זהו החלטתי הולכים על Xbox360 Elite. מספר שאלות לפני רכישה... - עמוד 3 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זהו החלטתי הולכים על Xbox360 Elite. מספר שאלות לפני רכישה...

b007

Recommended Posts

שאלות על צ'יפים אסורות.

בכל מקרה, 20 ג'יגה זה קצת קטן מידי. לא משהו רציני אבל אחרי חצי שנה אתה כבר מתחיל להזיז ולמחוק דברים בתדירות מעיקה (זה כמובן אם אתה מוריד כל דמו כל משחק ארקייד ואת הסירטונים הפולאריים)

רגע, זה או 20Gb או 120Gb - אין משהו לביניים?

לדעתי את צודק, צריך יותר מ-20.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

זאתי בדיוק הכוונה שלי, משחקי שהכי כיף לשחק בהרבה.

יש לך אולי מושג איזה משחקים יתמכו ב-4 שחקנים, אני רוצה לדעת אם שווה לקנות את זה בכלל...

שוב אני שואל, אם אני לא עושה צ'יפ, לא שווה לי לקחת HD גדול יותר מ-20Gb כי אין מה שינצל את זה, אבל רק אם אני כן עושה צ'יפ שווה לקנות את ה-120?

אתה לא יכול להריץ משחקים מהHD במילא רק דמויים, כל עוד אתה לא מוריד כל סרט ודמו שיוצא 20GB יספיקו לך מעל ומעבר.

תמיכה טובה ל4 שחקנים, הםם DOA4 מעולה בtag team, חלק ממשחק הספורט, במשחקי FPS לשחק על split screen עם 4 זה כבר בלתי אפשרי כמעט למרות שיש תמיכה בזה פה ושם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול להריץ משחקים מהHD במילא רק דמויים, כל עוד אתה לא מוריד כל סרט ודמו שיוצא 20GB יספיקו לך מעל ומעבר.

תמיכה טובה ל4 שחקנים, הםם DOA4 מעולה בtag team, חלק ממשחק הספורט, במשחקי FPS לשחק על split screen עם 4 זה כבר בלתי אפשרי כמעט למרות שיש תמיכה בזה פה ושם.

אני חושב שלבנתיים אני אסתפק עם 2 שלטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...