אני מעוניין בחוות-דעת למארז A-Top X-Blade (תקציב: כ-300 ש"ח) - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מעוניין בחוות-דעת למארז A-Top X-Blade (תקציב: כ-300 ש"ח)

3d7

Recommended Posts

לפי דעתי אתה עושה טעות...

מה עם לקנות 2 מאווררים של 120 ? מקדימה הוא בא עם 80 ומאחורה אין לו מאוורר בכלל זה כבר יעלה את התקציב בעוד איזה 100 ש"ח

http://www.a-top.com/xblade/xblade.html ציטוט : "Includes a front Blue LED 8cm & a side window Blue LED 8cm fan"

והאתר של החברה נראה לי חובבני ביותר חבל על הכסף שלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מהאתר שנתת אי אפשר להבין כלום. באתר של החברה כתוב שהוא מגיע עם מאווררי 80 מאחורה ומהצד.

ב-skypc כתוב שהוא מגיע עם מאוורר 120 מאחורה ושאפשר להכניס מאוורר 120 מקדימה.

בכל מקרה לפי דעתי ה-saggita עדיף גם בגלל שהוא מגיע עם שלושה מאווררים (120 מקדימה ומאחורה ו80 בדלת) וגם בגלל שהוא נראה יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שכל חנות מוכרת את המארז הזה עם מספר שונה של מאווררים. יש גם חנויות שמוכרות אותו עם ובלי . אני צריך לברר את זה בחנות.

ל-Sagitta יש שני מאווררים 120mm (מקדימה ומאחורה) ומאוורר 80mm בדלת, והוא מארז מומלץ. בהנחה שגם ל-X-Blade יש שני מאווררים 120mm (מקדימה ומאחורה) ומאוורר 80mm בדלת, אפשר לומר כי ה-X-Blade הוא מארז טוב?

לגבי העיצוב של המארז, כנראה משהו לא בסדר איתי, כי אין לי מושג איך אפשר לומר שה-Sagitta יותר יפה מה-X-Blade. יש פה אולי מישהו שמסכים איתי שה-X-Blade הוא מארז פשוט יפה, כדי שאני אוכל לבטל את התור לרופא עיניים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניהם לא יפים במיוחד, זה לא רק המאווררים הבניה של סגיטה טובה יותר, הוא גדול יותר וכו'.

מחזק. שניהם נראים לא משהו. הX-BLADE נראה יותר צעצוע מאשר מארז. תוסיף מאה שקלים ותקנה את האפולו אם יש באפשרותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו, אין לי בעיה להוסיף עוד 100 ש"ח או אפילו 200 ש"ח. הייתי רוצה לקנות את ה-Aurora (מארז ענק מאלומיניום עם שלושה מאווררי לדים כחולים 120mm), אבל אני לא ממש רוצה להשקיע במחשב שיש לי עכשיו יותר מדי.

אני מתכנן לקנות מחשב חדש בעוד משהו כמו חצי שנה - שנה (יש לי עכשיו X2 3800), ואז אני אפנק אותו במארז גדול ומושקע.

כרגע, יש לי מארז די סטנדרטי עם חלון, ואני רוצה להחליף אותו במארז קצת יותר גדול עם מקום ליותר דיסקים קשיחים, ומאחר ולא נראה לי שאני אזרוק את המחשב הנוכחי כשאני אקנה חדש (בסה"כ, הוא ממש לא רע), אז אני רוצה גם שהמארז יהיה מאוד יפה (לפי הטעם שלי, כמובן).

בביקורות בחו"ל דווקא די משבחים את המארז הזה, אבל הייתי רוצה לקבל חוות-דעת ממישהו בארץ שיש לו אותו (דיעה חיובית או שלילית).

תגידו, אתם לא אוהבים את המארז הזה מכיוון שאתם אוהבים לעשות מודינג למארזים שלכם בעצמכם (אני לא יודע איך), או שהוא באמת נראה לכם לא יפה? יש שנראים כמו רובוטריקים או מפלצות שהם באמת מצועצעים, אבל המארז הזה לא כ"כ מצועצע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה שואל אותי על העיצוב, לדעתי המארז הזה מצועצע במידה מטורפת, יותר מידי אורות וקישקושים והעיצוב של הפאנל הקידמי לא פופרציונלי ואף מיושן.

אבל שוב, זה רק הטעם שלי (אני אפילו חושב שהאפולו מצועצע) ובסופו של דבר המארז ישב על השולחן שלך ואתה תראה אותו כל היום אז מה שחשוב זה שהוא יפה לטעמך ושתיהיה מרוצה מהקניה.

