המחשב עמוס, האם המעבד לא סוחב? או שמשהו אחר לא בסדר? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב עמוס, האם המעבד לא סוחב? או שמשהו אחר לא בסדר?

kimi

Recommended Posts

יש לי מחשב די חדש, מעבד E6600, 2G , לוח של ABIT

כשאני עובד עם אימיול יותר מ24 שעות רצוף, המחשב פשוט נחנק, זה מגיע למצב שאי אפשר להריץ שום דבר בנוסף לאימיול, אפילו לא לשמוע מוסיקה..

המחשב פשוט "קופא", העכבר זז לאט וכו'..

איך זה יכול להיות שהמעבד לא מסוגל לסחוב את האימיול? משהו לא בסדר , השאלה מה, כי אני משתגע.. :s07:

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול גם לעשות שהאימיול יפעל על ליבה אחת בלבד והליבה השניה תשאר פנויה לעבודה...זה משפר ביצועים כשהאימיול עובד מנסיון...

תעשה את זה ככה...כנס למנהל משימות--תלחץ על התהליך של האימיול ב"תהליכים" (תמצא אותו על ידי סינון לפי צריכת הוא תמיד ייקח הכי הרבה אלא אם כן יש לך תוכנה מיוחדת או משהו) תלחץ עליו בלחצן ימני בעכבר ותלחץ על "הגדרת קירבה" פשוט תוריד את הV מליבה מספר אחת ותשאיר אותו לעבוד על מספר 0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות זליגת מהאימיול, אתה עובד עם emule-project או עם מודים?

כרגע אני עובד עם אימיול אקסטרים, אבל גם עם הemule-project היתה אותה בעיה (למרות שבאקסרים זה קיצוני יותר)

אתה יכול גם לעשות שהאימיול יפעל על ליבה אחת בלבד והליבה השניה תשאר פנויה לעבודה...זה משפר ביצועים כשהאימיול עובד מנסיון...

אני אנסה את זה, נראה אם זה יעבוד.

דרך אגב כשאני לוחץ על performence במנהל משימות, יש שני שמראים בגרפים את ביצועי המעבד. לפי מה שהבנתי יש חלון אחד לכל , וכאשר המחשב עמוס, רואים שליבה אחת עובדת חזק מאוד, ואילו השניה כמעט על אפס אחוז. איך אני יכול לדעת איזה חלון שייך לאיזו ליבה?

תודה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...