הבטא של קרייסיס (כבר לא) פתוח לכולם!!! - עמוד 19 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבטא של קרייסיס (כבר לא) פתוח לכולם!!!

mz155

Recommended Posts

• תגובות 925
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הכרטיס מסך שלך לא כזה חזק על הגדרות גבוהות, תנסה להשים רזולוצייה נמוכה יותר או להוריד מה-AA או ביכלל לכבות אותו.

2 הפינגים גבוהים ביגלל שהם סרברים מחול, ועם יש לך את הספקית 014 אז יש להם עכשיו בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יוסי111, פתחת שרת? אם כן תכתוב כאן את השם/אייפי שאפשר יהיה להצטרף... אחד על אחד לא יהיה כל כך כיף...

אני לא נישרמתי ב http://www.fileplanet.com

ולא קיבלתי קוד באיימל שלי

מה עושים ?

האם צריך להירשם בשביל לקבל קוד?

אז איך התקנתה? הוא מבקש סריאל בהתקנה... (אותו אתה צריך להכניס בתיבה של הACTIVATE)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1)הכרטיס מסך שלך לא כזה חזק על הגדרות גבוהות, תנסה להשים רזולוצייה נמוכה יותר או להוריד מה-AA או ביכלל לכבות אותו.

2) הפינגים גבוהים ביגלל שהם סרברים מחול, ועם יש לך את הספקית 014 אז יש להם עכשיו בעיות.

1)מה אתה רציני? לפני שנה עלה 2700 ועכשיו כבר לא יכול להריץ על HIGH(מספיק אני מבואס על זה שאין לי DX10)?

2) באמת שמתי לב להאטה באינטרנט בימים האחרונים, נקווה שיעבור להם מהר

תודה אחי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יוסי111, פתחת שרת? אם כן תכתוב כאן את השם/אייפי שאפשר יהיה להצטרף... אחד על אחד לא יהיה כל כך כיף...

אז איך התקנתה? הוא מבקש סריאל בהתקנה... (אותו אתה צריך להכניס בתיבה של הACTIVATE)

אני לקחתי מפה לניק מהירה ישרה ללא הרשמה וסריאל מצאתי באתר אחר ובדיוק באמצע מבקשים ממני קוד

לקחתי סיראל ושמתי אותו בקוד ולא עובד אז מישהו יכול להביא קוד ישירה רק מספרים **** אז אגיד תודה בגדולה ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...