הבטא של קרייסיס (כבר לא) פתוח לכולם!!! - עמוד 16 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבטא של קרייסיס (כבר לא) פתוח לכולם!!!

mz155

Recommended Posts

• תגובות 925
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חבר'ה בבקשה.. כמה אפשר לבקש :kopfpatsch:

אפשר בבקשה דרייבר עדכני של ATI למשחק?

עם אין... אז אני חייב בדחיפות דרייבר לכרטיס מסך X1950XT 256MB הכי חדש..... בבקשה. ומי שיביא לי ראשון אני יפצה אותו בפאב FTP :)

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קשה להיכנס לאתר של :P

אני משתמש ב FSM הוא יותר טוב מ FLESHGET, זה לא עוזר השרתים עצמם לא יציבים כי כל העולם מתחבר אליהם, הייתי צריך לסייף להוריד לפני כמה שעות אבל ביטלתי את ההורדה מה- BT (היא הייתה ב 47% לא יודע למה עשיתי את זה) :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה בבקשה.. כמה אפשר לבקש :kopfpatsch:

אפשר בבקשה דרייבר עדכני של ATI למשחק?

עם אין... אז אני חייב בדחיפות דרייבר לכרטיס מסך X1950XT 256MB הכי חדש..... בבקשה. ומי שיביא לי ראשון אני יפצה אותו בפאב FTP :)

:xyxthumbs:

http://game.amd.com/us-en/drivers_catalyst.aspx?p=xp/radeonx-xp . תוריד את הראשון 35.4 MB . תמחוק את הדרייבר הקים לפני ההתקנה של החדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למשחק הזה אין עתיד אצלי כנראה... הכל מדיום ורזולוציה של 1280X960 ובלי AA, המשחק מקרטע על איזה 10-15 FPS ונראה פשוט חרא.

חוץ מזה שיש לי איזה באג נוראי כל SPAWN... (מסתדר אחרי איזה דקה...)

crysis2007100218352742do2.th.jpg

ד"א יש מצב שאני יתרום למישהו את הסידי קיי אם בעית הFPS והגרפיקה החרא לא יסתדרו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למשחק הזה אין עתיד אצלי כנראה... הכל מדיום ורזולוציה של 1280X960 ובלי AA, המשחק מקרטע על איזה 10-15 FPS ונראה פשוט חרא.

חוץ מזה שיש לי איזה באג נוראי כל SPAWN... (מסתדר אחרי איזה דקה...)

crysis2007100218352742do2.th.jpg

ד"א יש מצב שאני יתרום למישהו את הסידי קיי אם בעית הFPS והגרפיקה החרא לא יסתדרו...

תרום לי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...