תמונות של המחשב/סביבת העבודה שלכם - V3.0 - עמוד 77 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונות של המחשב/סביבת העבודה שלכם - V3.0

Mr Gadget

Recommended Posts

32", ולמקרה שאתה תוהה...

לא אוהב טלוויזיות תלויות , רק כמוצא אחרון.

אני רואה בטלוויזיות הדקות כרהיט לכל דבר, הן יושבות ממש יפה על מזנון או שידה.. קצת old school בתוך עולם רדוף תרבות צריכה.. וטכנולוגייה..

ותודה! ;D

נ.ב היום בדירה, לבד, האמצעים חסרים והמצב צנוע ביותר.. והאמת היא שנכנסתי לדיון הזה כדי לקבל השראה לחדר שלי בדירה..

הוא חלבי מידי... :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

32", ולמקרה שאתה תוהה...

לא אוהב טלוויזיות תלויות , רק כמוצא אחרון.

אני רואה בטלוויזיות הדקות כרהיט לכל דבר, הן יושבות ממש יפה על מזנון או שידה.. קצת old school בתוך עולם רדוף תרבות צריכה.. וטכנולוגייה..

ותודה! ;D

נ.ב היום בדירה, לבד, האמצעים חסרים והמצב צנוע ביותר.. והאמת היא שנכנסתי לדיון הזה כדי לקבל השראה לחדר שלי בדירה..

הוא חלבי מידי... :nixweiss:

אולי תעלה לפה , רעיון לעיצוב ותקציב ונוכל לעזור לך לעצב את הבית החדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל על הזמן..

רק שאלה קטנה, איפה דחפת פינת ישיבה?

ואיזה לפטופ זה? (מאק?)

מממ...

קצת מסובך להסביר אבל אני אשתדל,

קיר מולטימדיה, הקיר גבס, בו גם עוברים כל הכבלים הנדרשים לשם הקישוריות בין הרמקולים לטלוויזיה וללפטופ.

מצד שמאל חלון, המיטה צמודה לחלון ולקיר שממול so called "קיר מולטימדיה", בעיצוב המיטה לא רציתי לוותר על מסגרת של 15ס"מ מסביבה, ועל הגובה הנמוך שלה (אגב כל המזנון והתאי , הסלסלאות הגובה של הממיר, והסטלוויזיה עם הסטנד נלקחו בחשבון, נושא הארגונומייה חשוב לי עד מאוד), 35ס"מ.

במקום להציב את המיטה במרכז החדר היא טפסה פינה, וכך אני לא מפסיד 30ס"מ מבוזבזים על המסגרת סביב המיטה, אלא 15ס"מ בלבד..

מימין למיטה בניתי ספסל שלא מופיע בתמונות כאמור, (אני אצלם בהזדמנות), שיודע לקבל 2 טוסיקים שמנים בכיף.

נו טוב, זאת לא באמת פינת ישיבה כמו בסלון, אבל אפשר גם לשבת על המיטה, בכל אופן זה המקסימום שהצלחתי לדחוס לחדר מבלי לחנוק אותו.

בזכות תיכנון מוקדם ועיצוב של הספסל הוא יודע להיצמד למיטה, בעזרת מיגרעת של 15ס"מ ולנצל טיפהל'ה יותר טוב את השטח כאשר אין חבר'ה בחדר.

בנוסף, השולחן,

עגול, נמוך, שיודע בעת הצורך גם להיכנס מתחת לספסל כדי לא לחסום את החדר ביום-יום.

כפיצ'ר עיצובי.. ותרפיה (מי שמכיר יודע שאני עצבני לעתים תכופות מידי), יש במרכז השולחן ארגז חול ים לבן, כמובן עם מכסה זכוכית קליל.

זהו בערך, אה וכן גם השולחן של הלפטופ מודולרי, כמו שראיתם.

נ.ב יש פה איזה שירבוט שאני מקווה שיתרום קצת להסבר המילולי..

קישקוש.

1670545.jpg

אבי-טיפוס שבניתי לספסל בחדר, כאן משמשים לפינת ישיבה במרפסת בדירה במרכז.

התוצר הסופי יוצר ברמת גימור גבוהה יותר, בצבע וונגה כהה, תואם לשאר החדר ומידות אחרות (חופפות למיטה ולגובה הטלוויזיה) וכריות לבנות.

2460050.jpg

המיטה,

4106900.jpg

השולחן, והארגז חול.. :silly:

1789884.jpg

בתמונה הזו ניתן לראות שהשולחן צמוד לקיר וקרוב יחסית למיטה, אם הספסל היה מוכן בזמן שצילמתי את התמונות הללו הוא היה גם צמוד לקיר ומכסה את השולחן לגמרי, כאשר השולחן נכנס בין שתי הרגליים, העשויות משתי חתיכות של עץ אורן גושני.

7287030.jpg

מתקן לעיתונים, מחזרתי קפיץ ישן של דיפנדר.

5906049.jpg

עוד זווית של ה"קיר מולטימדיה"..

6706678.jpg

אבא שלי החליט יום אחד שהוא רוצה ללמוד לגלוש באינטרנט, ע"פ הדרישות שלו בניתי מחשב צנוע ועמדת עבודה.. על גלגלים.

ולמי שתוהה מאיפה הגישה לאינטרנט בחדר שלי, אז מכאן, עם ראוטר , בהחלט עזר להיפטר מעוד כמה כבלים והתקנים בחדר שלי.

4611173.jpg

*בקרוב אני אעלה תמונה לתקרת גבס, עם הכוכבים ;)

חג שמח, אשמח לקרוא את דעתכם.. :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי תעלה לפה , רעיון לעיצוב ותקציב ונוכל לעזור לך לעצב את הבית החדש?

אני בהחלט אשמח לעשות זאת, אך בפורום המתאים בדיון נפרד.

וכמובן, לאחר שהמצלמה שלי תחזור אלי...

:s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפאד הגיע מתנה עם הSTACKER

והייתי באילת לפני שבוע לא מצאתי שם בכלל בכל הטיילת

וואלה? זה היה הכי נפוץ באילת... מוזר

בכל מקרה חופי הים במרכז מפוצצים בכאלה. כבר לא רואים כמעט מגבות או כל דבר אחר. לי יש אחד בגודל שמספיק לארבעה אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הסנטר של AR שיש לי הוא עולה 3000 שקל וכן הוא מסוגל בקלות להפיל את המחשב אם הוא היה על השולחן וה"פלסטיק" שתופס את המחשב תופס אותו בקלות...אז אם אתם לא מבינים אל תדברו שטויות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך לא נופל כי המסך לידו לא מולו אתה צריך להבין שהסנטר הזה אמור להיות תפוס על הקיר כל עוד הוא שם שיש בסים חזקים הוא זז... והוא שוקל יותר מפי 3 לפחות 13 קילו הוא שוקל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי, אתה בסדר? מסכי CRT שוקלים 15 אז זה 13? המשקל של המסך שלך הוא 5 קילו (ואני יודע) אז חלאס לחרטט, ומה אם היית שם את המארז על השולחן אז היית שם אותו מול הרמקול? תעשה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...