום כח מול אירגוני הטרור או מדינות שונות. המקסימום שהם יכולים לעשות זה להפעיל לחץ מדיני (וגם זה לא משפיע יותר מדי). דוגמא: יוניפי"ל בלבנון שהחיזבאללה מקים להם עמדות מול הפרצוף וגונב להם נשק. החיזבאללה שוב על הגדר (כן, אפשר לראות דגלים על בתים מתוך שטח ישראל), הם לא היו אמורים למנוע את זה?

4) שוב, תביא לי את המקור שלך. וכן, אני עדיין טוען שזה סודי.

5) לא קובעים כלכלכה של מדינה לפי כח הקניה של סך התושבים!!! מה לא ברור בזה! לך תשאל איזה סטודנט לכלכלה או סתם מישהו עם שכל. אתה רוצה לומר לי שבמדינה עם 50 מליון אזרחים עניים הכלכלה חזקה יותר ממדינה שבה יש רק מליון תושבים עם כמעט פי 50 כח קניה לנפש?

" ערך מורחב כלכלת טורקיה

כלכלת טורקיה היא תערובת של תעשיה מודרנית לצד סקטור של חקלאות מסורתית (אשר העסיק כ-40% מהאוכלוסייה בשנת 2001). ההערכה המקובלת היא שכ-50% מהאוכלוסייה חיה מתחת לקו העוני הבינלאומי, בעיקר בחלקים הדרום מזרחיים של המדינה, הנמצאים באזורי סכסוך.

עיקר הייצוא של טורקיה מתבסס על גידולים חקלאיים כגון חיטה, כותנה, טבק, פירות וירקות. טורקיה היא יצרנית הצמר הגדולה באירופה, והיצרנית הגדולה בעולם של אגוזי לוז."

ולא, הכלכלה של טורקיה לא חזקה מזאת של , בדיוק ההפך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מבין, הרי זה לא משנה מה תגיד לו הוא ימשיך עם הגחמות שלו וינסה להצדיק את מה שהוא אומר. ככה זה בגיל הזה, אתה בטוח שכולם טועים ואתה צודק.

ניסו להסביר לו שאין שום משמעות לכוח הקנייה של המדינה במובן של כלכלה חזקה - הוא פשוט מסרב לקבל את זה. ניסו להסביר לו שתרחיש של נאט"ו נגד הוא מגוחך - אין עם מי לדבר. אז לא נורא, הוא יגדל ויבין שטעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) כן, שלטון יציב מאד:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3395368,00.html

2) אין לי כח להסתכל אבל זאת עובדה שאתה אמרת את המשפטים שציטטתי בלי שיש לך מושג בכלל לגבי חוזק הצבא. עוד הנפצה מבית הטרול.

3) תזכיר לי מתי בפעם האחרונה הגופים האלה באמת עשו משהו מועיל ומשמעותי בסדר גודל של תקיפת מדינה. אז נכון, כוחות נאט"ו והאו"ם נמצאים בכל מקום, אבל אין להם שום כח מול אירגוני הטרור או מדינות שונות. המקסימום שהם יכולים לעשות זה להפעיל לחץ מדיני (וגם זה לא משפיע יותר מדי). דוגמא: יוניפי"ל בלבנון שהחיזבאללה מקים להם עמדות מול הפרצוף וגונב להם . החיזבאללה שוב על הגדר (כן, אפשר לראות דגלים על בתים מתוך שטח ישראל), הם לא היו אמורים למנוע את זה?

4) שוב, תביא לי את המקור שלך. וכן, אני עדיין טוען שזה סודי.

5) לא קובעים כלכלכה של מדינה לפי כח הקניה של סך התושבים!!! מה לא ברור בזה! לך תשאל איזה סטודנט לכלכלה או סתם מישהו עם שכל. אתה רוצה לומר לי שבמדינה עם 50 מליון אזרחים עניים הכלכלה חזקה יותר ממדינה שבה יש רק מליון תושבים עם כמעט פי 50 כח קניה לנפש?

" ערך מורחב כלכלת טורקיה

כלכלת טורקיה היא תערובת של תעשיה מודרנית לצד סקטור של חקלאות מסורתית (אשר העסיק כ-40% מהאוכלוסייה בשנת 2001). ההערכה המקובלת היא שכ-50% מהאוכלוסייה חיה מתחת לקו העוני הבינלאומי, בעיקר בחלקים הדרום מזרחיים של המדינה, הנמצאים באזורי סכסוך.

עיקר הייצוא של טורקיה מתבסס על גידולים חקלאיים כגון חיטה, כותנה, טבק, פירות וירקות. טורקיה היא יצרנית הצמר הגדולה באירופה, והיצרנית הגדולה בעולם של אגוזי לוז."

ולא, הכלכלה של טורקיה לא חזקה מזאת של , בדיוק ההפך!

1.כן יחסית לישראל מאוד יציב. אתה רוצה את כל המאמרים של "בחירות מחר!" שהיו בישראל?

2.אין לך כוח אבל פולט שטויות בקצב מסחרר. קודם תבדוק ואז תידבר. מוזר שיש לך כוח לדבר אבל לבדוק מה שלוקח 2 שניות אין לך. אין לי מושג? אני לא ראיתי דבר ממה שאמרת שמעיד על זה. אם כבר אתה הטרול פה. אתה רק מדבר,מקלל ומאשים בלי שיש בידך כל הוכחה לנכונות דברך.

3.רק תקיפת מדינה זה דבר מועיל ומשמעותי? :kopfpatsch: אתה יותר בור ממה שחשבתי. או"ם עוזר בכל דבר הומנטרי מסביב לעולם 24/7 ונאט"ו מעובר באפגניסטאן והיה באירופה.יש להם את כל הכוח שבעולם מה שכן האם הם עושים את זה? מה שהם לפחות בחלק מהמקרים כן עושים.

4.למה שאני יתן לך מקור? אם אתה אומר שאתה לא בור אתה יכול לעשות חיפוש בגוגל וזה בדיוק 2 שניות. זה לא סודי ולא נעליים זו חומרה כבדה שמכירה שלה עוברת אין ספור תחנות בהם מפורסמים פרטים של כמות ודברים נוספים. זה אגב לפי החוק הם חייבים.

5.כוח כלכלי של מדינה כן קובעים לפי זה. נתתי כבר דוגמא את רוסיה חפש בין הפוסטים האחרונים או שגם לזה אין לך כוח?

מתחת לקו העוני זה 20% לפחות לפי 2002.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה GDDP הוא לא כוח קניה של מדינה - הוא כוח קניה של האוכלוסיה של המדינה - שהוא כוח קניה כלפי פנים שלא מעיד על כוח הקניה של המדינה כלפי חוץ.

הכוח קניה של המדינה קלפי חוץ תלוי בדירוג האשראי שלה שמוכתב על ידי מוסדות פינאנסים בין לאומיים. דירוג האשראי של הוא ה-46 בעולם ושל טורקיה ה-71. מה שזה אומר שמוסדות פינאנסיים בין לאומיים יותר סומכים על זה שישראל תחזיר כסף על השקעות שהיא לווה בשבילם מאשר טורקיה. כנראה שהמוסדות האלה יותר חכמים ממך דר. פאול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...