[בעיה] התקנת מערכת הפעלה על מחשב חדש (Vista) - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[בעיה] התקנת מערכת הפעלה על מחשב חדש (Vista)

oren88

Recommended Posts

אני מדבר עכשיו מהמחשב הישן שלי,

אוקיי אז סוף סוף קיבלתי את המחשב החדש שלי (מפרט כאן)

דבר ראשון רציתי לציין ש SKYPC האלה לא כלכך אמינים כמו שאתם אומרים כל הזמן..

הם הביאו לי מארז כסף במקום שחור (החליפו לי לשחור כשהתלוננתי) ועשו לי הרכבה בלי שביקשתי.. אמרו שהיתה טעות והם מצטערים.. לא משנה היתה אי הבנה אבל העיקר הם חסכו לי הרכבה, והם לא לקחו על כך כסף.

עכשיו, לענייננו:

חיברתי את המחשב (הם אמרו לי שהם עשו התקנה של Windows ופירמטו כדי לבדוק שהכל עובד טוב.. אין לי מושג איזה windows הם התקינו שם ופירמטו)

מה שאני עשיתי זה פשוט נכנסתי לביוס, הגדרתי את הCDROM ב BOOT שהוא יהיה הראשון שיפעל, הכנסתי את הדיסק של ה 64Bit שלי (לא מקורי אם זה משנה) וחיכיתי, וחיכיתי.. זה טען הרבה זמן ולבסוף הקפיץ לי מסך כחול.

לאחר מכן ניסיתי להריץ את התוכנה Partition Magic 8 ב BOOT.. וזה נתן לי 'שגיאה' שזה לא מזהה את הדיסק..

לאחר מכן התייאשתי והכנסתי את הדיסק של ה Windows XP שיש לי, ויצרתי מחיצות של C ו D..

את C פירמטתי (פירמוט מלא דרך ה REPAIR כשזה נכנס לך למצב 'דוס') ואז אחרי הפירמוט ניסיתי שוב להתקין את .. הפעם, נחשו מה?

זה עבד, אבל לא לגמרי! אחרי ההגדרות שם וכו'.. זה ניתקע בהתקנה של 0% במשך של משהו כמו שעה.. בקיצור.. ניתקע.. עשיתי ריסט, וניסיתי שוב.. וזה ניתקע אפילו לפני ההגדרו של השם והאחוזים של ההתקנה.. בקטע שרואים רק את העכבר ורקע, זה ניתקע..

התייאשתי והתקנתי XP, הכל עבד טוב ויפה אך שניסיתי להתקין את הדרייברים ללוח אם, זה "כאילו" התקין וניתקע גם למשך של משהו כמו שעה.. זה "כאילו" התקין אבל בתכל'ס לא עשה כלום.. גם בדקתי ב Task Manager ולא היה שם כלום שצורך זיכרון וכו'..

בקיצור.. מה לעשות !?

אני כרגע מריץ MEMTEST שנימצא בשלבים מתקדמים ואין שום ERRORS, ואני מוריד 64Bit מחדש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה!? את מי האשמתי ? לא האשמתי אף אחד..

רק ביקשתי עזרה..

כרגע אני אחרי ה MEMTEST שעבר בהצלחה ללא בעיות, ניסיתי להתקין שוב ולא עזר.. אז ביטלתי באמצע את ההתקנה (אחרי שזה היה תקוע חצי שעה על 0%) ועשיתי ריסט, ניסיתי להתקין XP ואני פשוט אחרי טעינה קצרה מקבל מסך שחור שלא מגיב.. גם כשאני מנסה להתקין וגם .. אני כבר מיואש..

אני חושב ללכת לחנות מחשבים שהם יסדרו וזהו, אין לי כח להתעסק עם זה יותר..

בכל זאת, אני שמח אם תוכלו לעזור לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...