ואם הסטייל הוא מצועצע אז זה נראה לי יותר יפה:

http://tms.co.il/product_info.php?cPath=25_216&products_id=3217

X BLADE יותר חדש קצת.

נ.ב aurora 3D 570 RuLz. האמת שאני די מתכנן לקנות אותו בקרוב. אבל אני לא יודע אם אני רוצה להשקיע כלכך הרבה במארז או להשקיע בשידרוג חומרה.

תתחדש ותהנה מהמארז החדש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא לא אוהב מצועצעים, וה-X-Blade לא ממש נראה לי מצועצע.

ה-Gladiator דווקא נראה יותר מצועצע מה-X-Blade, והחיסרון שלו הוא שבניגוד ל-X-Blade, ב-Gladiator צריך לפתוח את הדלת הקדמית כדי לגשת לצורב.

את ה-Aurora 570 לא ממש אהבתי. אהבתי יותר את הדגם הישן יותר של ה-Aurora עם הקווי מתאר המעוגלים.

אני עדיין אשמח לקבל תגובה ממישהו שיש לו את המארז הזה. פשוט, כרגע יש לי מארז בלי דלת קדמית, ואני קצת חושש שהדלת הקדמית שעשוייה מפלסטיק תתפרק או תישבר.

נ.ב.

יש כנראה בעיה בארץ עם היבוא של המארז הזה, כי אני לא מוצא אותו בשום מקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר אישית שני בעלי מארזי X-Blade כאלו,ואני גם הרכבתי אותם.

איכות המארז היא לא מהגבוהות שיש,הכל פלסטיק,המארז די רגיל,מצריך כלי עבודה רגילים,רק שיש כמה לדים כחולים,ו-3 מאווררים.

ההרכבה של הרכיבים הולכת כמו בכל מארז רגיל.

לדעתי העניין עם הדלת בכלל לא נוח,למרות שאפשר לגשת לצורב גם בלי לפתוח את הדלת,אם מורכב במפרץ העליון ביותר.

באחד המארזים הלדים מקדימה לא היו מולחמים נכון,אז פירקתי והלחמתי כמו שצריך.אולי לא עושים ביקורת איכות,או פשוט לא בודקים דברים כאלה.

סה"כ המארז סביר,מאיר את החדר בלילה,לא כולל ספק כמובן,אפילו הדלת לא כל כך שבירה ועדיין במקומה בשני המארזים.

חסרון קטן:הרשת שיש בקדמת המארז בחלקו התחתון,בשביל שאיבת האוויר פנימה,לא נשלפת ונראית מאובקת לאחר זמן קצר...

אני הייתי מעדיף לחסוך טיפה ולקנות משהו איכותי יותר,אבל זה רק אני.

אם יש עוד שאלות על המארז אתה מוזמן לשאול..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על הפוסט!

למה אתה מתכוון שהכל במארז זה פלסטיק? חוץ מהחזית שעשוייה מפלסטיק, המארז עצמו עשוי ממתכת, לא? אהה... הדיסקים הקשיחים מתלבשים על המארז באמצעות פלסטיקים שמבריגים עליהם.

בגלל הבקרת איכות, אני אבדוק את המארז בחנות כדי לוודא שאין בו ליקויים.

לגבי אבק, זה קיים בכל מארז, וגם במארזים שיש בהם מסנן אבק נשלף אתה לא תנקה אותו כל כמה ימים. בכל מקרה, אפשר לנקות את האבק באמצעות ספריי אוויר.

למחשב הבא אני אקנה מארז רציני עם איכותי (עכשיו יש לי Thermaltake). עכשיו אני רק רוצה מארז יפה עם מקום ליותר דיסקים קשיחים מהמארז הנוכחי שלי.

יש לך אולי מושג איפה אפשר להשיג את ה-X-Blade?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב, אם הסגנון הזה קוסם לך והעיצוב ממש חשוב, אז לך פשוט על ה Raidmax Sirius וסגור עניין :)

http://www.raidmax.com/specs/sirius.html

הוא אמור לעלות 500 ש"ח בארץ, לדעתי הוא היפה ביותר מכל משפחת ה"מצועצעים" ואני חושב שהוא קצת טוב יותר מה sagitta (נראה לי שכולו אלומיניום). מגיע עם 2 מאווררים 120 מ"מ.

(עד כמה שזכור לי לא מוכרים אותו בארץ עם ה 80 מ"מ בדופן, אבל אני לא בטוח)

עריכה:

נ.ב aurora 3D 570 RuLz. האמת שאני די מתכנן לקנות אותו בקרוב.

:xyxthumbs:

Once you go Aurora 570 Black, you can never go back :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...