כ. מסך? דרייבר? או מסך? איפה הבעיה? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כ. מסך? דרייבר? או מסך? איפה הבעיה?

zodiac

Recommended Posts

כאשר אני גולש באינטרנט מופיע לי מעין "ליכלוך" על המסך, זה יכול להיות נקודות צבעוניות באופן אקראי במסך, וזה יכול להיות קוים צבעוניים.

כאשר אני עובר עם הסמן על וצובע את הטקסט שעליו נמצאים הנקודות הצבעוניות, הם נעלמים. אני לא יודע מה זה

כמו שאמרתי, זה קורה בעיקר כשאני גולש. שם זה ממש בולט ואי אפשר להתעלם .

תודה שקראתם ועוד יותר עם תעזרו לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאשר אני גולש באינטרנט מופיע לי מעין "ליכלוך" על המסך, זה יכול להיות נקודות צבעוניות באופן אקראי במסך, וזה יכול להיות קוים צבעוניים.

כאשר אני עובר עם הסמן על וצובע את הטקסט שעליו נמצאים הנקודות הצבעוניות, הם נעלמים. אני לא יודע מה זה

כמו שאמרתי, זה קורה בעיקר כשאני גולש. שם זה ממש בולט ואי אפשר להתעלם .

תודה שקראתם ועוד יותר עם תעזרו לי

נשמע כמו בעיית דרייבר . נסה להחליף לגרסה מתקדמת יותר, ואם אין, אז לגרסה קודמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה באמת נשמע כמו כרטיס מסך דפוק, אבל, הוא אמר שברגע שהוא עולה על הנקודות/קווים הם נעלמים.

(שימו לב לפרטים!), -> שהבעייה היא לא בכרטיס עצמו.

כמו שאמרו נסה לשחק עם גירסאות , והכי חשוב, נסה במחשב של חבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב חדש, הוא בן 3 חודשים. לקחתי אותו למעבדה, ושם אמרו לי שהם לא רואים שיש בעיה (הוא לא התחבר לאינטרנט, אלא בדק רק ב-WORD) (הטכנאי עשה עלי רושם של אדם לא רציני, הוא התיחס ממש בזילזול, ולכן אני פונה אליכם)

אם יש בעיה בדרייבר, כ. מסך או מה שלא יהיה ,למה זה בא לידי ביטוי רק כשאני גולש,ןלא למשל בוורד?

מה זה אוברלוק לכ.מסך?

ואיך את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב חדש, הוא בן 3 חודשים. לקחתי אותו למעבדה, ושם אמרו לי שהם לא רואים שיש בעיה (הוא לא התחבר לאינטרנט, אלא בדק רק ב-WORD) (הטכנאי עשה עלי רושם של אדם לא רציני, הוא התיחס ממש בזילזול, ולכן אני פונה אליכם)

אם יש בעיה בדרייבר, כ. מסך או מה שלא יהיה ,למה זה בא לידי ביטוי רק כשאני גולש,ןלא למשל בוורד?

מה זה אוברלוק לכ.מסך?

ואיך מבצעים את זה?

איזה חיבור יש לך ? איזה מודם ? איך המודם מחובר למחשב ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שמתי לב לזה שאמרת שזה קורה בעיקר שאתה גולש... זה יכול להיות עוד אחת מן תעלומות של הPC שאפילו גייטס ולא טום יפתרו....

1. נסה במחשב אחר, זה יעזור מאוד בזיהוי התקלה....

2. נסה כרטיס מסך אחר... תיראה אם זה גם קורה בו.

3. לכרטיס מסך, זה בדיוק כמו למעבד, אתה עושה אותו יותר מהיר.

בדר"כ תרגיש בעלייה גדולה (תלוי בכרטיס ובקירור), וגם חלק מהבעיות שהזכרת מופיעות שהכרטיס מסך באוברקלוק.

אם אתה רוצה לעשות , בהגדרות של הדרייברים שלו תיראה מהירויות שעון, אחד של הזיכרונות ואחד של המעבד, ככל שאתה

מעלה אותם ככה ההכרטיס יעבוד יותר מהר, אבל בזהירות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שקורה אצלי אותו דבר כמו אצלך.

נסה ללכת לכפתור ימני על שולחן העבודה -> מאפיינים -> הגדרות (Settings) ותעבור שם ל-16bit צבעים, תעשה Apply, ואח"כ תחזיר את זה בחזרה ל-32bit צבעים. זה מסדר את הבעייה אצלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי. הורדתי דרייבר מהאתר של nvidia

כמו שזה נראה כעת זה בסדר גמור, עדיין לא היה לי מספיק זמן כדי לבדוק את זה. אבל כנראה שהבעיה הייתה בדרייבר

תודה על העייצעס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...