הבטא של קרייסיס (כבר לא) פתוח לכולם!!! - עמוד 23 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבטא של קרייסיס (כבר לא) פתוח לכולם!!!

mz155

Recommended Posts

• תגובות 925
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לדעתי המשחק רחוק מלהיות משחק השנה, ציפיתי ליותר, אפילו לא קרוב לרמה של FARCRY...

נ.ב.

אין לי CDKEY יותר אפשר להפסיק לשלוח לי הודעות :lol:

עוד לא יצא המשחק המלא .ועוד לא שיחקת בכמה שלבים למה ישר מסקנות מה אין סבלנות? [לכל משחק היייתי עונה לך ככה] אולי ברשת הוא לא חזק ובסינגל הוא יהיה חזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תסתכלו בקטע של הזיכרון המשחק תופס כמעט 800MB' date=' יש לי 2GB וזה מורגש קצת חוסר , כאשר אני יוצא מהמשחק דרך ctrl+alt+del (לא סוגר את המשחק).

[/quote']

איך חוסר זיכרון? אם אמרת לוקח המשחק 800 MB . ועוד הוינדוס ככה 400 = 1200 MB. אז נשאר לך 800 MB פנוי . ואני חושב שעדיף שתצא מהמשחק ככה TAP ALT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק אני שהתאכזב מCRYSIS ? למרות, כל הסירטונים, וטירוף שהיה למשחק בסוף גילתי שזה משחק כמעט רגיל לכל דבר.

המערכת שלי מריצה אותו יפה מאוד על HIGH ובלי ממש בעיות, הגרפיקה והפיזיקה לא גרמו לי ליפול מכיסא, סך הכל משחק נחמד עם ג'ימיק של אפשרות לשינוי כוח.

תסתכלו על זה ככה, בתמונות וסירטונים, רואים שאפשר לשבור עצים, שיש פיזיקה מטורפת, קירות נשברים לחלקים, פיצוצים מדהימים, גרפיקה דומה למציאות וצורת משחק חדשה.

לא ראיתי שום דבר מזה בבטא, כלום, אפילו ניסיתי לשבור חלון, 4 שעות אני יורה על החלון רק שריטה על עצים אני לא רוצה לדבר אפילו.

עם רימונים הפיצוצים לא מלהיבים במיוחד, אחרי שאתה יורה בקיר יש עליו טקסטורה פשוטה שכאילו עבר כדור וזה חוזר על עצמו ואין שם שום דבר חדש.

תכלס לפי הבטא של CRYSIS הוא לא חידש שום דבר בנתיים, מקווה שהדמו לא יאכזב שוב.

כמו שנאמר : "גודל הצפיה כגודל האכזבה"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה אני צריך עזרה קצת בהגדרות, המשחק נתקע לשניה כל איזה 3 שניות וגם יש לי צהובים כאלה, שהבנתי שזה להוריד את ה POST PROCESSING אבל זה לא עזר...

למישהו גם יש מעבד בינוני עם כרטיס בינוני כמו שלי (AMD X2 3800 X1900XT 256) ויכול לעזור ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...