אני מעוניין בחוות-דעת למארז A-Top X-Blade (תקציב: כ-300 ש"ח) - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מעוניין בחוות-דעת למארז A-Top X-Blade (תקציב: כ-300 ש"ח)

3d7

Recommended Posts

שלום! :hi:

אני מעוניין להחליף את המארז של המחשב שלי במארז חדש בתקציב של כ-300 ש"ח.

יש לי לא רע (Thermaltake TR2-500W), כך שאני צריך מארז בלי .

חשוב לי שהמארז יהיה קודם-כל מאוד יפה ואטרקטיבי (עם חלון ואורות).

דבר נוסף - אני צריך מארז עם מקום להרבה (ל-X-Blade יש כלוב ל-5 דיסקים קשיחים, ומקום לעוד שני דיסקים קשיחים).

מארז מרווח, מאוורר ושקט הם גם כן פרמטרים חשובים עבורי.

ה-A-Top X-Blade הוא המארז הכי יפה שראיתי שעומד בקריטריונים במחיר די זול (כ-315 ש"ח).

אהה... דבר נוסף שמצא חן בעיני במארז הזה הוא שלא צריך לפתוח את הדלת שלו בשביל לפתוח את הצורב.

למישהו יש את המארז הזה? אני אשמח לקבל חוות-דעת חיובית או שלילית. מעניין אותי, בין השאר, אם הדלת שלו טובה או נוטה להישבר.

עכשיו, חיפשתי את המארז הזה בכל מקום בארץ, ובכל חנות שאני מתקשר אליה אומרים לי שהתקשרו לספק והמארז הזה חסר במלאי (אני רוצה אותו בשחור). מישהו מכיר אולי חנות מחשבים שהמארז הזה נמצא אצלה במלאי בצבע שחור?

A859ASV.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שנה את הכותרת לאחת יותר אינפורמטיבית - אף אחד לא יודע מה אתה רוצה לספר לנו על המארז הזה.

בנוסף,אם אתה זקוק להצעה למארז/ספק הוסף את התקציב לכותרת. גם אם אתה רוצה לשאול איך המארז הנ"ל אתה מת עקש להוסיף את התקציב לכותרת כדי שידעו אילו להציע לך במקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שעל טעם וריח אין להתווכח, אבל איך אפשר להשוות את שני המארזים האלה?

A859ASV.jpgSagitta921SB.jpg

ה-X-Blade הרבה יותר יפה, לא?

בנוסף לכך, גם לא צריך לפתוח את הדלת שלו בשביל לגשת לצורב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה באמת? מאיזו בחינה?

אם אתה מתייחס לעיצוב שלו, אז תתעלם בבקשה מהעיצוב, מכיוון שאני מאוד אהבתי את העיצוב שלו, ומאחר והמארז נמצא אצלי על השולחן (שולחן גדול), אז העיצוב של המארז מאוד חשוב לי.

מדובר במארז Tool-less, כך שאי-אפשר לומר שהוא ג'נרי.

יש לו מאוורר לדים 120mm מאחור, מאוורר לדים 80mm בחלון, ועוד מאוורר לדים 80mm מקדימה שאפשר להחליף במאוורר 120mm. בנוסף לכך, יש לו לדים גם בלוגו שבדלת.

מאוד אהבתי את זה שלא צריך לפתוח את הדלת שלו, כדי לגשת לצורב.

מה שמפריע לי במארז הזה, זה שהדלת עשוייה מפלסטיק ולא ממתכת, ואני קצת חושש שהיא תישבר. לכן, אני מעוניין בחוות-דעת מאנשים שמכירים את המארז הזה מקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין אנשים כמוך - נתחיל מזה שמאוררים של 80mm זה גרוע. אפשר להחליף? יופי..אבל זה כבר עולה עוד כסף ואתה תגיע למחיר של האפולו.

והדבר הכי חשוב,אתה רציני? דלת מפלסטיק..איך אתם שוברים דבר כזה? המארז יושב על השולחן/רצפה וזהו - איך מהפעולה הזו הדלת יכולה להשבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוורר 80mm זה לא גרוע. יש לי במארז ישן מאוורר 80mm שקט של שאני בקושי שומע. צריך פשוט לבחור במאוורר שקט.

ברור לי שמאוורר 120mm עדיף, ולכן אמרתי שאת המאוורר הקדמי אפשר (ואף רצוי) להחליף למאוורר 120mm. כמה זה כבר אמור לעלות? אני מניח שכמה עשרות שקלים בלבד.

לא יצא לי לשבור דלת מפלסטיק, רק אמרתי שהיא נראית לי שבירה.

המחשב יושב אצלי על השולחן, ומאחר והצורב במארז הזה נגיש מבלי לפתוח את הדלת של המארז, לא נראה לי שאני אתעסק יותר מדי עם הדלת שלו.

