תמונות של המחשב/סביבת העבודה שלכם - V3.0 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

תמונות של המחשב/סביבת העבודה שלכם - V3.0

Mr Gadget

Recommended Posts

הדיון הישן ננעל עקב ריבוי עמודים וספאם מיותר...

הדיון החדש נפתח במטרה לרענן את הדיון ולאפשר עיון קל יותר שיהיה דיון מהנה :xyxthumbs:

אני מדגיש אם אני יראה מישהו שמספים הוא יענש בחומרה, אם הדיון יהפך לספאם אחד גדול הדיון ינעל ולא יפתח דיון חדש

עריכה:

חברה עוד משהו קטן כדי לייעל את הדיון....

[red]אין לצטט הודעה של משתמש עם תמונותיו , זה סתם יוצר בלאגן עם כפילויות של תמונות

אם רוצים להגיב על סביבת עבודה של משתמש מסוים יש לרשום את כינויו ולרשום את התייחסותו ללא התמונות[/red]

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
  • תגובות 2.1k
  • נפתח בתאריך
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מבין מה פשר האיומים האלה, זה לא גנון, וגם אם תנעל זה לא יזיז לאף אחד.

ולענייננו, לא כדאי שזה יהיה בסטיקי?

הדברים נאמרו, בואו נהנה מהדיון...

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

חדר נחמד ..חבל שלא הוספת עוד כמה שקלים ולקחת אורורה 3D,הוא הרבה יותר יפה..

מתי שקניתי את האורורה שלי ה-3d עדיין לא היה קיים.[br]פורסם בתאריך: 28.09.2007 בשעה 12:46:58

2001369661934782228_rs.jpg

אחלה מדפי ספרים, אני צריך אחד כזה דחוף (אפשר לשפוט מכמות הספרים שיש לי על המדף בתמונות ששמתי, ועוד איזה 5 עבי כרס אמורים לחזור מהשאלה לחברים.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

במשחקים לא, אבל אני ממילא כמעט לא משחק - , מוזיקה, ולימודים זה בעיקר מה שאני עושה במחשב.

2D כמובן שכן.

18.10 :P

ואם אתה כל כך אכפתי, אתה מוזמן לקנות לי גם 8800GTX :lol: :lol:

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

חברה , אני חוזר שוב הדיון הזה נפתח במטרה לשמש לכם המשתמשים עיון קל יותר וריענון הדיון הקודם

אל תהפכו את הדיון לספאם כמו תקנה לי, לא אכפת לי לשבת וכו' זה לא המקום!!!

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...

בראש החדשות:

שניים שהם זן נדיר: Xperia 1 III ו-Xperia 5 III הם עוד תזכורת לכך שסוני אוהבת להיות מיוחדת

חיישני צילום מתקדמים עם רזולוציות צנועות, מסך 4K שאין כמעט לאף חברה אחרת וגם דגם מיני ששומר על רוב היכולות של האח הגדול - סוני כנראה לא תהפוך ליצרנית הסמארטפונים הכי מצליחה בתחום לפתע, אך גם לא מציגה שום רמזים על תכנון לוותר על הסגנון הבלתי רגיל שמלווה אותה מתחילת הדרך

חזית הגאדג'טים הגדולה הבאה: Xiaomi תשקיע הון עתק בפיתוח מכוניות חשמליות

האם יצרנית מצליחה של סמארטפונים, טלוויזיות ושעונים חכמים מסוגלת להפוך לשחקנית משמעותית וחשובה בעולם הרכב? התחייבות להשקעה של יותר ממיליארד דולר בשנים הקרובות תוכל לעזור לנו לקבל את התשובה

חדש באתר