פתרתי את הבעיה, אפשר לנעול. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פתרתי את הבעיה, אפשר לנעול.

SerpentMage

Recommended Posts

שלום לכולם

קניתי היום את הזכרון OCZ 2048MB Platinum Rev.2 Dual Channel 800MHZ CL 4-4-4-15

הרכבתי אותו במחשב במקום הקיט הקודם שעבד יופי, שהוא Geil Ultra 800MHZ 2GB. מאז ההרכבה של הזכרון החדש במקום הישן המחשב מסרב להדלק. או ליתר דיוק - נדלק לשניה ונכבה מיד.

לוח האם שלי הוא p965-DS3, גרסת ביוס F6. (מיושן יחסית..)

ניסיתי להעלות מתח לזכרונות עד ל 2.2V, והבעיה נמשכה. לא ראיתי טעם להמשיך ולהעלות.

האם יש בעיה ידועה של תאימות הזכרון עם הלוח הנ"ל? או שיש צורך לעדכון ביוס?

עריכה: אוקיי, הסתדרתי.

אפשר לנעול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היתה לך בעיה ופתרת אותה

למה לא לכתוב את הפתרון במקום

עריכה: אוקיי, הסתדרתי.

אפשר לנעול.

תחשוב שעוד שבועיים מישהו עם אותו לוח וזכרון יתקל באותה בעיה

חיפוש קל ימצא לו את הפתרון בפורום במקום לפתוח ת'רד ולחכות לתשובות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, וכבר כתבתי על זה במקום אחר. זה לא רלוונטי, ואין כאן ממש פתרון שימושי לאיזו בעיה ממשית.

הקליקים של התופסנים של ה Dimm slots בלוח האם די מטעים. המודולים של ה GEIL נכנסו הרבה יותר ברכות, ה דורשו הפעלה של יותר לחץ כדי שייכנסו עד הסוף (לאותם סלוטים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה גרם לך לפתוח תארד?

באותה מידה זה יכול לגרום למישהו אחר להריץ חיפוש עם בעיה דומה.

סך הכל העניין הוא לא אם מצאת פתרון רציני או לא, אלא התרבות דיון בפורומים, סוגרים תארד עם פתרון כלשהו שמתווסף למאגר.

אף אחד לא הפנה אצבע מאשימה, סך הכל נותנים טיפ בשביל להעשיר את הקהילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה.

מה שגרם לי לפתוח את הדיון הוא קיום של הסטוריה ארוכה של תלונות ברחבי האינטרנט, לגבי חוסר תאימות (לכאורה) של זכרונות OCZ עם לוחות מסדרת 965P של גיגהבייט. דבר שהגביר את החשש שלי לבעיית חומרה, וכמובן לצורך אישור או הפרכה של אותו חשש.

בכל מקרה, כדאי שאני אציין בדיוק את העניין, כי יכול להיות שמישהו אחר ייתקל בכך - מודולים של הקיט OCZ 2048MB Platinum Rev.2 Dual Channel 800MHZ CL 4-4-4-15 דורשים הפעלה מוגברת יחסית של לחץ, כדי להכנס כראוי לסלוטים בלוח GA-965P-DS3. גם כשהזכרונות לכאורה מקובעים לגמרי, צריך לוודא בקפדנות שהתופסנים מהודקים עד הסוף ולא להסתמך על הקליקים שהם משמיעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...