הדבר שנראה שביר בדלת זה הצירים. אני לא יודע אם הצירים מחזיקים את הדלת בצורה טובה, או אם הם חלשים ונוטים להישבר. כמו-כן, ראיתי דלתות ממתכת שיושבות במקום באמצעות מגנטים, ובמארז הזה אין מנגנון כזה. לכן, אני תוהה האם הדלת יושבת במקום בצורה טובה, או האם היא רופפת ונוטה להיפתח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אתה מתעצבן.

אתה אמרת שזה מארז מעפאן. שאלתי אותך למה, ואתה אמרת כי יש לו מאוורר 80mm, אבל לא אמרת מה עוד לא בסדר איתו (הוא מגיע עם מאוורר אחורי 120mm).

לא פתחתי ת'רד כדי להגיד לכולם איזה מארז מגניב אני קונה. אני באמת מעוניין בייעוץ, אבל חשוב לי להבין ולא לקבל דברים בלי הסברים.

המלצת לי על ה-Sagitta, אבל לא אמרת לי במה הוא עדיף על ה-X-Blade.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.overclockercafe.com/Reviews/cases/X-Blade/pg_5.htm

http://www.bigbruin.com/reviews/xbladecase/index2.php

http://www.hardcore-modding.com/analisis-45.html

להלן מס' ביקורות הביקורות די שיבחו את המארז אבל לפי דעתי הבעיתיות שיש בו מקום למאווררים קטנים מקדימה ומהצד (80) ולא מותקן בו מאוורר אחורי של 120.

דבר זה יגביל לך את זרימת האוויר במארז וכל המחשב יתחמם, סתם וחבל. אם אתה מחפש מארז עם אורות ואוורור טוב אתה יכול לקחת SAGITTA/APOLLO.

כמו כן יש מספר מארזים חדשים שיוצאים בקרוב אבל הם קצת מעבר לתקציב שלך :

1. cm 690 אמור להגיע ב - 10 אם האתר אמין (לא בטוח בזה כל כך) , זה אמור להיות מארז שנותן תמורה מעולה למחיר. http://www.slg.co.il/shop/product_info.php?products_id=458

http://techgage.com/article/cooler_master_cm_690/

2. מארז NZXT ALPHA , לא ברור כמה יעלה בארץ ומתי יגיע http://www.nzxt.com/products/alpha/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ברור לי מה זה אומר "הכל".

נכנסתי לאתר של A-Top, ואני לא מבין מה הבעיה. היא נחשבת לחברה גרועה / לא איכותית?

אפשר לקבל התייחסות לפרמטרים, כגון (ללא חשיבות לסדר שרשמתי):

1. מראה חיצוני.

2. תאורה.

3. מספר מאווררים, גודל ורעש.

4. נגישות של חיבורי .

5. נגישות של כונן אופטי.

6. הרכבה ללא כלים (Tool-less).

7. מספר בכלוב + סה"כ מספר .

8. מספר כוננים אופטיים אפשרי.

9. מרחב פנימי.

10. איוורור.

11. איכות בנייה.

המארז מגיע עם מאוורר 80mm מקדימה שניתן להחליף אותו במאוורר 120mm, מאוורר 80mm בדלת, ומאוורר 120mm מאחור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אומר שתצטרך לקנות עוד מאוורר מקדימה של 120 , לפי דעתי אפולו יותר טוב ממנו מכל הבחינות :

1. עיצוב (זה כבר אינדיוידואלי).

2. יותר טוב.

3. חברה יותר טובה ומוכרת.

4.מאווררים יותר גדולים (מאווררי 80 זה כבר ענתיקה).

5. איכות בניה לפי דעתי יותר טובה.

6. A-TOP , המארז שלהם פשוט מיושן הביקורות משנת 2004 !

7.מראה יותר סולידי (XBLADE נראה כמו צעצוע ולא מארז).

8. מותאם לכרטיסים ארוכים (8800 GTX).

9.הרבה יותר ביקורות מעולות מאתרים טובים.

אבל עזוב בסופו של דבר אם "נדלקת" על המארז הזה אני בכל מקרה לא אצליח לשנות את דעתך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שנדלקתי דווקא על ה-Aurora של , אבל הוא מעבר לתקציב שלי.

יש לי כרגע מארז די פשוט וסולידי עם חלון, ואני רוצה להחליף אותו במארז יפה שיראה טוב על השולחן, עם מקום להרבה דיסקים קשיחים (לפחות 6).

ה-X-Blade הוא המארז הכי יפה שראיתי שעונה לצרכים שלי במחיר סביר.

עם שני מאווררים 120mm (אחד מקדימה ואחד מאחורה), ועוד מאוורר 80mm בדלת, אמור להיות לו איוורור טוב, לא?

לגבי מקום לכרטיס ארוך, זה יתרון. אבל, זה לא ממש חשוב לי, כי יש לי On-board, ואני לא מתכוון לקנות כרטיס מסך בקרוב (אולי GT או GTS).

רציתי פשוט לדעת אם יש במארז הזה משהו מאוד שלילי, כך שאני חייב להתרחק ממנו, לפני שאני קונה.

כמו-כן, אם מישהו מכיר חנות שמחזיקה את המארז הזה במלאי בצבע שחור, אשמח לקבל תגובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...